TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 17 søn
  • 18 idag
  • 19 tir
  • 20 ons
  • 21 tor
  • 22 fre
  • 23 lør
  • 24 søn
  • 25 man
  • 26 tir
  • 27 ons
  • 28 tor
  • 29 fre
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • on 20
  • to 21
  • fr 22
  • lø 23
  • sø 24
  • ma 25
  • ti 26
  • on 27
  • to 28
  • fr 29
17 jan

i går, søndag

09:00

Bobsled: Kvinner - St. Moritz

IBSF World Championships (Kvinner)

09:15

Storslalåm: Kvinner - Kranjska Gora | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
10:00

Hopp: Menn - Val di Fiemme

Kombinert Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
10:03

Aking verdenscup: 1. runde for kvinner - Oberhof

Aking Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:30

Slalåm: Menn - Flachau | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11:10

NM Ski 2021: 15km fellesstart med skibytte - Kvinner

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
11:28

Aking verdenscup: 2. runde for kvinner - Oberhof

Aking Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
11:30

Europamesterskapet i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

12:00

Kuban Krasnodar – HC Dunarea Braila

EHF Cup, kvinner

12:15

Storslalåm: Kvinner - Kranjska Gora | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 2
  • NRK TV
  • SVT 2
12:30

15km fellesstart: Menn - Oberhof

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:30

Napoli – Fiorentina

6-0

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
13:00

Motherwell – Rangers

1-1

Scottish Premier League

13:00

Ålgård – Volda Håndball

1. divisjon kvinner (Håndball)

13:00

Stade Brest – Rennes

1-2

Ligue 1

13:00

Bobsled: Menn - St. Moritz

IBSF World Championships (Menn)

13:00

UTSATT: Aston Villa – Everton

Premier League

  • Ubestemt kanal
13:15

10km: Menn - Val di Fiemme

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
13:30

Manchester City – Aston Villa

7-0

Women's Super League

13:30

NM Ski 2021: 30km fellesstart med skibytte - Menn

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 2

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
13:45

Slalåm: Menn - Flachau | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
13:48

London Masters - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

UTSATT: Sparta Sarpsborg – Narvik

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
15:00

Lorient – Dijon FCO

Ligue 1

15:00

Nantes – Lens

1-1

Ligue 1

15:00

Nice – Bordeaux

0-3

Ligue 1

15:00

Racing Strasbourg – Saint Etienne

1-0

Ligue 1

15:00

Kongsberg Miners – Fyllingen

BLNO Menn

15:00

Tromsø Storm – Centrum Tigers

BLNO Menn

15:00

12,5km fellesstart: Kvinner - Oberhof

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00
15:00

Crotone – Benevento

4-1

Serie A

  • Strive
15:00

Sassuolo – Parma

1-1

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
15:05

Sheffield United – Tottenham

1-3

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Qatar – Japan

Håndball-VM (Gruppe C)

15:30

Chelsea – Manchester United

2-1

Women's Super League

15:30

Bayern München – Freiburg

2-1

Bundesliga

16:00

Høybråten – Ulriken

BLNO Kvinner

16:00

MKS Lublin – HC Lada

EHF Cup, kvinner

16:00

Brest Bretagne Handball – Buducnost

EHF Champions League, kvinner

16:00

Rk Podravka Vegeta – SCM Râmnicu Vâlcea

EHF Champions League, kvinner

16:00

Odense HC – Györi Audi ETO KC

EHF Champions League, kvinner

16:00

Hopp: Menn - Zakopane

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:45

Ajax – Feyenoord

1-0

Eredivisie

17:00

Ammerud – Nidaros Jets

BLNO Menn

17:00

Lille – Stade Reims

2-1

Ligue 1

17:00

UTSATT: Manglerud Star – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:00
17:15

Aerials Lag: Menn & Kvinner - Yaroslavl

Freestyle

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
17:30

Liverpool – Manchester United

0-0

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
18:00
18:00

Flint – Fredrikstad

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Follo – Charlottenlund SK

1. divisjon kvinner (Håndball)

18:00

Fleury Loiret – Siofok KC

EHF Cup, kvinner

18:00

Pittsburgh Penguins – Washington Capitals

NHL

18:00

Kapp Verde 0 – 10 Tyskland

Håndball-VM (Gruppe A - Walkover)

  • Ubestemt kanal
18:00

Tunisia – Brasil

Håndball-VM (Gruppe B)

18:00

Angola – Kroatia

Håndball-VM (Gruppe C)

18:00

Argentina – Bahrain

Håndball-VM (Gruppe D)

18:00

Alcorcon Ad – Valencia

0-2

Copa del Rey

18:00

Eintracht Frankfurt – Schalke 04

3-1

Bundesliga

18:00

Atalanta – Genoa

0-0

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
19:48

London Masters - Finale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:15

Manchester City – Crystal Palace

4-0

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
20:30

Ungarn – Uruguay

Håndball-VM (Gruppe A)

20:30

Polen – Spania

Håndball-VM (Gruppe B)

20:30

Kongo – Danmark

Håndball-VM (Gruppe D)

20:45

Inter – Juventus

2-0

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
21:00

Lyon – Metz

0-1

Ligue 1

21:00

Barcelona – Athletic Bilbao

2-2

Spansk Supercup (Finale)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:05

Kansas City Chiefs – Cleveland Browns

NFL

00:00

Sony Open in Hawaii - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:40

New Orleans Saints – Tampa Bay Buccaneers

NFL

01:00

Tampa Bay Lightning – Dallas Stars

NHL

01:00

Florida Panthers – Chicago Blackhawks

NHL

18 jan

I dag, mandag

11:00

NM Ski 2021: 5 km klassisk - Kvinner

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
13:15

NM Ski 2021: 10 km klassisk - Menn

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 3

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Sør-Korea – Russland

Håndball-VM (Gruppe H)

15:30

Nord-Makedonia – Chile

Håndball-VM (Gruppe G)

17:00

Galatasaray – Basket Landes

Euroleague, kvinner

18:00

Detroit Red Wings – Columbus Blue Jackets

NHL

18:00

Slovenia – Hviterussland

Håndball-VM (Gruppe H)

18:00

Sverige – Egypt

Håndball-VM (Gruppe G)

18:00

Portugal – Algerie

Håndball-VM (Gruppe F)

18:00

Frankrike – Sveits

Håndball-VM (Gruppe E)

20:00

Sopron Basket – Bourges Basket

Euroleague, kvinner

20:30

Norge – Østerrike

Håndball-VM (Gruppe E)

20:30

Hamburger SV – Osnabrück

Bundesliga 2

20:30

Island – Marokko

Håndball-VM (Gruppe F)

20:45

Cagliari – Milan

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Arsenal – Newcastle

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
23:00

New York Islanders – Boston Bruins

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Winnipeg Jets

NHL

01:30

Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres

NHL

02:00

Nashville Predators – Carolina Hurricanes

NHL

02:00

St. Louis Blues – San Jose Sharks

NHL

03:00

Anaheim Ducks – Minnesota Wild

NHL

03:00

Calgary Flames – Vancouver Canucks

NHL

03:00

Edmonton Oilers – Montreal Canadiens

NHL

04:00

Vegas Golden Knights – Arizona Coyotes

NHL

19 jan

i morgen, tirsdag

10:45

NM Ski 2021: 10 km fri teknikk - Kvinner

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
13:15

NM Ski 2021: 15 km fri teknikk - Menn

Norgescup langrenn

  • NRK 1
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 4

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Japan – Angola

Håndball-VM (Gruppe C)

16:00

Arka Gdynia – LDLC ASVEL Feminin

Euroleague, kvinner (Gruppe B | 4.runde)

16:20

Astralis – Evil Geniuses

BLAST Premier (Global Finals)

  • TV 2 Sumo
16:30

Nadezhda Orenburg – WBC Dynamo Kursk

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 4.runde)

17:00

Spar Girona – TTT Riga

Euroleague, kvinner (Gruppe C | 4.runde)

17:00

Altibox Eserien 2020: 18-20. serierunde

eSerien

17:15

NM hopp

NM Hopp

  • NRK 2
  • NRK TV
17:30

CSKA Moskva – Spartak Moskva

KHL

18:00

Uruguay – Kapp Verde

Håndball-VM (Gruppe A)

18:00

Spania – Tunisia

Håndball-VM (Gruppe B)

18:00

Kroatia – Qatar

Håndball-VM (Gruppe C)

18:00

Bahrain – Kongo

Håndball-VM (Gruppe D)

18:30

Borussia Mönchengladbach – Werder Bremen

Bundesliga

18:30

UTSATT: Grüner – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Manglerud Star – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:00

Derby – Bournemouth

Championship

19:00

Luleå HF – Skellefteå AIK

SHL

19:00

Rögle BK – Djurgården

SHL

19:00

West Ham – West Bromwich

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Brynäs – Örebro Hockey

SHL

19:00

CF Cadiz – Levante

La Liga

19:00

Frölunda – Linköpings HC

SHL

19:00

Real Valladolid – Elche

La Liga

19:00

ZVVZ USK Praha – Fenerbahce

Euroleague, kvinner (Gruppe B | 4.runde)

19:00

Bærum Basket – Centrum Tigers

BLNO Menn

19:00

UTSATT: Lillehammer IK – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:30

G2 Esports – FURIA Esports

BLAST Premier (Global Finals)

  • TV 2 Sumo
19:30

Izmit – Perfumerias Avenida

Euroleague, kvinner (Gruppe A | 4.runde)

20:00

Basket Landes – Galatasaray

Euroleague, kvinner (Gruppe D | 4.runde)

20:00

Famila Schio – UMMC Ekaterinburg

Euroleague, kvinner (Gruppe C | 4.runde)

20:30

Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund

Bundesliga

20:30

Hertha Berlin – Hoffenheim

Bundesliga

20:30

Mainz – Wolfsburg

Bundesliga

20:30

Tyskland – Ungarn

Håndball-VM (Gruppe A)

20:30

Brasil – Polen

Håndball-VM (Gruppe B)

20:30

Danmark – Argentina

Håndball-VM (Gruppe D)

21:00

Southampton – Shrewsbury

FA-cupen

21:15

Leicester – Chelsea

Premier League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:30

Alaves – Sevilla

La Liga

01:00

Florida Panthers – Chicago Blackhawks

NHL

01:00

New York Rangers – New Jersey Devils

NHL

01:00

Ottawa Senators – Winnipeg Jets

NHL

01:00

Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Washington Capitals

NHL

01:00

Tampa Bay Lightning – Dallas Stars

NHL

01:30

Detroit Red Wings – Columbus Blue Jackets

NHL

02:00

Nashville Predators – Carolina Hurricanes

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Colorado Avalanche

NHL

20 jan

onsdag

13:00

Skicross: Kvalifisering - Idre

Skicross Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • SVT 1
13:30

Team Vitality – Complexity Gaming

BLAST Premier (Global Finals)

  • TV 2 Sumo
15:00

Udinese – Atalanta

Serie A

  • Strive
15:30

Hovedrunden - Dag 1

Håndball-VM

16:15

Natus Vincere – Team Liquid

BLAST Premier (Global Finals)

  • TV 2 Sumo
17:00

SCM Râmnicu Vâlcea – Buducnost

EHF Champions League, kvinner

18:00

Storhamar Håndball – Larvik HK

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00

Chiesa vs Magny

UFC (Fight Night)

18:00

Fredrikstad – Aker

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:30
18:30

Schalke 04 – Köln

Bundesliga

18:30
18:45

FTC Rail Cargo hungaria – Metz

EHF Champions League, kvinner (Gruppe A | 3. runde)

19:00

Norwich – Bristol City

Championship

19:00

Getafe – SD Huesca

La Liga

19:00

Cordoba – Real Sociedad

Copa del Rey

19:00

Färjestad BK – Malmö Redhawks

SHL

19:00

UTSATT: Leeds – Southampton

Premier League

  • Ubestemt kanal
19:00

Manchester City – Aston Villa

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
20:30

Augsburg – Bayern München

Bundesliga

20:30

Freiburg – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

20:30

Leipzig – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

20:30

Arminia Bielefeld – Stuttgart

Bundesliga

20:45

Juventus – Napoli

Serie A

  • Strive
21:00

Real Betis – Celta Vigo

La Liga

21:00

Alcoyano – Real Madrid

Copa del Rey

21:00

Olympique Marseille – Lens

Ligue 1

21:15

Livingston FC – Celtic

Scottish Premier League

21:15

Fulham – Manchester United

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:30

Villarreal – Granada

La Liga

01:00

Toronto Maple Leafs – Edmonton Oilers

NHL

03:00

St. Louis Blues – San Jose Sharks

NHL

03:30

Anaheim Ducks – Minnesota Wild

NHL

04:00

Vegas Golden Knights – Arizona Coyotes

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL

04:30

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour (1. runde 1:2)

21 jan

torsdag

12:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour (1. runde 2:2)

13:45

Tata Steel Chess - Dag 5

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:08

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 1 - Saint-Disdier / Corps | 20,58 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:15

15km: Kvinner - Antholz-Anderselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:30

Hovedrunden - Dag 2

Håndball-VM

18:00

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

18:30

UTSATT: Lillehammer IK – Grüner

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Vålerenga – Narvik

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Manglerud Star – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
18:30

UTSATT: Sparta Sarpsborg – Storhamar

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
19:00

Djurgården – Rögle BK

SHL

19:00

Kongsberg Miners – Asker Aliens

BLNO Menn

19:00

Brynäs – IK Oskarshamn

SHL

19:00

Frölunda – Leksands IF

SHL

19:00

Luleå HF – Växjö Lakers

SHL

19:00

Skellefteå AIK – HV 71

SHL

19:00

Valencia – Osasuna

La Liga

19:00

UTSATT: Stavanger Oilers – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
20:05

Maccabi FOX Tel Aviv – Real Madrid

Euroleague

21:00

Liverpool – Burnley

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:00

The American Express - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

UD Cornellà – Barcelona

Copa del Rey

21:30

Eibar – Atlético Madrid

La Liga

01:00

Boston Bruins – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Florida Panthers

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

New York Islanders – New Jersey Devils

NHL

01:00

Ottawa Senators – Winnipeg Jets

NHL

03:30

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL

04:00

Los Angeles Kings – Colorado Avalanche

NHL

22 jan

fredag

08:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour

10:00

Utfor: Kvinner - Crans Montana

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11:30

Utfor: Herrer - Kitzbühl

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
13:10

Slopestyle - Laax

Snowboard Verdenscup

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
13:15

20km: Menn - Antholz-Anderselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:38

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 7 - Chalancon / Gumiane | 21,62 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 6

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Hovedrunden - Dag 3

Håndball-VM

18:00

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

18:00

Kvalifisering: Menn - Lahti

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
20:30

Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund

Bundesliga

20:45

Stoke – Watford

Championship

20:45

Chorley – Wolverhampton

FA-cupen

20:45

Benevento – Torino

Serie A

  • Strive
21:00

Levante – Real Valladolid

La Liga

21:00

The American Express - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Paris Saint-Germain – Montpellier

Ligue 1

01:00

Washington Capitals – Buffalo Sabres

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Edmonton Oilers

NHL

02:00

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

NHL

02:00

Minnesota Wild – San Jose Sharks

NHL

02:30

Dallas Stars – Nashville Predators

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Vegas Golden Knights

NHL

04:00

Anaheim Ducks – Colorado Avalanche

NHL

23 jan

lørdag

08:30

Toblach - Cortina - 42km

Ski Classics (Start: Kvinner 08:30 - Menn 09:00)

  • NRK 1
  • NRK TV
09:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour

09:03

Aking verdenscup: 1. runde doubles | Innsbruck

Aking Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:00

Utfor: Kvinner - Crans Montana

Alpint Verdenscup

  • SVT 2
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
10:30

Skiathlon: Kvinner - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
11:30

Utfor: Herrer - Kitzbühl

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
11:30

Hopp: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
12:08

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 10 - Saint-Clément / Freissinières | 20,48 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Skiathlon: Menn - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:00

Eintracht Braunschweig – Hamburger SV

Bundesliga 2

13:10

12,5km fellesstart: Kvinner - Antholz-Anderselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 7

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:00

Nidaros Jets – Gimle

BLNO Menn

14:00

SD Huesca – Villarreal

La Liga

14:00

Laghopp: Kvinner - Ljubno

Skihopp Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
14:10

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

15:00

Roma – Spezia Calcio

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
15:00

Fyllingen – Bærum Basket

BLNO Menn

15:05

4x7,5km stafett: Menn - Antholz-Anderselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:15

Frölunda – Örebro Hockey

SHL

15:15

Leksands IF – Färjestad BK

SHL

15:15

Rögle BK – Luleå HF

SHL

15:15

Malmö Redhawks – IK Oskarshamn

SHL

15:20

Lagsprint: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 2
  • NRK TV
15:30

Arminia Bielefeld – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Augsburg – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

15:30

Bayer Leverkusen – Wolfsburg

Bundesliga

15:30

Freiburg – Stuttgart

Bundesliga

15:30

Hovedrunden - Dag 4

Håndball-VM

15:30

Mainz – Leipzig

Bundesliga

16:00

West Ham – Doncaster Rovers

FA-cupen

16:00

Høybråten – Bergen Elite

BLNO Kvinner

16:00

Brighton – Blackpool

FA-cupen

16:00

Sheffield United – Plymouth

FA-cupen

16:00

Blast Premier Global Final

BLAST Premier (Upper Bracket finale)

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
16:00

UTSATT: Grüner – Frisk Asker

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Lillehammer IK – Narvik

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Stavanger Oilers – Vålerenga

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:00

UTSATT: Storhamar – Stjernen Hockey

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
16:15

Laghopp: Menn - Lahti

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:15

Sevilla – CF Cadiz

La Liga

17:00

Lens – Nice

Ligue 1

17:45

Halfpipe - Laax

Snowboard Verdenscup

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
18:00

Djurgården – Skellefteå AIK

SHL

18:00

Linköpings HC – HV 71

SHL

18:00

Milan – Atalanta

Serie A

  • Strive
18:00

Udinese – Inter

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
18:00

Vipers – SG BBM Bietigheim

EHF Champions League, kvinner

18:00

Växjö Lakers – Brynäs

SHL

18:30

Cheltenham Town – Manchester City

FA-cupen

18:30

St. Johnstone – Hibernian FC

Scottish Communities League Cup

18:30

Real Sociedad – Real Betis

La Liga

18:30

Hertha Berlin – Werder Bremen

Bundesliga

19:00

Carolina Hurricanes – Florida Panthers

NHL

19:30

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

20:45

Fiorentina – Crotone

Serie A

  • Strive
21:00

Aston Villa – Newcastle

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Aston Villa – Newcastle

Premier League

  • TV 2 Sumo
21:00

Alaves – Real Madrid

La Liga

21:00

Monaco – Olympique Marseille

Ligue 1

21:00

The American Express - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
00:15

UFC 257 - Prelims

UFC

01:00

Vancouver Canucks – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Boston Bruins – Philadelphia Flyers

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning

NHL

02:00

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

NHL

04:00

Winnipeg Jets – Ottawa Senators

NHL

04:00

Poirier vs McGregor (PPV)

UFC

24 jan

søndag

08:00

Abu Dhabi HSBC Championship

European Tour

08:30

Hopp: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
09:35

Stafett: Kvinner - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
10:08

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 13 - Briançonnet / Entrevaux | 14,31 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
10:20

Super-G: Menn - Kitzbühl

Alpint Verdenscup

  • SVT 1
  • TV 2
  • TV 2 Sumo
10:45

4x7,5km stafett: Menn - Lahti

Langrenn Verdenscup

  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

4x6km stafett: Kvinner - Antholz-Anterselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
12:00

Super-G: Kvinner - Crans Montana

Alpint Verdenscup

  • TV 2
  • TV 2 Sumo
12:00

Skicross: Idre

Skicross Verdenscup

  • SVT 2
12:15

Fortuna Sittard – Ajax

Eredivisie

12:18

WRC 2021: Rally Monte Carlo

FIA WRC (SS 15 (PS) - Briançonnet / Entrevaux | 14,31 km)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

Juventus – Bologna

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
12:45

Verdensmesterskap i hurtigløp på skøyter - Heerenveen

Skøyter Verdenscup

13:00

Chelsea – Luton Town

FA-cupen

13:00

Bordeaux – Angers

Ligue 1

13:30

Preston – Reading

Championship

13:30

Tromsø Storm – Asker BC

BLNO Kvinner

13:30

Sykkelcross: Kvinner - Overijse

Verdenscup sykkelcross

  • TV 2 Sumo
13:40

10km: Menn - Lahti

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
13:45

Tata Steel Chess - Dag 8

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:00

Osasuna – Granada

La Liga

14:00

Hopp: Kvinner - Ljubno

Skihopp Verdenscup

  • NRK 2
  • NRK TV
14:00

Ulriken – Høybråten

BLNO Kvinner

14:13

Snowboard Cross: Mixed - Bergamo

Snowboard Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:45

15km fellesstart: Menn - Antholz-Anterselva

Skiskyting Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
15:00

Dijon FCO – Racing Strasbourg

Ligue 1

15:00

Genoa – Cagliari

Serie A

  • Strive
15:00

Verona – Napoli

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
15:00

Metz – Nantes

Ligue 1

15:00

Olympique Nimes – Lorient

Ligue 1

15:00

Stade Reims – Stade Brest

Ligue 1

15:00

Malmö Redhawks – Luleå HF

SHL

15:00

Sykkelcross: Menn - Overijse

Verdenscup sykkelcross

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30
15:30

Brentford – Leicester

FA-cupen

15:30

Nidaros Jets – Centrum Tigers

BLNO Menn

15:30

Fulham – Burnley

FA-cupen

15:30

Hovedrunden - Dag 5

Håndball-VM

15:30

Fredrikstad – Tertnes

REMA 1000-ligaen, kvinner

15:30

Schalke 04 – Bayern München

Bundesliga

15:45

Hopp: Menn - Lahti

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
  • NRK 1
  • NRK TV
16:00

Tromsø Storm – Asker Aliens

BLNO Menn

16:00

Bærum Basket – Bergen Elite

BLNO Kvinner

16:00

Charlottenlund SK – Kristiansand

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Vikhammer HK – Stavanger Håndball

1. divisjon menn (Håndball)

16:00

Middlesbrough – Blackburn

Championship

16:00

Frøya – Bærum Basket

BLNO Menn

16:15

Elche – Barcelona

La Liga

17:00

Ammerud – Gimle

BLNO Menn

17:00

Larvik HK – Flint

REMA 1000-ligaen, kvinner

17:00

Rennes – Lille

Ligue 1

17:00

UTSATT: Manglerud Star – Sparta Sarpsborg

Fjordkraft-ligaen

  • Ubestemt kanal
17:30

Sola – Storhamar Håndball

REMA 1000-ligaen, kvinner

18:00
18:00

Manchester United – Liverpool

FA-cupen

18:00
18:00

Lazio – Sassuolo

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
18:00

Hoffenheim – Köln

Bundesliga

18:30

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

NHL

18:30

Celta Vigo – Eibar

La Liga

20:00

Blast Premier Global Final

BLAST Premier (Finale)

  • TV 2 Sumo
  • TV 2 Zebra
20:00

Diamond Resorts Tournament of Champions

LPGA

20:45

Parma – Sampdoria

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
21:00

Everton – Sheffield Wednesday

FA-cupen

21:00

Atlético Madrid – Valencia

La Liga

21:00

Saint Etienne – Lyon

Ligue 1

21:00

The American Express - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00

Arizona Coyotes – Vegas Golden Knights

NHL

22:00

Calgary Flames – Toronto Maple Leafs

NHL

01:00

Washington Capitals – Buffalo Sabres

NHL

01:00

New Jersey Devils – New York Islanders

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – New York Rangers

NHL

02:00

Anaheim Ducks – Colorado Avalanche

NHL

02:00

Dallas Stars – Nashville Predators

NHL

02:00

Minnesota Wild – San Jose Sharks

NHL

02:00

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

NHL

03:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL

25 jan

mandag

15:30

Hovedrunden - Dag 6

Håndball-VM

20:30

Oilers Esport – Nordavind

Telialigaen (1. serierunde)

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Athletic Bilbao – Getafe

La Liga

22:03

Vuelta a San Juan - Etappe 2

UCI World Tour (Pro Series)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

26 jan

tirsdag

10:30

Storslalåm: Kvinner - Kronplatz | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:30

Storslalåm: Kvinner - Kronplatz | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • NRK 1
  • NRK TV
  • SVT 1
13:45

Tata Steel Chess - Dag 9

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:45

Slalåm: Menn - Schladming | Første omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 1
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
19:00

Brynäs – Linköpings HC

SHL

19:00

Växjö Lakers – Örebro Hockey

SHL

19:00

Newcastle – Leeds

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
19:00

Djurgården – HV 71

SHL

19:00

Crystal Palace – West Ham

Premier League

  • TV 2 Sumo
20:45

Slalåm: Menn - Schladming | Andre omgang

Alpint Verdenscup

  • Eurosport 1
  • SVT 2
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:15

Southampton – Arsenal

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:15

West Bromwich – Manchester City

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
22:23

Vuelta a San Juan - Etappe 3

UCI World Tour (Pro Series)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

01:00

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Buffalo Sabres – New York Rangers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

02:00

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

NHL

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

02:00

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Calgary Flames – Toronto Maple Leafs

NHL

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL

27 jan

onsdag

10:28

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 10

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:58

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:00

Kvartfinaler

Håndball-VM

18:45

Vipers – FTC Rail Cargo hungaria

EHF Champions League, kvinner

19:00

Burnley – Aston Villa

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
19:00

Chelsea – Wolverhampton

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
19:58

German Masters - Runde 1

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Brighton – Fulham

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:15

Everton – Leicester

Premier League

  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:15

Manchester United – Sheffield United

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
22:03

Vuelta a San Juan - Etappe 4

UCI World Tour (Pro Series)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:30

Nashville Predators – Chicago Blackhawks

NHL

02:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

28 jan

torsdag

05:00

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

10:28

German Masters - Runde 1

Snooker

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

14:58

German Masters - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

Ammerud – Kongsberg Miners

BLNO Menn

19:00

Brynäs – Rögle BK

SHL

19:00

Djurgården – Färjestad BK

SHL

19:00

HV 71 – Växjö Lakers

SHL

19:00

Örebro Hockey – Luleå HF

SHL

19:00

IK Oskarshamn – Leksands IF

SHL

19:00

Skellefteå AIK – Linköpings HC

SHL

19:00

Malmö Redhawks – Frölunda

SHL

19:58

German Masters - Runde 2

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Tottenham – Liverpool

Premier League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sport Premium 2
  • TV 2 Sumo
21:00

Farmers Insurance Open - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

Washington Capitals – New York Islanders

NHL

01:00

Boston Bruins – Pittsburgh Penguins

NHL

01:00

Buffalo Sabres – New York Rangers

NHL

01:00

Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning

NHL

01:00

Columbus Blue Jackets – Florida Panthers

NHL

01:00

Montreal Canadiens – Calgary Flames

NHL

01:00

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

NHL

02:00

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

NHL

02:30

Dallas Stars – Detroit Red Wings

NHL

03:00

Vegas Golden Knights – St. Louis Blues

NHL

03:00

Arizona Coyotes – Anaheim Ducks

NHL

03:00

Colorado Avalanche – San Jose Sharks

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Ottawa Senators

NHL

04:00

Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs

NHL

29 jan

fredag

08:30

Omega Dubai Desert Classic

European Tour

12:43

Aking Verdenscup: Sprint for menn | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:30

Hopp: Menn - Seefeld

Kombinert Verdenscup

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:38

Aking Verdenscup: Sprint doubles | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:45

Tata Steel Chess - Dag 11

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
14:33

Aking Verdenscup: Sprint for kvinner | Königssee

Aking Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:58

German Masters - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:45

Kvalifisering: Menn - Willingen

Skihopp Verdenscup

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:30

Semifinale 1

Håndball-VM

18:00

Zaglebie Lubin – Wisla Plock

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
19:00

Fredrikstad – Grorud

Treningskamp

19:58

German Masters - Kvartfinale

Snooker

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Raków Częstochowa – Pogon Szczecin

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:30

Semifinale 2

Håndball-VM

20:30

Stuttgart – Mainz

Bundesliga

20:45

Torino – Fiorentina

Serie A

  • Strive
21:00

Farmers Insurance Open - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Lyon – Bordeaux

Ligue 1

21:00

Real Valladolid – SD Huesca

La Liga

02:00

Chicago Blackhawks – Columbus Blue Jackets

NHL

Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonce