TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 2 tir
  • 3 idag
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn
  • 8 man
  • 9 tir
  • 10 ons
  • 11 tor
  • 12 fre
  • 13 lør
  • 14 søn
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • fr 5
  • lø 6
  • sø 7
  • ma 8
  • ti 9
  • on 10
  • to 11
  • fr 12
  • lø 13
  • sø 14
2 jun

i går, tirsdag

15:00

Showdown Europa

BLAST Premier

  • TV 2 Sumo
15:30

Magnus Carlsen Rapid Challenge

Sjakk (Finale)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 9 & 3)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Team Guttormsen Invitational

Team Guttormsen Invitational

19:00

Brøndby IF – SønderjyskE

1-0

Superliga

20:00

ÍF Fuglafjørdur – EB/Streymur

2-1

Færøysk Premier League

20:30

2020 PDC Home Tour

PDC Home Tour (Fase 2 | Dag 8)

22:15

Showdown Nord-Amerika

BLAST Premier

  • TV 2 Sumo
3 jun

I dag, onsdag

Tidligere kamper i dag
15:30

Magnus Carlsen Rapid Challenge

Sjakk (Finale)

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 12 & 4)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:30

Hannover 96 – Dynamo Dresden

3-0

Bundesliga 2

20:00

LPGA eTour

LPGA (Finale | Korda vs. Joh)

20:30

Werder Bremen – Eintracht Frankfurt

0-3

Bundesliga

20:30

2020 PDC Home Tour

PDC Home Tour (Fase 2 | Dag 41)

20:30

Red Bull Salzburg – Sk Rapid Wien

2-0

Bundesliga Østerrike

4 jun

i morgen, torsdag

16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 5 & 14)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

MSV Duisburg – FC Köln

Bundesliga kvinner

20:30

2020 PDC Home Tour

PDC Home Tour (Fase 2 | Dag 42)

22:15

Vitoria Guimaraes – Sporting CP

Primeira Liga

5 jun

fredag

12:30

Incheon United FC – Gangwon FC

K-League 1

13:00

Haugesund – Øygarden FK

Treningskamp

17:00

Championship League

Snooker (Gruppe 10 & 15)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Kolding IF – Viborg FF

Dansk 1. divisjon

18:00

Korona Kielce – Piast Gliwice

Ekstraklasa

18:30

Bochum – FC St Pauli

Bundesliga 2

18:30

Spvgg Greuther Fürth – SV Sandhausen

Bundesliga 2

19:00

Skive IK – Vendsyssel FF

Dansk 1. divisjon

19:15

Hoffenheim – Bayer Leverkusen

Bundesliga kvinner (18. runde)

20:00

FC Fredericia – Vejle BK

Dansk 1. divisjon

20:30

2020 PDC Home Tour

PDC Home Tour (Fase 2 | Dag 43)

20:30

Freiburg – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

20:30

Gornik Zabrze – Lechia Gdansk

Ekstraklasa

6 jun

lørdag

09:30

FC Seoul – Jeonbuk Hyundai Motors

K-League 1

12:00

Pohang Steelers – Ulsan Hyundai

K-League 1

13:00

Arminia Bielefeld – Nürnberg

Bundesliga 2

13:00

SSV Jahn Regensburg – Darmstadt

Bundesliga 2

13:00

Wehen – Dynamo Dresden

Bundesliga 2

13:00

FC Roskilde – Fremad Amager

Dansk 1. divisjon

13:00

VfL Wolfsburg – 1. FFC Frankfurt

Bundesliga kvinner

14:00

FC Nordsjælland – Fortuna Hjørring

Kvindeligaen

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Jagiellonia Bialystok – Wisla Plock

Ekstraklasa

15:30

Leipzig – Paderborn

Bundesliga

15:30

Bayer Leverkusen – Bayern München

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Mainz

Bundesliga

15:30

Fortuna Düsseldorf – Hoffenheim

Bundesliga

15:30

Hvidovre IF – Nykøbing FC

Dansk 1. divisjon

16:00

TB Tvøroyri – HB Torshavn

Færøysk Premier League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 1 & 8)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

Formula E: Race at Home Series

Formel E (Løp 8)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Admira Moedling – SV Mattersburg

Bundesliga Østerrike

17:00

SC Rheindorf Altach – WSG Swarovski Tirol

Bundesliga Østerrike

17:00

SKN St. Pölten – FK Austria Wien

Bundesliga Østerrike

17:30

Zaglebie Lubin – Lech Poznan

Ekstraklasa

18:30

Borussia Dortmund – Hertha Berlin

Bundesliga

19:00

Dinamo Brest – FC Minsk

Hviterussisk liga

19:00

Gander RV & Outdoors Truck

Nascar (Charlotte Motor Speedway)

20:00

Pogon Szczecin – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

22:30

EchoPark 250

Nascar (Atlanta Motor Speedway)

23:00

Genesys 300 - Kvalifisering

Indycar (Texas Motor Speedway)

01:30

Genesys 300

Indycar (Texas Motor Speedway)

04:00

Nunes vs Spencer

UFC (UFC 250)

7 jun

søndag

12:00

Seongnam FC – Daegu FC

K-League 1

12:00

Suwon Bluewings – Gwangju FC

K-League 1

12:30

Raków Częstochowa – Lks Lodz

Ekstraklasa

13:30

FC Erzgebirge Aue – Karlsruher SC

Bundesliga 2

13:30

Werder Bremen – Wolfsburg

Bundesliga

13:30

Stuttgart – Osnabrück

Bundesliga 2

13:30

Hannover 96 – 1. FC Heidenheim

Bundesliga 2

14:00

Næstved BK – HB Køge

Dansk 1. divisjon

14:00

1. FFC Turbine Potsdam – Bayern München

Bundesliga kvinner

15:00

FC Vitebsk – Bate Borisov

Hviterussisk liga

15:00

Arka Gdynia – Slask Wroclaw

Ekstraklasa

15:30

1. FC Union Berlin – Schalke 04

Bundesliga

16:00

KI Klaksvik – NSÍ Runavík

Færøysk Premier League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 16 & 7)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Championship League

Snooker (Gruppe 11 & 6)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:00

F2 Virtual Racing

Virtual GP (Baku City Circuit)

17:00

AC Horsens – Brøndby IF

Superliga

17:00

Aalborg BK – Aarhus Gf

Superliga

17:00

FC København – Randers

Superliga

17:00

FC Nordsjælland – FC Midtjylland

Superliga

17:00

Hobro IK – Lyngby

Superliga

17:00

Odense BK – Esbjerg

Superliga

17:00

SønderjyskE – Silkeborg IF

Superliga

17:00

Tsv Sparkasse Hartberg – Red Bull Salzburg

Bundesliga Østerrike

17:00

Wolfsberger AC – LASK Linz

Bundesliga Østerrike

17:30

Wisla Krakow – Legia Warszawa

Ekstraklasa

18:00

Augsburg – Köln

Bundesliga

18:00

Vikingur – B36 Torshavn

Færøysk Premier League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
19:00

Esports Virtual GP

Virtual GP

19:30

Sk Rapid Wien – Sk Sturm Graz

Bundesliga Østerrike

21:00

QuikTrip 500

Nascar (Atlanta Motor Speedway)

22:00

Rio Ave FC – FC Pacos Ferreira

Primeira Liga

8 jun

mandag

16:00

Championship League

Championship (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Hamburger SV – Holstein Kiel

Bundesliga 2

9 jun

tirsdag

16:00

Championship League

Championship (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Piast Gliwice – Gornik Zabrze

Ekstraklasa

18:00

Lechia Gdansk – Cracovia Krakow

Ekstraklasa

18:00

Vejle BK – Skive IK

Dansk 1. divisjon (23. runde)

18:30

Dynamo Dresden – Spvgg Greuther Fürth

Bundesliga 2

19:00

Nykøbing FC – Kolding IF

Dansk 1. divisjon (23. runde)

19:00

Vendsyssel FF – Hvidovre IF

Dansk 1. divisjon (23. runde)

20:30

Lech Poznan – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

20:45

1. FC Saarbrücken – Bayer Leverkusen

DFB-Pokal

10 jun

onsdag

16:00

Championship League

Championship (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Haugesund – Viking

Treningskamp

20:45

Bayern München – Eintracht Frankfurt

DFB-Pokal

01:00

Blue-Emu 500

Nascar (Martinsville Speedway)

11 jun

torsdag

16:00

Championship League

Championship (Siste runde av dag 11)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
22:00

Sevilla – Real Betis

La Liga

22:00

Charles Schwab Challenge

PGA (Dag 1)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12 jun

fredag

18:30

Dynamo Dresden – Hamburger SV

Bundesliga 2

18:30

SV Sandhausen – Arminia Bielefeld

Bundesliga 2

19:30

Granada – Getafe

La Liga

20:30

Hoffenheim – Leipzig

Bundesliga

21:00

Fotball-EM skulle startet - Utsatt til 2021

Fotball-EM

  • Ubestemt kanal
22:00

Valencia – Levante

La Liga

22:00

Charles Schwab Challenge

PGA (Dag 2)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13 jun

lørdag

13:00

Nürnberg – Spvgg Greuther Fürth

Bundesliga 2

13:00

1. FC Heidenheim – SSV Jahn Regensburg

Bundesliga 2

13:00

Holstein Kiel – Wehen

Bundesliga 2

13:00

Osnabrück – Bochum

Bundesliga 2

13:00

Espanyol – Alaves

La Liga

15:30

Wolfsburg – Freiburg

Bundesliga

15:30

Fortuna Düsseldorf – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Köln – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

15:30

Paderborn – Werder Bremen

Bundesliga

16:30

Formula E: Race at Home Series

Formel E (Løp 9)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Celta Vigo – Villarreal

La Liga

18:30

Bayern München – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

19:00

Charles Schwab Challenge

PGA (Dag 3)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:30

Leganes – Real Valladolid

La Liga

21:30

Xfinity Series

Nascar (Miami Speedway)

22:00

Mallorca – Barcelona

La Liga

23:00

Portland Timbers – Sporting Kansas City

Major League Soccer

01:30

Philadelphia Union – Real Salt Lake

Major League Soccer

01:30

Columbus Crew – Chicago Fire

Major League Soccer

01:30

Orlando City SC – New York Red Bulls

Major League Soccer

01:30

Toronto FC – Montreal Impact

Major League Soccer

02:00

Minnesota United – Nashville SC

Major League Soccer

02:00

Inter Miami CF – Dallas

Major League Soccer

02:00

D.C. United – FC Cincinnati

Major League Soccer

02:30

Houston Dynamo – Atlanta United

Major League Soccer

03:00

Colorado Rapids – Los Angeles FC

Major League Soccer

04:00

Los Angeles Galaxy – San Jose Earthquakes

Major League Soccer

04:00

Vancouver Whitecaps FC – Seattle Sounders

Major League Soccer

14 jun

søndag

13:00

Athletic Bilbao – Atlético Madrid

La Liga

13:30

FC St Pauli – FC Erzgebirge Aue

Bundesliga 2

13:30

Darmstadt – Hannover 96

Bundesliga 2

13:30

Karlsruher SC – Stuttgart

Bundesliga 2

15:30

Mainz – Augsburg

Bundesliga

18:00

Schalke 04 – Bayer Leverkusen

Bundesliga

19:00

Charles Schwab Challenge

PGA (Dag 4)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:30

Real Madrid – Eibar

La Liga

21:30

Dixie Vodka 400

Nascar (Miami Speedway)

22:00

Real Sociedad – Osasuna

La Liga

23:00

New York City FC – New England Revolution

Major League Soccer

Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce