TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 29 fre
  • 30 idag
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn
  • 8 man
  • 9 tir
  • 10 ons
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • ma 1
  • ti 2
  • on 3
  • to 4
  • fr 5
  • lø 6
  • sø 7
  • ma 8
  • ti 9
  • on 10
29 mai

i går, fredag

12:30

Daegu FC – Sangju Sangmu

1-1

K-League 1

13:45

Team Vitality – ENCE

Dreamhack Masters

15:30

Magnus Carlsen Rapid Challenge

Sjakk

15:30

Opptak: Giro dItalia

Giro d'Italia (Klassiske etapper)

17:15

Natus Vincere – Ninjas in Pyjamas

Dreamhack Masters

18:00

Viborg FF – Skive IK

1-1

Dansk 1. divisjon (21. runde)

18:00

Slask Wroclaw – Raków Częstochowa

1-1

Ekstraklasa

18:30

Osnabrück – SSV Jahn Regensburg

2-2

Bundesliga 2

18:30

Darmstadt – Spvgg Greuther Fürth

1-1

Bundesliga 2

19:00

Silkeborg IF – FC Nordsjælland

0-2

Superliga

19:15

1. FFC Frankfurt – SC Sand

Bundesliga kvinner (17. runde)

20:00

LPGA eTour

LPGA (Semifinale | Joh vs. Park)

20:30

Freiburg – Bayer Leverkusen

0-1

Bundesliga

20:30

Pogon Szczecin – Zaglebie Lubin

0-3

Ekstraklasa

20:30

2020 PDC Home Tour

PDC Home Tour (Dag 4)

21:05

Evil Geniuses – 100 Thieves

Dreamhack Masters

30 mai

I dag, lørdag

Tidligere kamper i dag
09:30

Gangwon FC – Jeonbuk Hyundai Motors

1-0

K-League 1

12:00

Gwangju FC – Ulsan Hyundai

Live 45' 1-1

K-League 1

13:00

Freiburg – 1. FFC Turbine Potsdam

Bundesliga kvinner (17. runde)

13:00

Bayern München – Hoffenheim

Bundesliga kvinner (17. runde)

13:00

SV Sandhausen – Hannover 96

0-0

Bundesliga 2

13:00

Karlsruher SC – FC St Pauli

0-0

Bundesliga 2

13:00

Nürnberg – Bochum

0-0

Bundesliga 2

13:00

Holstein Kiel – Arminia Bielefeld

0-0

Bundesliga 2

13:45

Ninjas in Pyjamas – ENCE

Dreamhack Masters

14:00

HB Køge – Hvidovre IF

0-0

Dansk 1. divisjon (21. runde)

15:30

Wolfsburg – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Augsburg

Bundesliga

15:30

Mainz – Hoffenheim

Bundesliga

15:30

Schalke 04 – Werder Bremen

Bundesliga

15:30

Magnus Carlsen Rapid Challenge

Sjakk (Semifinaler)

15:30

Opptak: Giro dItalia

Giro d'Italia (Klassiske etapper)

16:00

Fremad Amager – Kolding IF

Dansk 1. divisjon (21. runde)

17:00

Formula E: Race at Home Series

Formula E: Race at Home Series (Løp 7)

17:15

GODSENT – Team Spirit

Dreamhack Masters

17:30

Piast Gliwice – Wisla Krakow

Ekstraklasa

18:00

Dinamo Minsk – Shakhtyor Soligorsk

Hviterussisk liga

18:30

Bayern München – Fortuna Düsseldorf

Bundesliga

20:00

Lech Poznan – Legia Warszawa

Ekstraklasa

20:30

2020 PDC Home Tour

PDC Home Tour (Dag 5)

21:05

Gen.G Esports – Cloud9

Dreamhack Masters

21:30

Xfinity Series

Nascar (Bristol Motor Speedway)

03:00

Woodley vs Burns

UFC (UFC Fight Night)

31 mai

i morgen, søndag

09:30

FC Seoul – Seongnam FC

K-League 1

12:00

Incheon United FC – Pohang Steelers

K-League 1

12:00

Nykøbing FC – FC Roskilde

Dansk 1. divisjon (21. runde)

12:30

Wisla Plock – Korona Kielce

Ekstraklasa

13:30

Hamburger SV – Wehen

Bundesliga 2

13:30

1. FC Heidenheim – FC Erzgebirge Aue

Bundesliga 2

13:30

Dynamo Dresden – Stuttgart

Bundesliga 2

14:00

Vejle BK – Næstved BK

Dansk 1. divisjon (21. runde)

15:00

Vendsyssel FF – FC Fredericia

Dansk 1. divisjon

15:00

Virtual British Grand Prix

MotoGP (MotoGP 20)

15:30

Borussia Mönchengladbach – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

15:30

Opptak: Giro dItalia

Giro d'Italia (Klassiske etapper)

17:00

Bate Borisov – Isloch

Hviterussisk liga

17:30

Lechia Gdansk – Arka Gdynia

Ekstraklasa

18:00

Paderborn – Borussia Dortmund

Bundesliga

18:00

Esbjerg – Aalborg BK

Superliga

19:00

Rukh Brest – Dinamo Brest

Hviterussisk liga

20:30

2020 PDC Home Tour

PDC Home Tour (Dag 6)

21:30

Food City 500

Nascar (Bristol Motor Speedway)

1 jun

mandag

14:00

Randers – Hobro IK

Superliga

15:30

Magnus Carlsen Rapid Challenge

Sjakk

16:00

FC Midtjylland – AC Horsens

Superliga

16:00

B36 Torshavn – HB Torshavn

Færøysk Premier League

16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 2 & 13)

17:00

FC Minsk – FK Slutsk

Hviterussisk liga

18:00

Lyngby – FC København

Superliga

18:00

AB Argir – KI Klaksvik

Færøysk Premier League

20:00

Aarhus Gf – Odense BK

Superliga

20:30

Köln – Leipzig

Bundesliga

2 jun

tirsdag

15:30

Magnus Carlsen Rapid Challenge

Sjakk

16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 9 & 3)

19:00

Brøndby IF – SønderjyskE

Superliga

20:00

ÍF Fuglafjørdur – EB/Streymur

Færøysk Premier League

3 jun

onsdag

15:30

Magnus Carlsen Rapid Challenge

Sjakk

16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 12 & 4)

18:30

Hannover 96 – Dynamo Dresden

Bundesliga 2

20:30

Werder Bremen – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

4 jun

torsdag

16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 5 & 14)

5 jun

fredag

17:00

Championship League

Snooker (Gruppe 10 & 15)

17:30

Kolding IF – Viborg FF

Dansk 1. divisjon

18:30

Bochum – FC St Pauli

Bundesliga 2

18:30

Spvgg Greuther Fürth – SV Sandhausen

Bundesliga 2

20:30

Freiburg – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

6 jun

lørdag

13:00

Arminia Bielefeld – Nürnberg

Bundesliga 2

13:00

SSV Jahn Regensburg – Darmstadt

Bundesliga 2

13:00

Wehen – Dynamo Dresden

Bundesliga 2

15:00

Jagiellonia Bialystok – Wisla Plock

Ekstraklasa

15:30

Leipzig – Paderborn

Bundesliga

15:30

Bayer Leverkusen – Bayern München

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Mainz

Bundesliga

15:30

Fortuna Düsseldorf – Hoffenheim

Bundesliga

16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 1 & 8)

18:30

Borussia Dortmund – Hertha Berlin

Bundesliga

19:05

Formula E: Race at Home Series

Formel E (Løp 8)

20:00

Pogon Szczecin – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

22:30

Xfinity Series

Nascar (Atlanta Motor Speedway)

7 jun

søndag

13:30

FC Erzgebirge Aue – Karlsruher SC

Bundesliga 2

13:30

Werder Bremen – Wolfsburg

Bundesliga

13:30

Stuttgart – Osnabrück

Bundesliga 2

13:30

Hannover 96 – 1. FC Heidenheim

Bundesliga 2

15:30

1. FC Union Berlin – Schalke 04

Bundesliga

16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 16 & 7)

16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 11 & 6)

17:30

Wisla Krakow – Legia Warszawa

Ekstraklasa

18:00

Augsburg – Köln

Bundesliga

21:00

Cup Series Race at Atlanta

Nascar (Atlanta Motor Speedway)

8 jun

mandag

20:30

Hamburger SV – Holstein Kiel

Bundesliga 2

9 jun

tirsdag

18:00

Piast Gliwice – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

18:00

Lechia Gdansk – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

18:30

Dynamo Dresden – Spvgg Greuther Fürth

Bundesliga 2

20:30

Lech Poznan – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce