• 23 MAJ

    Igår, mandag

    1. Kontaveit, Anett - Tomljanović, Ajla

      Se kampen her

      French Open - Damer
    2. Erickson, Kenna - Jones, Elisabeth

      Se kampen her

      USA
    3. Lin Zhu - Kudermetova, Veronika

      Se kampen her

      French Open - Damer
    4. Sels, Jelle - Pucinelli De Almeida, Matheus

      Se kampen her

      Troisdorf
    5. Michalski, Daniel - Safiullin, Roman

      Se kampen her

      Troisdorf
    6. Schmiedlova, A-K - Kucova, Kristina

      Se kampen her

      French Open - Damer
    7. Ymer, Mikael - Duckworth, James

      Se kampen her

      French Open
    8. Diez, Steven - Silva, Frederico Ferreira

      Se kampen her

      Troisdorf
    9. Balazs, Attila - Cilic, Marin

      Se kampen her

      French Open
    10. Fucsovics, M - Blancaneaux, Geoffrey

      Se kampen her

      French Open
    11. Kerber, Angelique - Frech, Magdalena

      Se kampen her

      French Open - Damer
    12. Martinez, Pedro - Laaksonen, Henri

      Se kampen her

      French Open
    13. Kuwata, Hiroko - Schenck, Sylvia

      Se kampen her

      Orlando
    14. WSG Swarovski Tirol - LASK Linz

      Se kampen her

      Bundesliga
    15. Nykøbing FC - Lyngby

      Se kampen her

      1. Divisjon
    16. Rivera, Hudson - Storch, Stefan

      Se kampen her

      USA
    17. Halmstads BK - IF Brommapojkarna

      Se kampen her

      Superettan
    18. Norrby IF - Utsiktens BK

      Se kampen her

      Superettan
    19. GIF Sundsvall - Mjällby AIF

      Se kampen her

      Allsvenskan
    20. AEK B.C. - ASP Promitheas

      Se kampen her

      A1
    21. Örebro SK - AFC Eskilstuna

      Se kampen her

      Superettan
    22. Hvidovre - FC Helsingør

      Se kampen her

      1. Divisjon
    23. Rus, Arantxa - Rybakina, Elena

      Se kampen her

      French Open - Damer
    24. Begu, Irina-Camelia - Paolini, Jasmine

      Se kampen her

      French Open - Damer
    25. Rosca, Christina - Fiquet, Tiphanie

      Se kampen her

      Orlando
    26. Canada - Danmark

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    27. Østerrike - Storbritannia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    28. Paire, Benoit - Ivashka, I

      Se kampen her

      French Open
    29. FC Argeş - SC FC Voluntari SA

      Se kampen her

      Liga I
    30. Pellegrino, Andrea - Giustino, Lorenzo

      Se kampen her

      Vicenza
    31. Mireles, Elena - Sheinin, Bayley

      Se kampen her

      USA
    32. Korda, Sebastian - Millman, John

      Se kampen her

      French Open
    33. Shen, Catherine - Graham, Kiana

      Se kampen her

      USA
    34. Harris, Lloyd - Gasquet, Richard

      Se kampen her

      French Open
    35. Henderson, Chloe - Perry, Luciana

      Se kampen her

      USA
    36. Garin, Cristian - Paul, Tommy

      Se kampen her

      French Open
    37. Molcan, Alex - Coria, Federico

      Se kampen her

      French Open
    38. Volynets, Katie - Golubic, Viktorija

      Se kampen her

      French Open - Damer
    39. Scholl, Chiara - Crawford, Samantha

      Se kampen her

      Orlando
    40. Keys, Madison - Kalinskaya, Anna

      Se kampen her

      French Open - Damer
    41. Hamburger SV - Hertha BSC

      Se kampen her

      Bundesliga Play-Off
    42. Emma, Victoria - Defalco, Jenna

      Se kampen her

      Orlando
    43. St Johnstone - Inverness CT

      Se kampen her

      Premiership Play Off
    44. Djokovic, Novak - Nishioka, Y

      Se kampen her

      French Open
    45. Asaba, Abraham - Brachman, Spencer

      Se kampen her

      USA
    46. Alexandrova, Ekaterina - Minnen, Greet

      Se kampen her

      French Open - Damer
    47. Montevideo City Torque - Plaza Colonia

      Se kampen her

      Primera
    48. Sport Recife-PE - CRB-AL

      Se kampen her

      Série B
    49. Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

      Se kampen her

      NHL
    50. Ross, Matthis - Buxman, Sebastian

      Se kampen her

      USA
    51. Hulme, Matthew - Krishna, Rithvik

      Se kampen her

      USA
    52. Dhokia, Rahul - Liu, Lucca

      Se kampen her

      USA
    53. Deportivo Cuenca - Orense SC

      Se kampen her

      Primera A
    54. Boston Celtics - Miami Heat

      Se kampen her

      NBA
    55. St Louis Blues - Colorado Avalanche

      Se kampen her

      NHL
    56. Las Vegas Aces - Los Angeles Sparks

      Se kampen her

      WNBA
  • 24 MAJ

    Idag, tirsdag

    1. Sverige - Latvia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    2. Tyskland - Sveits

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    3. Melbourne Knights - Oakleigh Cannons

      Se kampen her

      Victorian Premier League
    4. Gokulam Kerala FC - Bashundhara Kings

      Se kampen her

      AFC Cup
    5. USA - Norge

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    6. Slovakia - Danmark

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    7. Teshrin - Al Nejmeh SC

      Se kampen her

      AFC Cup
    8. Maziya - Mohun Bagan

      Se kampen her

      AFC Cup
    9. Dhofar Salalah - Al Arabi (KWT)

      Se kampen her

      AFC Cup
    10. Kuressaare FC - Nõmme Kalju

      Se kampen her

      Premium Liiga
    11. Al-Ansar SC (LEB) - Al-Seeb

      Se kampen her

      AFC Cup
    12. Anadolu Efes - Pinar Karşiyaka

      Se kampen her

      Super League
    13. Žilina - Trenčín

      Se kampen her

      Super Liga
    14. Östersunds FK - Örgryte IS

      Se kampen her

      Superettan
    15. Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu

      Se kampen her

      Premium Liiga
    16. Jönköpings Södra IF - Skövde AIK

      Se kampen her

      Superettan
    17. Finland - Tsjekkia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    18. Canada - Frankrike

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    19. DAC Dunajska Streda - Tatran Liptovský Mikuláš

      Se kampen her

      Super Liga
    20. Fenerbahçe Beko - Darüşşafaka

      Se kampen her

      Super League
    21. Dynamo Dresden - 1. FC Kaiserslautern

      Se kampen her

      2. Bundesliga Play-Off
    22. Valencia Basket Club - TD Systems Baskonia

      Se kampen her

      Liga ACB
    23. East Riffa Club - Hilal Al-Quds

      Se kampen her

      AFC Cup
    24. Al Riffa - Shabab Al Khaleel

      Se kampen her

      AFC Cup
    25. Jableh SC (SYR) - Al Kuwait SC

      Se kampen her

      AFC Cup
    26. Santos-SP - Banfield

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    27. Union La Calera - Universidad Católica (ECU)

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    28. Velez Sarsfield - Estudiantes La Plata

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    29. Nacional de Montevideo - Bragantino-SP

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    30. New York Rangers - Carolina Hurricanes

      Se kampen her

      NHL
    31. Independiente Medellín - Guaireña

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    32. Internacional-RS - 9 De Octubre FC

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    33. LDU Quito - Atlético-GO

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    34. Ponte Preta-SP - Chapecoense-SC

      Se kampen her

      Série B
    35. Defensa y Justicia - Antofagasta

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    36. Universidad Católica (CHI) - Club Atletico Talleres

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    37. Palmeiras-SP - Deportivo Táchira

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    38. Flamengo-RJ - Sporting Cristal

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    39. Emelec - Club Independiente Petrolero

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    40. Dallas Mavericks - Golden State Warriors

      Se kampen her

      NBA
    41. Edmonton Oilers - Calgary Flames

      Se kampen her

      NHL
  • 25 MAJ

    Imorgon, onsdag

    1. Grulla Morioka FC - Yokohama FC

      Se kampen her

      J2-League
    2. Cooks Hill United - Lake Macquarie City FC

      Se kampen her

      Northern NSW Premier League
    3. Broadmeadow Magic FC - Weston Workers

      Se kampen her

      Northern NSW Premier League
    4. Gainare Tottori - Ehime FC

      Se kampen her

      J3-League
    5. Vissel Kobe - Júbilo Iwata

      Se kampen her

      J1-League
    6. Kashima Antlers - Sagan Tosu

      Se kampen her

      J1-League
    7. Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima

      Se kampen her

      J1-League
    8. Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol

      Se kampen her

      J1-League
    9. Yokohama F Marinos - Kyoto Purple Sanga

      Se kampen her

      J1-League
    10. Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare

      Se kampen her

      J1-League
    11. Mito Hollyhock - Albirex Niigata

      Se kampen her

      J2-League
    12. Oita Trinita - Blaublitz Akita

      Se kampen her

      J2-League
    13. Thespakusatsu Gunma - Roasso Kumamoto

      Se kampen her

      J2-League
    14. Tochigi SC - Machida Zelvia

      Se kampen her

      J2-League
    15. Tokyo Verdy - Zweigen Kanazawa

      Se kampen her

      J2-League
    16. V-Varen Nagasaki - JEF United Chiba

      Se kampen her

      J2-League
    17. Vegalta Sendai - Fagiano Okayama

      Se kampen her

      J2-League
    18. Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds

      Se kampen her

      J1-League
    19. Shimizu S-Pulse - FC Tokyo

      Se kampen her

      J1-League
    20. Omiya Ardija - FC Ryukyu

      Se kampen her

      J2-League
    21. Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi

      Se kampen her

      J2-League
    22. Ventforet Kofu - Tokushima Vortis

      Se kampen her

      J2-League
    23. Nagoya Grampus Eight - Avispa Fukuoka

      Se kampen her

      J1-League
    24. Balcatta - Stirling Lions SC

      Se kampen her

      West State Premier League
    25. Cockburn City SC - Gwelup Croatia

      Se kampen her

      West State Premier League
    26. Al Dhafra (UAE) - Al Oruba (FAE)

      Se kampen her

      Arabian Gulf League
    27. JK Tallinna Kalev - Vaprus Pärnu

      Se kampen her

      Premium Liiga
    28. Dinamo Tbilisi - FC Telavi

      Se kampen her

      Umaglesi Liga
    29. Olympiacos Piraeus - Peristeri

      Se kampen her

      A1
    30. JK Narva Trans - Flora Tallinn

      Se kampen her

      Premium Liiga
    31. Al Wasl (UAE) - Al Jazira Abu Dhabi

      Se kampen her

      Arabian Gulf League
    32. Al Wahda Abu Dhabi (UAE) - Al Nasr (UAE)

      Se kampen her

      Arabian Gulf League
    33. Dinamo Batumi - Samgurali Tskhaltubo

      Se kampen her

      Umaglesi Liga
    34. Santos-SP U20 - Gremio Esportivo Mauaense-SP U20

      Se kampen her

      Paulista U20
    35. RB Bragantino-SP U20 - Guaçuano-SP U20

      Se kampen her

      Paulista U20
    36. Corinthians-SP U20 - Uniao Suzano AC U20

      Se kampen her

      Paulista U20
    37. São Paulo-SP U20 - SC Brasil-SP U20

      Se kampen her

      Paulista U20
    38. Real Madrid Baloncesto - BAXI Manresa

      Se kampen her

      Liga ACB
    39. River Plate - Alianza Lima

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    40. Colo Colo - Fortaleza-CE

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    41. Londrina-PR - Operário-PR

      Se kampen her

      Série B
    42. Jorge Wilstermann - Everton de Viña del Mar

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    43. Lanús - Metropolitanos FC

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    44. Montevideo Wanderers - Barcelona SC

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    45. São Paulo-SP - Ayacucho FC

      Se kampen her

      Copa Sudamericana
    46. Colorado Avalanche - St Louis Blues

      Se kampen her

      NHL
    47. Atlético Mineiro-MG - Deportes Tolima

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    48. Cerro Porteño - Olimpia Asuncion

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    49. Independiente del Valle - América FC-MG

      Se kampen her

      Copa Libertadores
    50. Peñarol Montevideo - CA Colon de Santa Fe

      Se kampen her

      Copa Libertadores