Unibet Streams

  • 29 JULI

    Idag, torsdag

    1. Kubka, Martyna - Papamichail, Despina

      Se kampen her

      Grodzisk Mazowieck
    2. Ejupovic, Elmar - Shevchenko, Alexander

      Se kampen her

      Poznan
    3. Huesler, M-A/Olivo, R - Aragone, J/Barrientos, N

      Se kampen her

      Segovia
    4. Altmaier, Daniel - Mager, Gianluca

      Se kampen her

      Kitzbuhel
    5. Vukic, Aleksandar - Lehecka, Jiri

      Se kampen her

      Poznan
    6. Rame, Alice - Andrianjafitrimo, Tessah

      Se kampen her

      Grodzisk Mazowieck
    7. Galfi, Dalma - Carle, Maria Lourdes

      Se kampen her

      Grodzisk Mazowieck
    8. Moreno De Alboran, Nicolas - Ilkel, C

      Se kampen her

      Segovia
    9. Krajinovic, Filip - Rinderknech, A

      Se kampen her

      Kitzbuhel
    10. Martinez, P/Polmans, M - Nys, H/Vavassori, A

      Se kampen her

      Kitzbuhel
    11. Zakharova, Anastasia - Buyukakcay, Cagla

      Se kampen her

      Grodzisk Mazowieck
    12. Ruud, Casper - Ymer, Mikael

      Se kampen her

      Kitzbuhel
    13. Grenier, Hugo - Gimeno Valero, Carlos

      Se kampen her

      Segovia
    14. Behar, A/Duran, G - Erler, A/Miedler, L

      Se kampen her

      Kitzbuhel
    15. Couacaud, E/Janvier, M - Drzewiecki, K/Vukic, A

      Se kampen her

      Poznan
    16. FK Liepāja - CSKA Sofia

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    17. Sumgayit FK - FK Čukarički

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    18. FC Vorskla Poltava - KuPS

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    19. Dinamo Brest - Viktoria Plzeň

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    20. Vaduz - Újpest FC

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    21. Lopez, Feliciano - Cesar Porras, Julio

      Se kampen her

      Segovia
    22. FC Honka - Domžale

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    23. Gonzales, R/Johnson, H - Walkow, S/Zielinski, J

      Se kampen her

      Poznan
    24. Birkirkara FC - Olimpija Ljubljana

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    25. BK Häcken - Aberdeen

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    26. Antofagasta - Universidad Católica (CHI)

      Se kampen her

      Primera
    27. Levadia Tallinn - Dundalk

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    28. Žilina - Apollon Limassol

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    29. Bate Borisov - Dinamo Batumi

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    30. Algeciras CF - Al Shabab (KSA)

      Se kampen her

      Treningskamper
    31. AGF Aarhus - Larne FC

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    32. Maccabi Haifa - Dinamo Tbilisi

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    33. Hapoel Beer Sheva - FC Arda Kardzhali

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    34. Slovácko - Lokomotiv Plovdiv

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    35. CS Fola Esch - Shakhtyor Soligorsk

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    36. Villarreal - Levante

      Se kampen her

      Treningskamper
    37. Borac Banja Luka - Linfield

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    38. Vojvodina - FK Panevezys

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    39. Śląsk Wrocław - Ararat Yerevan

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    40. Puskás Academy - RFS

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    41. Rijeka - Gżira United

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    42. Hertha BSC - Liverpool

      Se kampen her

      Treningskamper
    43. Aris Thessaloniki - FC Astana

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    44. DAC Dunajska Streda - Partizan Beograd

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    45. Santiago Wanderers - Colo Colo

      Se kampen her

      Primera
    46. Osijek - Pogoń Szczecin

      Se kampen her

      Europa Conference League – kvalifisering
    47. Arsenal de Sarandi - Argentinos Jrs

      Se kampen her

      Primera Division
    48. Gimnasia La Plata - Rosario Central

      Se kampen her

      Primera Division
    49. Universidad de Chile - Ñublense

      Se kampen her

      Primera
    50. Qatar - USA

      Se kampen her

      CONCACAF Gold Cup
    51. Newell's Old Boys - Estudiantes La Plata

      Se kampen her

      Primera Division
    52. Mexico - Canada

      Se kampen her

      CONCACAF Gold Cup
    53. Terrafirma Dyip - Magnolia Hotshots

      Se kampen her

      PBA
  • 30 JULI

    Imorgon, fredag

    1. Consadole Sapporo - Gamba Osaka

      Se kampen her

      J1-League
    2. Ilves - AC Oulu

      Se kampen her

      Veikkausliiga
    3. FC Lahti - FC KTP

      Se kampen her

      Veikkausliiga
    4. Academia Cantolao - Ayacucho FC

      Se kampen her

      Primera Division
    5. Arsenal Tula - Rubin Kazan

      Se kampen her

      Premier League
    6. Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna

      Se kampen her

      Ekstraklasa
    7. Krylya Sovetov Samara - Spartak Moskva

      Se kampen her

      Premier League
    8. SC Paderborn 07 - 1. FC Nürnberg

      Se kampen her

      2. Bundesliga
    9. Karlsruher SC - Darmstadt 98

      Se kampen her

      2. Bundesliga
    10. Vaprus Pärnu - Kuressaare FC

      Se kampen her

      Premium Liiga
    11. Teplice - Slavia Praha

      Se kampen her

      First League
    12. Jammerbugt FC - Lyngby

      Se kampen her

      1. Divisjon
    13. Real Zaragoza - Atromitos Aten

      Se kampen her

      Treningskamper
    14. Lokomotiva Zagreb - Hrvatski Dragovoljac

      Se kampen her

      1. HNL-ligaen
    15. Universidad de San Martin de Porres - Cienciano Cusco

      Se kampen her

      Primera Division
    16. Górnik Zabrze - Lech Poznań

      Se kampen her

      Ekstraklasa
    17. KRC Genk - KV Oostende

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    18. San José Oruro - Nacional Potosí

      Se kampen her

      Liga Profesional
    19. Goiás EC-GO - Operário-PR

      Se kampen her

      Série B
    20. Deportivo Municipal - Sporting Cristal

      Se kampen her

      Primera Division
    21. Coritiba-PR - Náutico-PE

      Se kampen her

      Série B
    22. New York City FC - Columbus Crew

      Se kampen her

      MLS
    23. Orlando City - Atlanta United FC

      Se kampen her

      MLS
    24. Blooming - Atletico Palmaflor

      Se kampen her

      Liga Profesional
    25. Cruzeiro-MG - Londrina-PR

      Se kampen her

      Série B
    26. Puebla FC - Chivas Guadalajara

      Se kampen her

      Liga MX
    27. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers

      Se kampen her

      MLS
    28. South Hobart SC - Olympia FC Warriors

      Se kampen her

      Tasmania T-League
    29. Launceston City - Glenorchy Knights

      Se kampen her

      Tasmania T-League
  • 31 JULI

    lørdag

    1. Blackwater Bossing - Phoenix Super LPG

      Se kampen her

      PBA
    2. Meralco Bolts - Alaska Aces

      Se kampen her

      PBA
    3. FC Seoul - Ulsan Hyundai FC

      Se kampen her

      K-League 1
    4. Jeju United - Incheon United

      Se kampen her

      K-League 1
    5. FC Ingolstadt 04 - 1. FC Heidenheim

      Se kampen her

      2. Bundesliga
    6. Fremad Amager - AC Horsens

      Se kampen her

      1. Divisjon
    7. Hannover 96 - Hansa Rostock

      Se kampen her

      2. Bundesliga
    8. Esbjerg - FC Helsingør

      Se kampen her

      1. Divisjon
    9. Jahn Regensburg - SV Sandhausen

      Se kampen her

      2. Bundesliga
    10. Stoke City - Wolverhampton Wanderers

      Se kampen her

      Treningskamper
    11. FC Haka - HIFK

      Se kampen her

      Veikkausliiga
    12. Rangers FC - Livingston

      Se kampen her

      Scottish Premiership
    13. Stal Mielec - Piast Gliwice

      Se kampen her

      Ekstraklasa
    14. Nîmes Olympique - Dijon

      Se kampen her

      Ligue 2
    15. Borussia Mönchengladbach - FC Groningen

      Se kampen her

      Treningskamper
    16. Sigma Olomouc - FK Pardubice

      Se kampen her

      First League
    17. Mladá Boleslav - FK Baumit Jablonec

      Se kampen her

      First League
    18. MFK Karviná - Hradec Králové

      Se kampen her

      First League
    19. HJK - SJK Seinäjoki

      Se kampen her

      Veikkausliiga
    20. Guarani-SP - Vila Nova-GO

      Se kampen her

      Série B
    21. Brentford - West Ham

      Se kampen her

      Treningskamper
    22. Viborg FF - FC Midtjylland

      Se kampen her

      Superligaen
    23. Sporting de Charleroi - Sint-Truiden

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    24. Bayern München - Napoli

      Se kampen her

      Treningskamper
    25. Ufa - Dynamo Moskva

      Se kampen her

      Premier League
    26. CF Estrela - Penafiel

      Se kampen her

      Taça da Liga
    27. Vasalunds IF - AFC Eskilstuna

      Se kampen her

      Superettan
    28. Trelleborgs FF - Helsingborgs IF

      Se kampen her

      Superettan
    29. Admira - Austria Klagenfurt

      Se kampen her

      Bundesliga
    30. Hartberg - Rheindorf Altach

      Se kampen her

      Bundesliga
    31. LASK Linz - Rapid Wien

      Se kampen her

      Bundesliga
    32. AZ Alkmaar - Real Sociedad

      Se kampen her

      Treningskamper
    33. Degerfors IF - Varbergs BoIS

      Se kampen her

      Allsvenskan
    34. Mainz 05 - Genoa

      Se kampen her

      Treningskamper
    35. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków

      Se kampen her

      Ekstraklasa
    36. César Vallejo - Alianza Atletico

      Se kampen her

      Primera Division
    37. VfB Stuttgart - FC Barcelona

      Se kampen her

      Treningskamper
    38. CA Colon de Santa Fe - Godoy Cruz

      Se kampen her

      Primera Division
    39. Cercle Brugge - OH Leuven

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    40. Seraing United - KV Mechelen

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    41. Paris FC - Dunkerque

      Se kampen her

      Ligue 2
    42. Rodez - Pau

      Se kampen her

      Ligue 2
    43. Nancy - Toulouse

      Se kampen her

      Ligue 2
    44. Guingamp - Valenciennes

      Se kampen her

      Ligue 2
    45. AC Ajaccio - Amiens

      Se kampen her

      Ligue 2
    46. Niort - Caen

      Se kampen her

      Ligue 2
    47. Sochaux - Le Havre

      Se kampen her

      Ligue 2
    48. CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva

      Se kampen her

      Premier League
    49. Go Ahead Eagles - Willem II

      Se kampen her

      Treningskamper
    50. Istra 1961 - HNK Gorica

      Se kampen her

      1. HNL-ligaen
    51. Radomiak Radom - Legia Warszawa

      Se kampen her

      Ekstraklasa
    52. Universitario de Deportes - Carlos A. Manucci

      Se kampen her

      Primera Division
    53. Fortuna Düsseldorf - Werder Bremen

      Se kampen her

      2. Bundesliga
    54. AS Eupen - Anderlecht

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    55. Lanús - Unión de Santa Fe

      Se kampen her

      Primera Division
    56. Hearts - Celtic

      Se kampen her

      Scottish Premiership
    57. Club Real Santa Cruz - Club Independiente Petrolero

      Se kampen her

      Liga Profesional
    58. Vitória-BA - Avaí-SC

      Se kampen her

      Série B
    59. Sport Huancayo - UTC Cajamarca

      Se kampen her

      Primera Division
    60. Racing Club - Sarmiento

      Se kampen her

      Primera Division
    61. Seattle Sounders - San Jose Earthquakes

      Se kampen her

      MLS
    62. Club Aurora - The Strongest

      Se kampen her

      Liga Profesional
    63. Club León - Club Tijuana

      Se kampen her

      Liga MX
    64. Brasil de Pelotas-RS - Sampaio Correa-MA

      Se kampen her

      Série B
    65. New York Red Bulls - New England Revolution

      Se kampen her

      MLS
    66. São Paulo-SP - Palmeiras-SP

      Se kampen her

      Série A
    67. Internacional-RS - Cuiabá-MT

      Se kampen her

      Série A
    68. Platense (ARG) - CA Independiente Avellaneda

      Se kampen her

      Primera Division
    69. FC Cincinnati - D.C. United

      Se kampen her

      MLS
    70. Club Bolívar - Jorge Wilstermann

      Se kampen her

      Liga Profesional
    71. Bragantino-SP - Grêmio-RS

      Se kampen her

      Série A
    72. Botafogo-RJ - Vasco da Gama-RJ

      Se kampen her

      Série B
    73. Brusque-SC - AD Confianca-SE

      Se kampen her

      Série B
    74. Inter Miami CF - CF Montreal

      Se kampen her

      MLS