TVkampen.com TVkampen.com

Sport

  • 25 man
  • 26 idag
  • 27 ons
  • 28 tor
  • 29 fre
  • 30 lør
  • 31 søn
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • to 28
  • fr 29
  • lø 30
  • sø 31
  • ma 1
  • ti 2
  • on 3
  • to 4
  • fr 5
  • lø 6
25 okt

i går, mandag

06:00

Japan Championship - Dag 4

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Erste Bank Open | Dag 1 - Kamp 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Erste Bank Open | Dag 1 - Kamp 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30

Flekkerøy – Rosenborg 2

2-1

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

18:00

Norge J U23– Nederland J U23

Treningslandskamp

18:00

Erste Bank Open | Dag 1 - Kamp 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

Odd 2 – Kjelsås

1-1

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

19:00

Aalborg BK – Viborg FF

2-5

Superligaen

19:00

Örebro – Degerfors

1-2

Allsvenskan

  • discovery+
19:30

Hødd – Vålerenga 2

Live 6-1

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

20:00

Erste Bank Open | Dag 1 - Kamp 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Getafe – Celta Vigo

0-3

La Liga

01:00

New York Rangers – Calgary Flames

NHL

01:00

Ottawa Senators – Washington Capitals

NHL (Seriespill)

01:00

Florida Panthers – Arizona Coyotes

NHL (Seriespill)

01:00

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars

NHL (Seriespill)

01:00

Carolina Hurricanes – Toronto Maple Leafs

NHL (Seriespill)

01:00

Buffalo Sabres – Tampa Bay Lightning

NHL (Seriespill)

02:00

St. Louis Blues – Los Angeles Kings

NHL (Seriespill)

02:15

Seattle Seahawks – New Orleans Saints

NFL

02:15

Seattle Seahawks – New Orleans Saints

NFL (Uke 7)

26 okt

I dag, tirsdag

Tidligere kamper i dag
14:00

Erste Bank Open | Dag 2 - Kamp 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Italia J19 – Norge J19

Treningslandskamp

16:00

Erste Bank Open | Dag 2 - Kamp 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Erste Bank Open | Dag 2 - Kamp 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

AC Horsens – Vejle BK

DBU Pokal (Åttendedelsfinale) · Betsson 2.22 | 3.60 | 2.95 Betsson

18:45

USAM Nimes – AEK Athen

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde) · Betsson 1.09 | 18.00 | 11.00 Betsson

18:45

Kadetten Handball – HC Eurofarm Rabotnik

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde) · Betsson 1.45 | 7.35 | 3.50 Betsson

18:45

Grundfos Tatabanya – Sporting CP

EHF Cup (Gruppe D | 2.runde) · Betsson 5.60 | 12.00 | 1.25 Betsson

18:45

Magdeburg – PAUC Handball

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde) · Betsson 1.11 | 15.00 | 11.00 Betsson

18:45

Orlen Wisla Plock – Toulouse Handball

EHF Cup (Gruppe A | 2.runde) · Betsson 1.25 | 12.00 | 5.60 Betsson

18:45

GOG – Riihimäen Cocks

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde)

18:45

Nasice Nexe – IK Sävehof

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde) · Betsson 1.48 | 11.00 | 3.40 Betsson

19:00
19:00

Malmö Redhawks – Skellefteå AIK

SHL · Betsson 2.65 | 4.15 | 2.40 Betsson

20:00

Borussia Dortmund – Ingolstadt

DFB-Pokal (2) · Betsson 1.10 | 8.50 | 23.00 Betsson

20:00

Erste Bank Open | Dag 2 - Kamp 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:45

Chelsea – Southampton

League Cup (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.45 | 4.50 | 6.50 Betsson

20:45

Queens Park Rangers – Sunderland

League Cup (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.90 | 3.75 | 3.75 Betsson

20:45

Naturhouse La Rioja – Gorenje Velenje

EHF Cup (Gruppe C | 2.runde) · Betsson 1.55 | 10.00 | 3.20 Betsson

20:45

SL Benfica – Chekhovskie Medvedi

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde) · Betsson 1.14 | 15.00 | 8.50 Betsson

20:45

HBC Nantes – Tbv Lemgo

EHF Cup (Gruppe B | 2.runde) · Betsson 1.25 | 12.00 | 5.60 Betsson

20:45

Füchse Berlin – TATRAN Presov

EHF Cup (Gruppe A | 2.runde) · Betsson 1.08 | 18.00 | 12.00 Betsson

20:45
21:00
01:00

Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning

NHL (Seriespill) · Betsson 2.90 | 4.20 | 2.15 Betsson

01:00

New Jersey Devils – Calgary Flames

NHL (Seriespill) · Betsson 2.30 | 4.25 | 2.65 Betsson

02:00

Colorado Avalanche – Vegas Golden Knights

NHL (Seriespill) · Betsson 1.87 | 4.65 | 3.35 Betsson

02:30

Nashville Predators – San Jose Sharks

NHL (Seriespill) · Betsson 2.15 | 4.35 | 2.85 Betsson

04:00

Vancouver Canucks – Minnesota Wild

NHL · Betsson 2.65 | 4.25 | 2.28 Betsson

04:00

Anaheim Ducks – Winnipeg Jets

NHL (Seriespill) · Betsson 2.75 | 4.20 | 2.23 Betsson

04:00

Seattle Kraken – Montreal Canadiens

NHL (Seriespill) · Betsson 2.27 | 4.25 | 2.70 Betsson

27 okt

i morgen, onsdag

12:03

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:03

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Erste Bank Open | Dag 3 - Kamp 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:03

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Erste Bank Open | Dag 3 - Kamp 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:03

Motocross: VM - 2. runde av MXGP

Motocross-VM

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:30
18:00

Haugesund – Rosenborg

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 2.65 | 3.75 | 2.55 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Lillestrøm – Stabæk

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 1.63 | 4.33 | 5.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
18:00

Erste Bank Open | Dag 3 - Kamp 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

St. Hallvard – Oslo-Studentenes IK

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:00
18:00

FC Nordsjælland – Odense BK

DBU Pokal (Åttendedelsfinale) · Betsson 2.75 | 3.60 | 2.36 Betsson

18:00

Sandefjord – Strømsgodset

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 2.10 | 3.75 | 3.40 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:00

Mjøndalen – Kristiansund

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 3.50 | 3.75 | 2.05 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • Eurosport Pluss
18:30

HK Herulf Moss – Follo

1. divisjon menn (Håndball)

  • Ubestemt kanal
18:30
18:45

PGE Vive Kielce – Paris Handball

EHF Champions League (Gruppe B | 6.runde) · Betsson 2.10 | 9.00 | 2.10 Betsson

19:00
19:45

Aarhus Gf – SønderjyskE

DBU Pokal (Åttendedelsfinale) · Betsson 1.65 | 4.00 | 4.75 Betsson

20:00

Erste Bank Open | Dag 3 - Kamp 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Molde – Bodø/Glimt

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 1.90 | 4.20 | 3.60 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:45
20:45

Borussia Mönchengladbach – Bayern München

DFB-Pokal · Betsson 6.50 | 4.75 | 1.42 Betsson

20:45

HC Vardar – THW Kiel

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 4.80 | 11.00 | 1.32 Betsson

20:45

HC PPD Zagreb – Montpellier HB

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 4.20 | 10.00 | 1.38 Betsson

21:00
01:00

Washington Capitals – Detroit Red Wings

NHL · Betsson 1.75 | 4.50 | 4.00 Betsson

01:00

Florida Panthers – Boston Bruins

NHL · Betsson 2.36 | 4.25 | 2.60 Betsson

01:30

Chicago Blackhawks – Toronto Maple Leafs

NHL

02:30

Dallas Stars – Vegas Golden Knights

NHL · Betsson 2.40 | 4.25 | 2.55 Betsson

04:00

Edmonton Oilers – Philadelphia Flyers

NHL · Betsson 1.91 | 4.50 | 3.35 Betsson

28 okt

torsdag

14:00

Erste Bank Open | Dag 4 - Kamp 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Erste Bank Open | Dag 4 - Kamp 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Erste Bank Open | Dag 4 - Kamp 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Trekning: Fotball-EM 2022

Fotball-EM kvinner

  • SVT 2
18:00
18:45

Dinamo Bucuresti – Telekom Veszprém HC

EHF Champions League (Gruppe B | 6.runde) · Betsson 6.30 | 15.00 | 1.20 Betsson

19:00
19:00

Växjö Lakers – Malmö Redhawks

SHL · Betsson 1.86 | 4.40 | 3.75 Betsson

19:00

Rögle BK – Skellefteå AIK

SHL · Betsson 2.13 | 4.25 | 3.05 Betsson

19:00
19:00

European eTour

European eTour

19:00
19:00

Timrå IK – Örebro Hockey

SHL · Betsson 3.60 | 4.70 | 1.85 Betsson

19:00

IK Oskarshamn – Leksands IF

SHL · Betsson 2.85 | 4.45 | 2.20 Betsson

19:00
19:00
19:00
19:05

Rhein Neckar Löwen – Balingen-Weilstetten

Bundesliga (9. runde) · Betsson 1.07 | 20.00 | 14.00 Betsson

19:45
20:00

Erste Bank Open | Dag 4 - Kamp 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Bermuda Championship - Dag 1

PGA

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Sarpsborg 08 – Vålerenga

Eliteserien (Runde 24) · Betsson 2.55 | 3.60 | 2.70 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
20:45

Porto – Barcelona

EHF Champions League (Gruppe A | 6.runde) · Betsson 7.60 | 15.00 | 1.16 Betsson

20:45

SG Flensburg-Handewitt – HC Motor Zaporozhye

EHF Champions League · Betsson 1.25 | 12.00 | 5.60 Betsson

21:30
01:00

Tampa Bay Lightning – Arizona Coyotes

NHL

01:00

Pittsburgh Penguins – Calgary Flames

NHL (Seriespill)

01:00

Carolina Hurricanes – Boston Bruins

NHL (Seriespill)

02:00

St. Louis Blues – Colorado Avalanche

NHL

02:20

Arizona Cardinals – Green Bay Packers

NFL

04:00

Seattle Kraken – Minnesota Wild

NHL

04:00

Vancouver Canucks – Philadelphia Flyers

NHL (Seriespill)

04:00

Anaheim Ducks – Buffalo Sabres

NHL (Seriespill)

04:30

San Jose Sharks – Montreal Canadiens

NHL (Seriespill)

04:30

Los Angeles Kings – Winnipeg Jets

NHL

29 okt

fredag

14:00

Erste Bank Open | Kvartfinale 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Erste Bank Open | Kvartfinale 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00
18:00

Cracovia Krakow – Radomiak Radom

Ekstraklasa · Betsson 2.15 | 3.20 | 3.40 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:00

Erste Bank Open | Kvartfinale 3

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00
18:30

Darmstadt – Nürnberg

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.25 | 3.30 | 3.10 Betsson

18:30

1. FC Heidenheim – Schalke 04

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.80 | 3.40 | 2.40 Betsson

19:00
20:00
20:00

Erste Bank Open | Kvartfinale 4

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30
20:30

Stal Mielec – Lech Poznan

Ekstraklasa

  • Ekstraklasa TV
20:45

Queens Park Rangers – Nottingham Forest

Championship · Betsson 2.10 | 3.50 | 3.60 Betsson

22:30

Bermuda Championship - Dag 2

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
01:00

New York Rangers – Columbus Blue Jackets

NHL

01:00

Washington Capitals – Arizona Coyotes

NHL (Seriespill)

01:00

Carolina Hurricanes – Chicago Blackhawks

NHL (Seriespill)

01:00

Detroit Red Wings – Florida Panthers

NHL (Seriespill)

02:00

Vegas Golden Knights – Anaheim Ducks

NHL

02:00

Atlanta Braves – Houston Astros

Major League Baseball

02:30

Dallas Stars – Ottawa Senators

NHL (Seriespill)

30 okt

lørdag

10:45

Endurance Car Racing: VM

FIA Blancpain Endurance Series

  • discovery+
  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
12:30

Termalica Nieciecza – Slask Wroclaw

Ekstraklasa · Betsson 3.30 | 3.20 | 2.20 Betsson

  • Ekstraklasa TV
13:00

Sogndal 2 – Os Turn Fotball

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Sarpsborg 08 2 – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Fana – Fjøra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Mjøndalen 2 – Pors Grenland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Lysekloster – Bjarg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Halsen – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Lyn – FK Fyllingsdalen

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Ørn Horten – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

  • Ubestemt kanal
13:00

Brann 2 – Stord

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Årdal – Frigg

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:00

Ranheim 2 – Aalesund 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Byåsen – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Raufoss 2 – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Funnefoss/Vormsund – Lillestrøm 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Volda – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Ull/Kisa 2 – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Melhus – Molde 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Toten – Lørenskog

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Træff – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 5 - Runde 13)

13:00

Tromsø 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Elverum – Stovner

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Mjølner – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Gjøvik-Lyn – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Lokomotiv Oslo FK – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Gjelleråsen – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 1 - Runde 13)

13:00

Finnsnes – Skjervøy

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Melbo – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Junkeren – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 6 - Runde 13)

13:00

Kvik Halden FK – Moss FK

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Vidar – Sola

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Vindbjart – Brodd

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Flint – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 2 - Runde 13)

13:00

Djerv 1919 – Mandalskameratene

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Staal Jørpeland – Express

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Start 2 – Åkra

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Madla – Hinna FK

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Viking 2 – Donn

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 3 - Runde 13)

13:00

Sandviken – Ready

Norsk Tipping-ligaen (Avdeling 4 - Runde 13)

13:30

Dynamo Dresden – SV Sandhausen

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 1.80 | 3.60 | 4.20 Betsson

13:30

Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 1.75 | 3.60 | 4.50 Betsson

13:30

Werder Bremen – FC St Pauli

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.40 | 3.50 | 2.75 Betsson

14:00

Sotra – Øygarden FK

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Fram Larvik – Flekkerøy

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Erste Bank Open | Semifinale 1

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Kjelsås – Skeid Fotball

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

14:00

Arendal – Vard Haugesund

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

15:00

Kongsvinger – Bærum

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

15:00
15:15

Malmö Redhawks – Linköpings HC

SHL · Betsson 1.85 | 4.40 | 3.85 Betsson

15:15
15:15
15:30
15:30

1. FC Union Berlin – Bayern München

Bundesliga · Betsson 8.50 | 5.50 | 1.35 Betsson

15:30
15:30
15:30
16:00

Erste Bank Open | Semifinale 2

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Kristiansund – Tromsø

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 1.87 | 4.00 | 4.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • MAX
16:00

Manchester City – Crystal Palace

Premier League · Betsson 1.16 | 8.90 | 17.50 Betsson

  • TV 2 Play
16:00
16:00

TGS Arendal – Gjerpen

1. divisjon kvinner (Håndball)

17:00

Nøtterøy – Kristiansand

REMA 1000-ligaen

17:30

Gornik Zabrze – Zaglebie Lubin

Ekstraklasa · Betsson 2.00 | 3.40 | 3.60 Betsson

  • Ekstraklasa TV
18:00

Fyllingen Håndball – Sandefjord

REMA 1000-ligaen

18:00

Rosenborg – Lillestrøm

Eliteserien (Runde 25) · Betsson 1.65 | 4.33 | 5.00 Betsson

  • discovery+
  • Eurosport Player
  • TV Norge
18:00

RK Krim Mercator – Vipers

EHF Champions League, kvinner

18:00
18:00

Örebro Hockey – Växjö Lakers

SHL · Betsson 2.35 | 4.15 | 2.75 Betsson

18:00
18:00
18:30
18:30
19:03

Bermuda Championship - Dag 3

PGA

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:30

Nashville Predators – New York Islanders

NHL

20:00

Jagiellonia Bialystok – Piast Gliwice

Ekstraklasa · Betsson 2.30 | 3.20 | 3.10 Betsson

  • Ekstraklasa TV
20:30
22:00

Los Angeles Kings – Montreal Canadiens

NHL

01:00

Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings

NHL

01:00

San Jose Sharks – Winnipeg Jets

NHL (Seriespill)

01:00

Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

NHL (Seriespill)

01:00

Boston Bruins – Florida Panthers

NHL (Seriespill)

02:00

Atlanta Braves – Houston Astros

Major League Baseball

02:00

Colorado Avalanche – Minnesota Wild

NHL

02:00

St. Louis Blues – Chicago Blackhawks

NHL (Seriespill)

03:00

Vancouver Canucks – Edmonton Oilers

NHL

03:00

Calgary Flames – Philadelphia Flyers

NHL (Seriespill)

31 okt

søndag

12:03

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:15
12:30
13:00

FK Senja – Hødd

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:00

Notodden FK – Levanger

PostNord-ligaen (Avdeling 2)

13:00

Florø – Tromsdalen

PostNord-ligaen (Avdeling 1)

13:03

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:30

Karlsruher SC – Paderborn

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.55 | 3.50 | 2.55 Betsson

13:30

Ingolstadt – SSV Jahn Regensburg

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.95 | 3.25 | 2.35 Betsson

13:30

Hansa Rostock – Fortuna Düsseldorf

Bundesliga 2 (12. runde) · Betsson 2.85 | 3.50 | 2.30 Betsson

13:30

Kvinner, elite, Overijse

UCI Cyclo-cross

  • TV 2 Play
14:00

Erste Bank Open | Finale

ATP (ATP 500 - Wien)

  • discovery+
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

FRISCH AUF Göppingen – SG Flensburg-Handewitt

Bundesliga · Betsson 2.70 | 8.50 | 1.75 Betsson