Unibet Streams

  • 9 AUG

    Idag, søndag

    1. Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev

      Se kampen her Unibet

      Meistriliiga
    2. Cerezo Osaka - FC Tokyo

      Se kampen her Unibet

      J1-League
    3. Machida Zelvia - JEF United Chiba

      Se kampen her Unibet

      J2-League
    4. Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu

      Se kampen her Unibet

      J2-League
    5. Guangzhou Evergrande Taobao - Shandong Luneng Taishan

      Se kampen her Unibet

      Super League
    6. Incheon United - Seongnam Ilhwa Chunma

      Se kampen her Unibet

      K-League 1
    7. Sangju Sangmu Phoenix - Busan I Park

      Se kampen her Unibet

      K-League 1
    8. Ponomar, Lisa - Eraydin, Basak

      Se kampen her Unibet

      Damesingle
    9. FC Dordrecht - NAC Breda

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    10. Werder Bremen - Eintracht Braunschweig

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    11. Petkovic, Andrea - Pliskova, Karolina

      Se kampen her Unibet

      Damesingle
    12. Sint-Truiden - AA Gent

      Se kampen her Unibet

      Jupiler Pro League
    13. Guangzhou R&F - Jiangsu Suning

      Se kampen her Unibet

      Super League
    14. Evtimova, Dia - Black, Hurricane Tyra

      Se kampen her Unibet

      Damesingle
    15. Fanning, Emily - Van Nguyen, Chanelle

      Se kampen her Unibet

      Damesingle
    16. Feyenoord - Sparta Rotterdam

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    17. BK Häcken - Kalmar FF

      Se kampen her Unibet

      Allsvenskan
    18. Falkenbergs FF - Malmö FF

      Se kampen her Unibet

      Allsvenskan
    19. Örebro SK - IFK Göteborg

      Se kampen her Unibet

      Allsvenskan
    20. Örgryte IS - Trelleborgs FF

      Se kampen her Unibet

      Superettan
    21. Swiatek, Iga - Muchova, Karolina

      Se kampen her Unibet

      Damesingle
    22. Nõmme Kalju - JK Narva Trans

      Se kampen her Unibet

      Meistriliiga
    23. Bonic, Barbara - Sleeth, Layne

      Se kampen her Unibet

      Damesingle
    24. Sysoeva, Anastasia - Elie, Jennifer

      Se kampen her Unibet

      Damesingle
    25. Zulte Waregem - KRC Genk

      Se kampen her Unibet

      Jupiler Pro League
    26. RoPS - IFK Mariehamn

      Se kampen her Unibet

      Veikkausliiga
    27. Oeste-SP - Chapecoense-SC

      Se kampen her Unibet

      Série B
    28. Heracles Almelo - PEC Zwolle

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    29. Sparta Praha - Ferencváros

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    30. Cocciaretto, E/Trevisan, Mar - Rus, A/Zidansek, T

      Se kampen her Unibet

      Palermo
    31. AFC Hermannstadt - Dinamo Bucuresti

      Se kampen her Unibet

      Liga I
    32. Kilmarnock - Celtic

      Se kampen her Unibet

      Scottish Premiership
    33. Djurgårdens IF - Hammarby IF

      Se kampen her Unibet

      Allsvenskan
    34. Mjällby AIF - AIK

      Se kampen her Unibet

      Allsvenskan
    35. Östersunds FK - IF Elfsborg

      Se kampen her Unibet

      Allsvenskan
    36. FC Inter Turku - FC Haka

      Se kampen her Unibet

      Veikkausliiga
    37. FC Lahti - Ilves

      Se kampen her Unibet

      Veikkausliiga
    38. KuPS - HJK

      Se kampen her Unibet

      Veikkausliiga
    39. Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv

      Se kampen her Unibet

      PFL 1
    40. Tammeka Tartu - Levadia Tallinn

      Se kampen her Unibet

      Meistriliiga
    41. Cienciano Cusco - Atletico Grau

      Se kampen her Unibet

      Primera Division
    42. KV Mechelen - Anderlecht

      Se kampen her Unibet

      Jupiler Pro League
    43. Oklahoma City Thunder - Washington Wizards

      Se kampen her Unibet

      NBA
    44. Pumas UNAM - FC Juárez

      Se kampen her Unibet

      Liga MX
    45. Kontaveit, Anett - Ferro, Fiona

      Se kampen her Unibet

      Palermo
    46. Nîmes Olympique - Marseille

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    47. Slavia Sofia - Cherno More Varna

      Se kampen her Unibet

      PFL 1
    48. Toronto Raptors - Memphis Grizzlies

      Se kampen her Unibet

      NBA
    49. Kortrijk - Waasland-Beveren

      Se kampen her Unibet

      Jupiler Pro League
    50. Frosinone - Pordenone

      Se kampen her Unibet

      Serie B
    51. Flamengo-RJ - Atlético Mineiro-MG

      Se kampen her Unibet

      Série A
    52. Goiás EC-GO - São Paulo-SP

      Se kampen her Unibet

      Série A
    53. Santos-SP - Bragantino-SP

      Se kampen her Unibet

      Série A
    54. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs

      Se kampen her Unibet

      NBA
    55. New York Liberty - Las Vegas Aces

      Se kampen her Unibet

      WNBA
    56. HK Kópavogs - KR Reykjavík

      Se kampen her Unibet

      Úrvalsdeild
    57. Stjarnan Gardabae - Fjölnir

      Se kampen her Unibet

      Úrvalsdeild
    58. Valur Reykjavík - Grotta Seltjarnarnes

      Se kampen her Unibet

      Úrvalsdeild
    59. ÍA Akranes - FH Hafnarfjarðar

      Se kampen her Unibet

      Úrvalsdeild
    60. Sol de América - River Plate (Asunción)

      Se kampen her Unibet

      Primera
    61. César Vallejo - FBC Melgar

      Se kampen her Unibet

      Primera Division
    62. Boston Celtics - Orlando Magic

      Se kampen her Unibet

      NBA
    63. Indiana Fever - Washington Mystics

      Se kampen her Unibet

      WNBA
    64. Grêmio-RS - Fluminense-RJ

      Se kampen her Unibet

      Série A
    65. Sportivo San Lorenzo - Guaraní

      Se kampen her Unibet

      Primera
    66. Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers

      Se kampen her Unibet

      NBA
    67. Alianza Lima - EM Deportivo Binacional

      Se kampen her Unibet

      Primera Division
    68. Los Angeles Sparks - Minnesota Lynx

      Se kampen her Unibet

      WNBA
    69. Atlético San Luis - Club Atlas

      Se kampen her Unibet

      Liga MX
    70. Sacramento Kings - Houston Rockets

      Se kampen her Unibet

      NBA
    71. Los Angeles Clippers - Brooklyn Nets

      Se kampen her Unibet

      NBA
  • 10 AUG

    Imorgon, mandag

    1. Brisbane Roar - Sydney FC

      Se kampen her Unibet

      A-League
    2. Shanghai Shenhua - Dalian Pro

      Se kampen her Unibet

      Super League
    3. Shenzhen FC - Henan Jianye

      Se kampen her Unibet

      Super League
    4. FC Honka - SJK Seinäjoki

      Se kampen her Unibet

      Veikkausliiga
    5. HIFK - TPS

      Se kampen her Unibet

      Veikkausliiga
    6. FC Twente - Fortuna Sittard

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    7. KV Oostende - Beerschot

      Se kampen her Unibet

      Jupiler Pro League
    8. OH Leuven - AS Eupen

      Se kampen her Unibet

      Jupiler Pro League
    9. Helsingborgs IF - IFK Norrköping

      Se kampen her Unibet

      Allsvenskan
    10. IK Sirius FK - Varbergs BoIS

      Se kampen her Unibet

      Allsvenskan
    11. Levski Sofia - Beroe Stara Zagora

      Se kampen her Unibet

      PFL 1
    12. Sport Huancayo - UTC Cajamarca

      Se kampen her Unibet

      Primera Division
    13. Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder

      Se kampen her Unibet

      NBA
    14. Pescara - Perugia

      Se kampen her Unibet

      Serie B
    15. Utah Jazz - Dallas Mavericks

      Se kampen her Unibet

      NBA
    16. Breiðablik - Fylkir

      Se kampen her Unibet

      Úrvalsdeild
    17. Atlanta Dream - Connecticut Sun

      Se kampen her Unibet

      WNBA
    18. Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

      Se kampen her Unibet

      NBA
    19. Dallas Wings - Phoenix Mercury

      Se kampen her Unibet

      WNBA
    20. Miami Heat - Indiana Pacers

      Se kampen her Unibet

      NBA
    21. Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

      Se kampen her Unibet

      NBA
    22. Seattle Storm - Chicago Sky

      Se kampen her Unibet

      WNBA
  • 11 AUG

    tirsdag

    1. Melbourne City FC - Adelaide United

      Se kampen her Unibet

      A-League
    2. Shijiazhuang Ever Bright FC - Tianjin Teda

      Se kampen her Unibet

      Super League
    3. Chongqing Lifan - Qingdao Huanghai

      Se kampen her Unibet

      Super League
    4. Guangdong Southern Tigers - Liaoning Panpan Dinosaurs

      Se kampen her Unibet

      CBA
    5. Slavia Praha - Sturm Graz

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    6. BFC Daugavpils - Riga FC

      Se kampen her Unibet

      Virsliga
    7. FK Metta - Tukums 2000

      Se kampen her Unibet

      Virsliga
    8. FC Emmen - FC Groningen

      Se kampen her Unibet

      Treningskamper
    9. Dundee United - Hibernian

      Se kampen her Unibet

      Scottish Premiership
    10. Akropolis IF - GIF Sundsvall

      Se kampen her Unibet

      Superettan
    11. Halmstads BK - Östers IF

      Se kampen her Unibet

      Superettan
    12. Tsarsko Selo 2015 - Etar 1924 Veliko Tarnovo

      Se kampen her Unibet

      PFL 1
    13. Spezia - Chievo Verona

      Se kampen her Unibet

      Serie B
    14. Nacional Asunción (PAR) - General Díaz

      Se kampen her Unibet

      Primera
    15. Botafogo-SP - AD Confianca Aracaju

      Se kampen her Unibet

      Série B
    16. Brasil de Pelotas-RS - Ponte Preta-SP

      Se kampen her Unibet

      Série B
    17. Sampaio Correa-MA - Juventude-RS

      Se kampen her Unibet

      Série B
    18. Guarani-SP - Cruzeiro-MG

      Se kampen her Unibet

      Série B
    19. Paraná Clube-PR - Avaí-SC

      Se kampen her Unibet

      Série B
    20. CF Pachuca - Club León

      Se kampen her Unibet

      Liga MX