TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 9 søn
  • 10 idag
  • 11 tir
  • 12 ons
  • 13 tor
  • 14 fre
  • 15 lør
  • 16 søn
  • 17 man
  • 18 tir
  • 19 ons
  • 20 tor
  • 21 fre
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • on 12
  • to 13
  • fr 14
  • lø 15
  • sø 16
  • ma 17
  • ti 18
  • on 19
  • to 20
  • fr 21
9 aug

i går, søndag

09:00

12 timers stafett

Blinkfestivalen (Rulleski)

  • NRK 2
  • NRK TV
09:45

70th Anniversary Grand Prix - Race 2

Formel 3

10:00

Adeslas Open

World Padel Tour (Finale)

11:00

Moto3 - Tsjekkia GP - Race

MotoGP

11:10

70th Anniversary Grand Prix - Race 2

Formel 2

12:00

Superbike: VM - Superpole

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:20

70th Anniversary Grand Prix - Race

Porsche Supercup

12:20

Moto2 - Tsjekkia GP - Race

MotoGP

13:00

Brattvåg – Moss FK

1-1

PostNord-ligaen

13:00

Motocross: VM - MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Tsjekkia GP - Race

MotoGP

14:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Motocross: VM - MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:30

English Championship

European Tour (Siste runde)

15:00

Superbike: VM - Race 2

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

UTSATT: Fredrikstad 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
15:00

UTSATT: Melbo – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
15:10

70th Anniversary Grand Prix - Race

Formel 1

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
16:00

Asker – Notodden FK

0-1

PostNord-ligaen

16:00

UTSATT: Skeid 2 – Ullern

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

2-1

Toppserien

16:30

Vålerenga 2 – Tromsdalen

2-1

PostNord-ligaen

18:00

Stabæk – Odd

0-1

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Sandefjord

3-4

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Start

3-2

Eliteserien

18:00

Sykkel: Tour de Pologne

UCI World Tour (Etappe 5)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Aalesund – Viking

2-2

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Haugesund

1-0

Eliteserien

19:00

Formel E: FIA Championship

Formel E (Runde 9)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:30

Palermo Open - Finale

WTA

20:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Rosenborg – Sarpsborg 08

5-1

Eliteserien

21:00

Marathon Classic

LPGA (Siste runde)

21:00

US PGA Championship

PGA (Siste runde)

22:00

Consumers Energy 400

Nascar (All Star Race)

22:10

Oakland Athletic – Houston Astros

Major League Baseball

23:30

Sykkel: Tour de Lain

UCI World Tour (Etappe 3)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10 aug

I dag, mandag

Tidligere kamper i dag
11:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Rosenborg 2 – Sotra

PostNord-ligaen

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:00

Jerv – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Sogndal – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Odd 2 – Bærum

PostNord-ligaen

18:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

UTSATT: Strømsgodset 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
20:10

Milwaukee Brewers – Chicago Cubs

Major League Baseball

20:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Manchester United – FC København

Europa League (Kvartfinale 2) · Unibet 1.22 | 6.80 | 13.50 Unibet

  • TV 2
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Inter – Bayer Leverkusen

Europa League (Kvartfinale 3) · Unibet 2.15 | 3.45 | 3.50 Unibet

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
23:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks

NHL · Unibet 1.89 | 4.20 | 3.55 Unibet

01:00

Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens

NHL · Unibet 1.98 | 4.10 | 3.30 Unibet

01:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL · Unibet 1.94 | 4.10 | 3.45 Unibet

01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL · Unibet 2.18 | 4.10 | 2.85 Unibet

01:00

Boston Bruins – Carolina Hurricanes

NHL · Unibet 2.23 | 4.00 | 2.80 Unibet

01:00

St. Louis Blues – Vancouver Canucks

NHL · Unibet 2.08 | 4.10 | 3.05 Unibet

01:00

Dallas Stars – Calgary Flames

NHL · Unibet 2.45 | 4.00 | 2.55 Unibet

11 aug

i morgen, tirsdag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

KFUM Oslo – Lillestrøm

OBOS-ligaen

19:05

Philadelphia Phillies – San Francisco Giants

Major League Baseball

21:00

Shakhtar Donetsk – Basel

Europa League (Kvartfinale 1) · Unibet 1.88 | 3.70 | 4.20 Unibet

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Wolves – Sevilla

Europa League (Kvartfinale 4) · Unibet 3.55 | 3.25 | 2.20 Unibet

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
23:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:05

New York Yankees – Atlanta Braves

Major League Baseball

02:30

Portland Timbers – Orlando City SC

Major League Soccer (Finale) · Unibet 2.65 | 3.50 | 2.48 Unibet

12 aug

onsdag

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:15

Critérium du Dauphiné - 1. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:00

SC Rheindorf Altach – Borussia Dortmund

Treningskamp

17:00

Gran Piemonte

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Røa – Vålerenga

Toppserien

19:00

FIA Championship - 10. runde

Formel E

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:10

Detroit Tigers – Chicago White Sox

Major League Baseball

20:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Atalanta – Paris Saint-Germain

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 3.40 | 3.90 | 2.05 Unibet

21:00

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:30

Motocross: VM - 2. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes

NHL

01:00

Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks

NHL

01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

01:00

Boston Bruins – Carolina Hurricanes

NHL

01:00

St. Louis Blues – Vancouver Canucks

NHL

01:00

Dallas Stars – Calgary Flames

NHL

01:10

Boston Red Sox – Minnesota Twins

Major League Baseball

13 aug

torsdag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:00

J&T Banka Prague Open

WTA

13:00

Celtic Classic

European Tour

14:00

Ladies Scottish Open

LPGA (1. runde)

15:15

Critérium du Dauphiné - 2. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Celtic Classic

European Tour

17:00

Top Seed Open

WTA

18:00

Skytternes mestermøte

Skytternes mestermøte

  • NRK 2
  • NRK TV
19:00

Formel E: FIA Championship - 11. runde

Formel E

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:10

New York Mets – Washington Nationals

Major League Baseball

20:00

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Leipzig – Atlético Madrid

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 3.05 | 3.20 | 2.50 Unibet

14 aug

fredag

08:45

Spania GP - Kvalifisering

Formel 3

10:00

Østerrike GP - Trening 1

MotoGP

11:00

Spania GP - Trening 1

Formel 1

11:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

NM 2020 - Semifinaler

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Celtic Classic

European Tour

13:30

NM 2020 - Kvinnenes finale

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:05

Østerrike GP - Trening 2

MotoGP

15:00

Spania GP - Trening 2

Formel 1

15:15

Critérium du Dauphiné - 3. etappe

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

NM 2020 - Herrenes finale

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Celtic Classic

European Tour

17:00

Olympique Marseille – Stuttgart

Treningskamp

17:00

Spania GP - Kvalifisering

Formel 2

18:00

Grorud – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – HamKam

OBOS-ligaen

19:00

Elverum – Drammen

Treningskamp

20:00

Diamond League | Monaco

Diamond League

  • NRK 1
  • NRK TV
20:00

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Lillestrøm – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

21:00

Barcelona – Bayern München

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 3.35 | 3.90 | 2.05 Unibet

00:00

Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers

NHL

00:00

Arizona Coyotes – Colorado Avalanche

NHL

00:00

New York Islanders – Washington Capitals

NHL

00:00

Carolina Hurricanes – Boston Bruins

NHL

00:00

Vancouver Canucks – St. Louis Blues

NHL

00:00

Chicago Blackhawks – Vegas Golden Knights

NHL

00:00

Calgary Flames – Dallas Stars

NHL

15 aug

lørdag

10:00

Østerrike GP - Trening 3

MotoGP

12:00

Spania GP - Trening 3

Formel 1

12:30

Moto3 - Østerrike GP - Kvalifisering

MotoGP

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

13:00

Moss FK – Florø

PostNord-ligaen

13:15

Circuit de Spa - Francorchamps

FIA WEC

13:30

Spania GP - Kvalifisering

Porsche Supercup

13:30

Østerrike GP - Moto3 - Kvalifisering

MotoGP

14:00

Borussia Mönchengladbach – MSV Duisburg

Treningskamp

14:00

UTSATT: Orkla – Volda

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

UTSATT: Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

UTSATT: Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen

14:00

UTSATT: Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
14:30

Snooker: VM

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Klepp – Røa

Toppserien

15:00

Spania GP - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Østerrike GP - Moto2 - Kvalifisering

MotoGP

15:15

Critérium du Dauphiné - 4. etappe

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Celtic Classic

European Tour

16:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Kvik Halden FK – Fredrikstad

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Bryne

PostNord-ligaen

16:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien

16:00

UTSATT: Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:30

Vard Haugesund – Asker

PostNord-ligaen

16:45

Spania GP - Race 1

Formel 2 (Feature race)

17:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

17:20

Spania GP - Race 1

Formel 3

17:30

Drammen – Fyllingen Håndball

Treningskamp

20:15

Snooker: VM

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

NASCAR Xfinity series

Nascar (Daytona International Speedway)

20:30

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Manchester City – Lyon

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 1.28 | 5.80 | 10.50 Unibet

00:00

Rally: ERC - Dag 1

ERC Rally

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16 aug

søndag

09:25

Spania GP - Race 2

Formel 3

10:45

Østerrike GP - Moto3 - Race

MotoGP

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:10

Spania GP - Race 2

Formel 2 (Sprint Race)

12:00

Porsche Super Cup: Barcelona

Porsche Supercup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:05

Østerrike GP - Moto2 - Race

MotoGP

12:20

Spania GP - Race 2

Porsche Supercup

13:00

Tromsdalen – Brattvåg

PostNord-ligaen

13:30

Østerrike GP - Race

MotoGP

13:30

Praque Open - Finale

WTA

14:00

Egersund – Levanger

PostNord-ligaen

14:00

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Kjelsås – Fløya

PostNord-ligaen

15:00

Inter U19 – Rennes U19

UEFA Youth League

15:10

Spania GP - Race

Formel 1

15:30

Celtic Classic

European Tour

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:45

Critérium du Dauphiné - 5. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
16:00

Borussia Dortmund – FK Austria Wien

Treningskamp

16:00

UTSATT: Ullern – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:00

Hødd – Skeid Fotball

PostNord-ligaen

17:00

Top Seed Open - Finale

WTA

17:00

Rosenborg – Vålerenga

Toppserien

17:30

Fyllingen Håndball – Elverum

Treningskamp

17:30

NASCAR Xfinity series

Nascar (Daytona International Speedway)

18:00
18:00

UTSATT: Hønefoss – Fredrikstad 2

Norsk Tipping-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:00
18:00

Juventus U19 – Real Madrid U19

UEFA Youth League

18:30

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:10

Detroit Tigers – Cleveland Indians

Major League Baseball

20:30

Nascar Cup Series

Nascar (Daytona International Speedway)

21:00

Vinner QF 4 – Vinner QF 2

Europa League (Semifinale 1)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
22:05

San Francisco Giants – Oakland Athletic

Major League Baseball

01:00

Montreal Canadiens – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

Arizona Coyotes – Colorado Avalanche

NHL

01:00

Chicago Blackhawks – Vegas Golden Knights

NHL

01:00

New York Islanders – Washington Capitals

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Boston Bruins

NHL

01:00

Vancouver Canucks – St. Louis Blues

NHL

01:00

Calgary Flames – Dallas Stars

NHL

02:30

Dallas – Nashville SC

Major League Soccer

17 aug

mandag

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 2

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Sogndal – Ranheim

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Jerv – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Lillestrøm – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Sotra – Odd 2

PostNord-ligaen

18:00

Bærum – Rosenborg 2

PostNord-ligaen

21:00

Vinner QF 3 – Vinner QF 1

Europa League (Semifinale 2)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18 aug

tirsdag

14:00

Tour de lAvenir | Etappe 5

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 3

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Ajax – Wolfsberger AC

Treningskamp

18:55

Champions League - 1. kvalifiseringsrunde

Champions League (Mer info kommer)

19:00

Eidsvold – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

19:00

KFUM Oslo – Kongsvinger

OBOS-ligaen

21:00

Leipzig/Atlético Madrid - Atalanta/PSG

Champions League (Semifinale 1)

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19 aug

onsdag

14:00

Tour de lAvenir | Etappe 6

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Vallonia rundt | Etappe 4

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:55

Molde – Kuopio PS

Champions League (1. kvalifiseringsrunde)

21:00

Bayern München/Barcelona – Manchester City/Lyon

Champions League (Semifinale 2)

00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20 aug

torsdag

11:30

AIG Women's Open

LPGA

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
16:00

AIG Women's Open

LPGA

18:30

20 km intervallstart

Toppidrettsveka

  • NRK 2
  • NRK TV
21:00

The Northern Trust | Dag 1

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:30

Columbus Crew – Chicago Fire

Major League Soccer

21 aug

fredag

11:30

AIG Women's Open

LPGA

13:00

French Championship

UCI World Tour (Tempoløp for kvinner)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:15

French Championship

UCI World Tour (Tempoløp for menn)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

AIG Women's Open

LPGA

18:00
20:05
20:05
21:00

The Northern Trust | Dag 2

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Finale

Europa League (Hjemmelag = Vinner av Semifinale 1)

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
00:00

Partypoker Millions

Partypoker Millions

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:30

Minnesota United – Sporting Kansas City

Major League Soccer

01:30

FC Cincinnati – D.C. United

Major League Soccer

02:00

New England Revolution – Philadelphia Union

Major League Soccer

Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce