TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

Sport

  • 3 man
  • 4 idag
  • 5 ons
  • 6 tor
  • 7 fre
  • 8 lør
  • 9 søn
  • 10 man
  • 11 tir
  • 12 ons
  • 13 tor
  • 14 fre
  • 15 lør
  • I går
  • I dag
  • I morgen
  • to 6
  • fr 7
  • lø 8
  • sø 9
  • ma 10
  • ti 11
  • on 12
  • to 13
  • fr 14
  • lø 15
3 aug

i går, mandag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Odd 2 – Levanger

PostNord-ligaen

14:45

Sykkel: Trittico Lombardo

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Rosenborg 2 – Asker

PostNord-ligaen

15:30

Legends of Chess - Finale - Dag 13

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:00

Carolina Hurricanes – New York Rangers

NHL

18:00

Grorud – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

18:00

HamKam – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Nest-Sotra

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – Ranheim

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – Tromsø

OBOS-ligaen

18:30

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

Kvik Halden FK – Vålerenga 2

PostNord-ligaen

19:30

Miami Heat – Toronto Raptors

NBA

20:30

Calgary Flames – Winnipeg Jets

NHL

20:30

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00

Tampa Bay Lightning – Washington Capitals

NHL

22:00

Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets

NBA

22:00

Washington Wizards – Indiana Pacers

NBA

23:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
00:00

Indiana Pacers – Orlando Magic

NBA

00:30

Miami Heat – Boston Celtics

NBA

00:30

Vegas Golden Knights – Dallas Stars

NHL

02:00

Philadelphia 76ers – San Antonio Spurs

NBA

02:00

Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens

NHL

02:10

Milwaukee Brewers – Chicago White Sox

Major League Baseball

04:30

Edmonton Oilers – Chicago Blackhawks

NHL

4 aug

I dag, tirsdag

Tidligere kamper i dag
11:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Legends of Chess - Finale - Dag 14

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

New York Islanders – Florida Panthers

NHL · Unibet 2.33 | 3.90 | 2.70 Unibet

19:00

Lillestrøm – Sogndal

OBOS-ligaen

19:30

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets

NBA

20:10

Minnesota Twins – Pittsburgh Pirates

Major League Baseball

20:30

Sacramento Kings – Dallas Mavericks

NBA

20:30

Nashville Predators – Arizona Coyotes

NHL · Unibet 2.23 | 4.00 | 2.80 Unibet

20:45

Brentford – Fulham

Championship (Playoff | Finale) · Unibet 2.20 | 3.20 | 3.65 Unibet

21:10

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
22:00

Los Angeles Clippers – Phoenix Suns

NBA

22:00

Toronto Maple Leafs – Columbus Blue Jackets

NHL · Unibet 2.08 | 3.95 | 3.10 Unibet

23:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
00:45

Winnipeg Jets – Calgary Flames

NHL · Unibet 3.00 | 4.10 | 2.10 Unibet

01:05

Washington Nationals – New York Mets

Major League Baseball

02:00

New York Rangers – Carolina Hurricanes

NHL · Unibet 2.95 | 4.10 | 2.14 Unibet

03:00

Portland Trail Blazers – Houston Rockets

NBA

04:10

Seattle Mariners – Los Angeles Angels

Major League Baseball

04:45

Vancouver Canucks – Minnesota Wild

NHL · Unibet 2.63 | 3.85 | 2.43 Unibet

5 aug

i morgen, onsdag

14:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Legends of Chess - Finale - Dag 15

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:00

Sykkel: Milan-Turin

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
17:15

Sykkel: Tour de Pologne

UCI World Tour (Etappe 1)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Florida Panthers – New York Islanders

NHL

18:55
18:55

FC København – İstanbul Başakşehir

Europa League · Unibet 2.65 | 3.35 | 2.75 Unibet

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
19:00

Formel E: FIA Championship

Formel E (Runde 6)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 1)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

Arizona Coyotes – Nashville Predators

NHL

20:30

Molde – Start

Eliteserien

21:00

Inter – Getafe

Europa League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00
22:00

Boston Bruins – Tampa Bay Lightning

NHL · Unibet 2.45 | 4.00 | 2.55 Unibet

00:05

Washington Nationals – New York Mets

Major League Baseball

00:30

Dallas Stars – Colorado Avalanche

NHL · Unibet 2.75 | 4.00 | 2.28 Unibet

02:00

Montreal Canadiens – Pittsburgh Penguins

NHL · Unibet 3.30 | 4.00 | 2.00 Unibet

02:00

Philadelphia Union – Portland Timbers

Major League Soccer (Semifinale) · Unibet 2.70 | 3.55 | 2.40 Unibet

03:10

Arizona Diamondbacks – Houston Astros

Major League Baseball

04:30

Chicago Blackhawks – Edmonton Oilers

NHL · Unibet 2.85 | 4.10 | 2.18 Unibet

6 aug

torsdag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:30

English Championship

European Tour

15:30

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Palermo Open

WTA

16:00

English Championship

European Tour

18:55
19:00

Formel E: FIA Championship

Formel E (Runde 7)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00
21:00
22:00

Columbus Blue Jackets – Toronto Maple Leafs

NHL

22:00

Minnesota Wild – Vancouver Canucks

NHL

22:00

Philadelphia Flyers – Washington Capitals

NHL · Unibet 2.55 | 4.00 | 2.40 Unibet

22:00

St. Louis Blues – Vegas Golden Knights

NHL · Unibet 2.55 | 4.00 | 2.45 Unibet

22:00

US PGA Championship

PGA

01:10

Atlanta Braves – Toronto Blue Jays

Major League Baseball

02:00

Orlando City SC – Minnesota United

Major League Soccer (Semifinale) · Unibet 2.48 | 3.50 | 2.65 Unibet

7 aug

fredag

09:30

Adeslas Open

World Padel Tour (Kvartfinaler)

09:55

Tsjekkia GP - Trening 1

MotoGP

11:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

70th Anniversary Grand Prix - Trening 1

Formel 1

12:30

English Championship

European Tour

14:00

Sykkel: Tour de lAin

UCI World Tour (Etappe 1)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:10

Tsjekkia GP - Trening 2

MotoGP

15:05

70th Anniversary Grand Prix - Kvalifisering

Formel 3

15:30

Sykkel: Tour de Pologne

UCI World Tour (Etappe 3)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

70th Anniversary Grand Prix - Trening 2

Formel 1

16:00

English Championship

European Tour

16:00

Palermo Open

WTA

18:00

Røa – Avaldsnes

Toppserien

18:00

Vålerenga – Kolbotn

Toppserien

18:00

70th Anniversary Grand Prix - Kvalifisering

Formel 2

19:45

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Juventus – Lyon

Champions League (Åttendelsfinale) · Unibet 1.44 | 4.65 | 7.75 Unibet

21:00

Manchester City – Real Madrid

Champions League (Åttendelsfinale) · Unibet 1.72 | 4.50 | 4.30 Unibet

22:00

US PGA Championship

PGA

23:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
23:30

Gander RV & Outdoor Trucks Series - Race 1

Nascar

00:05

Washington Nationals – Baltimore Orioles

Major League Baseball

03:40

Los Angeles Dodgers – San Francisco Giants

Major League Baseball

8 aug

lørdag

07:45

Darwin Triple Crown - Race 1

Supercars Championship

09:55

Tsjekkia GP - Trening 3

MotoGP

10:00

Adeslas Open

World Padel Tour (Semifinaler)

10:25

70th Anniversary Grand Prix - Race 1

Formel 3

11:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

70th Anniversary Grand Prix - Trening 3

Formel 1

12:30

Moto3 - Tsjekkia GP - Kvalifisering

MotoGP

13:30

Tsjekkia GP - Trening 4

MotoGP

13:45

70th Anniversary Grand Prix - Kvalifisering

Porsche Supercup

14:00

Klepp – Lyn

Toppserien

14:00

Fløya – Kvik Halden FK

PostNord-ligaen

14:00

Skeid Fotball – Eidsvold

PostNord-ligaen

14:00

Flint – Hønefoss

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

14:10

Tsjekkia GP - Kvalifisering

MotoGP

14:30

English Championship

European Tour

14:30

Sykkel: Tour de lAin

UCI World Tour (Etappe 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Sandviken – Rosenborg

Toppserien

15:00

Florø – Alta

PostNord-ligaen

15:00

70th Anniversary Grand Prix - Kvalifisering

Formel 1

15:00

Superbike: VM - Race 1

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:10

Moto2 - Tsjekkia GP - Kvalifisering

MotoGP

16:00

Flekkerøy – Arendal

PostNord-ligaen

16:00

Fredrikstad – Kjelsås

PostNord-ligaen

16:00

FK Senja – Hødd

PostNord-ligaen

16:00

Bryne – Egersund

PostNord-ligaen

16:00

Levanger – Nardo

PostNord-ligaen

16:00

Molde 2 – Spjelkavik

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Nordstrand – Stabæk 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

NTNUI – Strindheim

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Fram Larvik – Vard Haugesund

PostNord-ligaen

16:00

Ranheim 2 – Byåsen

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Sarpsborg 08 2 – Mjøndalen 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Skjervøy – Tromsø 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Træff – Orkla

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Volda – Melhus

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Lillestrøm 2 – Brumunddal

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Nybergsund – Kongsvinger 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Rommen – Toten

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Ull/Kisa 2 – Gjøvik-Lyn

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Mjølner – Finnsnes

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Sykkel: Milan-San Remo

UCI World Tour

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Oppsal – Follo

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Bodø/Glimt 2 – Skånland

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:45

70th Anniversary Grand Prix - Race 1

Formel 2 (Feature race)

17:30

Xfinity Series

Nascar (Road America)

18:00

Vålerenga – Bodø/Glimt

Eliteserien

19:00

Formel E: FIA Championship

Formel E (Runde 8)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Barcelona – Napoli

Champions League (Åttendelsfinale) · Unibet 1.66 | 4.10 | 5.20 Unibet

21:00

Bayern München – Chelsea

Champions League (Åttendelsfinale) · Unibet 1.36 | 5.45 | 8.50 Unibet

21:30

Firkeepers Casino 400

Nascar

22:00

Colorado Avalanche – Vegas Golden Knights

NHL

22:00

Tampa Bay Lightning – Philadelphia Flyers

NHL

22:00

US PGA Championship

PGA

9 aug

søndag

07:45

Darwin Triple Crown - Race 3

Supercars Championship

09:45

70th Anniversary Grand Prix - Race 2

Formel 3

11:00

Moto3 - Tsjekkia GP - Race

MotoGP

11:10

70th Anniversary Grand Prix - Race 2

Formel 2

12:00

Superbike: VM - Superpole

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:20

70th Anniversary Grand Prix - Race

Porsche Supercup

12:20

Moto2 - Tsjekkia GP - Race

MotoGP

13:00

Brattvåg – Moss FK

PostNord-ligaen

13:00

Motocross: VM - MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Tsjekkia GP - Race

MotoGP

14:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Motocross: VM - MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:30

English Championship

European Tour

15:00

Superbike: VM - Race 2

Superbike VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:00

Fredrikstad 2 – Ørn Horten

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

15:00

Melbo – Lokomotiv Oslo FK

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

15:10

70th Anniversary Grand Prix - Race

Formel 1

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
16:00

Asker – Notodden FK

PostNord-ligaen

16:00

Skeid 2 – Ullern

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

Toppserien

16:30

Vålerenga 2 – Tromsdalen

PostNord-ligaen

18:00

Stabæk – Odd

Eliteserien

18:00

Strømsgodset – Sandefjord

Eliteserien

18:00

Kristiansund – Start

Eliteserien

18:00

Sykkel: Tour de Pologne

UCI World Tour (Etappe 5)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
18:00

Aalesund – Viking

Eliteserien

18:00

Mjøndalen – Haugesund

Eliteserien

19:00

Formel E: FIA Championship

Formel E (Runde 9)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:05

Philadelphia Phillies – Atlanta Braves

Major League Baseball

19:30

Palermo Open - Finale

WTA

20:00

Snooker: VM

Snooker (Runde 2)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Rosenborg – Sarpsborg 08

Eliteserien

21:00

US PGA Championship

PGA

22:00

St. Louis Blues – Dallas Stars

NHL

22:00

Consumers Energy 400

Nascar (All Star Race)

22:00

Washington Capitals – Boston Bruins

NHL

10 aug

mandag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Rosenborg 2 – Sotra

PostNord-ligaen

15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
18:00

Jerv – Kongsvinger

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Raufoss

OBOS-ligaen

18:00

Sogndal – HamKam

OBOS-ligaen

18:00

Strømmen – Grorud

OBOS-ligaen

18:00

Tromsø – Sandnes Ulf

OBOS-ligaen

18:00

Ullensaker/Kisa – Åsane Fotball

OBOS-ligaen

18:00

Øygarden FK – Stjørdals/blink

OBOS-ligaen

18:00

Odd 2 – Bærum

PostNord-ligaen

18:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
19:00

Strømsgodset 2 – Kråkerøy

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

20:30

Molde – Brann

Eliteserien

20:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

LASK/Manchester United – Istanbul/FC København

Europa League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
21:00

Inter/Getafe – Rangers/Bayer Leverkusen

Europa League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
23:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11 aug

tirsdag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
19:00

KFUM Oslo – Lillestrøm

OBOS-ligaen

21:00

Wolfsburg/Shakhtar – Frankfurt/Basel

Europa League

  • TV 2 Sport Premium
  • TV 2 Sumo
21:00

Olympiacos/Wolves – Sevilla/Roma

Europa League

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
23:00

Snooker: VM

Snooker (Kvartfinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
02:00

Philadelphia Union/Portland Timbers – Orlando City SC/Minnesota United

Major League Soccer (Finale)

12 aug

onsdag

11:00

Motocross: VM - 1. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
12:00

Motocross: VM - 1. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
14:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:15

Critérium du Dauphiné - 1. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
17:00

Gran Piemonte

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
18:00

Røa – Vålerenga

Toppserien

19:00

FIA Championship - 10. runde

Formel E

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Atalanta – Paris Saint-Germain

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 3.00 | 3.90 | 2.22 Unibet

21:00

Motocross: VM - 2. runde av MX2

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:30

Motocross: VM - 2. runde av MXGP

Motocross-VM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13 aug

torsdag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
13:00

Celtic Classic

European Tour

15:15

Critérium du Dauphiné - 2. etappe

UCI World Tour

  • Eurosport Norge
  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
  • Eurosport Player
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
16:00

Celtic Classic

European Tour

18:00

Skytternes mestermøte

Skytternes mestermøte

  • NRK 2
  • NRK TV
19:00

Formel E: FIA Championship - 11. runde

Formel E

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:00

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
21:00

Leipzig – Atlético Madrid

Champions League (Kvartfinale) · Unibet 3.40 | 3.25 | 2.30 Unibet

14 aug

fredag

11:00

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
11:30

NM 2020 - Semifinaler

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
13:00

Celtic Classic

European Tour

13:30

NM 2020 - Kvinnenes finale

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
15:15

Critérium du Dauphiné - 3. etappe

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:30

NM 2020 - Herrenes finale

Tennis-NM

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
16:00

Celtic Classic

European Tour

18:00

Grorud – Tromsø

OBOS-ligaen

18:00

Kongsvinger – Strømmen

OBOS-ligaen

18:00

Ranheim – Øygarden FK

OBOS-ligaen

18:00

Raufoss – Jerv

OBOS-ligaen

18:00

Sandnes Ulf – KFUM Oslo

OBOS-ligaen

18:00

Stjørdals/blink – Sogndal

OBOS-ligaen

18:00

Åsane Fotball – HamKam

OBOS-ligaen

19:00

Elverum – Drammen

Treningskamp

20:00

Diamond League | Monaco

Diamond League

  • NRK 1
  • NRK TV
20:00

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:15

Snooker: VM

Snooker (Semifinale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
20:30

Lillestrøm – Ullensaker/Kisa

OBOS-ligaen

21:00

Napoli/Barcelona - Bayern München/Chelsea

Champions League (Kvartfinale)

15 aug

lørdag

13:00

Arna-Bjørnar – Lyn

Toppserien

13:00

Moss FK – Florø

PostNord-ligaen

13:15

Circuit de Spa - Francorchamps

FIA WEC

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
14:00

Orkla – Volda

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

14:00

Alta – FK Senja

PostNord-ligaen

14:00

Ørn Horten – Flint

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

14:00

Junkeren – Mjølner

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

14:00

Nardo – Fram Larvik

PostNord-ligaen

14:00

Lokomotiv Oslo FK – Nordstrand

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

14:30

Snooker: VM

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
15:00

Klepp – Røa

Toppserien

15:15

Critérium du Dauphiné - 4. etappe

UCI World Tour

  • TV 2 Sport 1
  • TV 2 Sumo
15:30

Magnus Carlsen Chess Tour | Finale

Sjakk

  • TV 2 Sport 2
  • TV 2 Sumo
15:30

Celtic Classic

European Tour

16:00

Notodden FK – Flekkerøy

PostNord-ligaen

16:00

Kvik Halden FK – Fredrikstad

PostNord-ligaen

16:00

Arendal – Bryne

PostNord-ligaen

16:00

Kolbotn – Sandviken

Toppserien

16:00

Skånland – Melbo

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Spjelkavik – NTNUI

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Stabæk 2 – Bodø/Glimt 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Tromsø 2 – Skeid 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Sarpsborg 08 – Molde

Eliteserien

16:00

Byåsen – Kolstad

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Elverum – Raufoss 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Gjelleråsen – Funnefoss/Vormsund

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Brumunddal – Grorud 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Toten – Nybergsund

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Lørenskog – Ull/Kisa 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Follo – Strømsgodset 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Kråkerøy – Sarpsborg 08 2

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Melhus – Træff

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:00

Mjøndalen 2 – Oppsal

Norsk Tipping-ligaen (Utsatt)

16:30

Vard Haugesund – Asker

PostNord-ligaen

17:00

Avaldsnes – LSK Kvinner

Toppserien

17:30

Drammen – Fyllingen Håndball

Treningskamp

20:15

Snooker: VM

Snooker (Finale)

  • Eurosport 1
  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
20:30

PGA: Wyndham Championship

PGA

  • Eurosport Norge
  • Eurosport Player
21:00

Real Madrid/Manchester City – Juventus/Lyon

Champions League (Kvartfinale)

00:00

Rally: ERC - Dag 1

ERC Rally

  • Eurosport 1
  • Eurosport Player
Ingen sendinger finnes for aktuelt utvalg.
    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce