Advertisement
18
  • 18 JAN

    Idag, lørdag

    1. Australia U23 - Syria U23

      Se kampen her

      AFC-mesterskapet U23
    2. Lazio - Sampdoria

      Se kampen her

      Serie A
    3. Cremonese - Venezia

      Se kampen her

      Serie B
    4. Juve Stabia - Empoli

      Se kampen her

      Serie B
    5. Livorno - Virtus Entella

      Se kampen her

      Serie B
    6. Trapani - Ascoli

      Se kampen her

      Serie B
    7. İstanbul Başakşehir - Yeni Malatyaspor

      Se kampen her

      Süper Lig
    8. Belfort - Nancy

      Se kampen her

      Coupe de France
    9. Gonfreville - Lille

      Se kampen her

      Coupe de France
    10. Atlético de Kolkata - FC Goa

      Se kampen her

      Super League
    11. Djurgårdens IF - IF Malmö Redhawks

      Se kampen her

      SHL
    12. Frölunda Indians - Färjestads BK

      Se kampen her

      SHL
    13. Linköpings HC - Växjö Lakers HC

      Se kampen her

      SHL
    14. Luleå HF - HV 71

      Se kampen her

      SHL
    15. Skellefteå AIK - Brynäs IF

      Se kampen her

      SHL
    16. Örebro HK - Rögle BK

      Se kampen her

      SHL
    17. 1. FC Köln - VfL Wolfsburg

      Se kampen her

      Bundesliga
    18. FC Augsburg - Borussia Dortmund

      Se kampen her

      Bundesliga
    19. Fortuna Düsseldorf - Werder Bremen

      Se kampen her

      Bundesliga
    20. Mainz 05 - Freiburg

      Se kampen her

      Bundesliga
    21. TSG Hoffenheim - Eintracht Frankfurt

      Se kampen her

      Bundesliga
    22. Birmingham - Cardiff City

      Se kampen her

      The Championship
    23. Real Madrid - Sevilla

      Se kampen her

      La Liga
    24. Numancia - Sporting de Gijón

      Se kampen her

      La Liga 2
    25. AEK B.C. - Ifaistos Limnou

      Se kampen her

      A1
    26. BC Juventus - BC Lietkabelis

      Se kampen her

      LKL
    27. BC Rytas Vilnius - BC Neptūnas

      Se kampen her

      LKL
    28. Aves - Portimonense

      Se kampen her

      Primeira Liga
    29. Vitoria Guimarães - Santa Clara

      Se kampen her

      Primeira Liga
    30. Sassuolo - Torino

      Se kampen her

      Serie A
    31. Chievo Verona - Perugia

      Se kampen her

      Serie B
    32. AS Eupen - Sporting de Charleroi

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    33. Gaziantep B.B. - Fenerbahçe

      Se kampen her

      Süper Lig
    34. Angouleme CFC - Strasbourg

      Se kampen her

      Coupe de France
    35. Paris FC - Saint-Étienne

      Se kampen her

      Coupe de France
    36. IK Oskarshamn - Leksands IF

      Se kampen her

      SHL
    37. Iberostar Tenerife - Movistar Estudiantes

      Se kampen her

      Liga ACB
    38. Tecnyconta Zaragoza - Herbalife Gran Canaria

      Se kampen her

      Liga ACB
    39. Lugo - Albacete Balompié

      Se kampen her

      La Liga 2
    40. Ponferradina - Rayo Vallecano

      Se kampen her

      La Liga 2
    41. Osasuna - Valladolid

      Se kampen her

      La Liga
    42. RB Leipzig - 1. FC Union Berlin

      Se kampen her

      Bundesliga
    43. Fortuna Sittard - Vitesse

      Se kampen her

      Eredivisie
    44. Partick Thistle - Celtic

      Se kampen her

      Scottish Cup
    45. Guingamp - Lens

      Se kampen her

      Ligue 2
    46. CD de Tondela - Moreirense

      Se kampen her

      Primeira Liga
    47. FC Twente - FC Groningen

      Se kampen her

      Eredivisie
    48. Feyenoord - SC Heerenveen

      Se kampen her

      Eredivisie
    49. KV Oostende - Waasland-Beveren

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    50. Sint-Truiden - Kortrijk

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    51. Surrey Scorchers - Plymouth Raiders

      Se kampen her

      BBL
    52. Dolomiti Energia Trento - Grissin Bon Reggio Emilia

      Se kampen her

      Lega A
    53. Dundee FC - Motherwell

      Se kampen her

      Scottish Cup
    54. AA Gent - Royal Excel Mouscron

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    55. De' Longhi Treviso - Vanoli Cremona

      Se kampen her

      Lega A
    56. Segafredo Virtus Bologna - Oriora Pistoia

      Se kampen her

      Lega A
    57. Reale Mutua Torino - Benacquista Assicurazioni Latina

      Se kampen her

      Serie A2
    58. Real Betis Energía Plus - Unicaja Málaga

      Se kampen her

      Liga ACB
    59. San Pablo Burgos - Divina Seguros Joventut

      Se kampen her

      Liga ACB
    60. Napoli - Fiorentina

      Se kampen her

      Serie A
    61. AZ Alkmaar - Willem II

      Se kampen her

      Eredivisie
    62. Umana Reyer Venezia - Fortitudo Bologna

      Se kampen her

      Lega A
    63. Nantes - Lyon

      Se kampen her

      Coupe de France
    64. Eibar - Atlético Madrid

      Se kampen her

      La Liga
    65. Mirandés - Real Zaragoza

      Se kampen her

      La Liga 2
    66. Belenenses - Vitoria Setúbal

      Se kampen her

      Primeira Liga
    67. New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers

      Se kampen her

      NBA
    68. Nacional Asunción (PAR) - Guaireña

      Se kampen her

      Primera
    69. CF Monterrey - Monarcas Morelia

      Se kampen her

      Liga MX
    70. San Lorenzo De Almagro - Franca Basquetebol Clube

      Se kampen her

      FIBA Americas League
    71. Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks

      Se kampen her

      NBA
    72. Cerro Porteño - Sportivo Luqueño

      Se kampen her

      Primera
    73. Boston Celtics - Phoenix Suns

      Se kampen her

      NBA
    74. Atlanta Hawks - Detroit Pistons

      Se kampen her

      NBA
    75. New York Knicks - Philadelphia 76ers

      Se kampen her

      NBA
    76. CF Pachuca - Chivas Guadalajara

      Se kampen her

      Liga MX
    77. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers

      Se kampen her

      NBA
    78. Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors

      Se kampen her

      NBA
    79. Real Estelí - Instituto Atlético Central Córdoba

      Se kampen her

      FIBA Americas League
    80. Golden State Warriors - Orlando Magic

      Se kampen her

      NBA
    81. Houston Rockets - Los Angeles Lakers

      Se kampen her

      NBA
    82. Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers

      Se kampen her

      NBA
    83. Utah Jazz - Sacramento Kings

      Se kampen her

      NBA
    84. Club América - Tigres UANL

      Se kampen her

      Liga MX
    85. New Zealand Breakers - Melbourne United

      Se kampen her

      NBL
  • 19 JAN

    Imorgon, søndag

    1. Western United FC - Central Coast Mariners

      Se kampen her

      A-League
    2. Western Sydney Wanderers (d) - Perth Glory (d)

      Se kampen her

      W-League (W)
    3. Sydney Kings - South East Melbourne Phoenix

      Se kampen her

      NBL
    4. Western Sydney Wanderers - Perth Glory

      Se kampen her

      A-League
    5. Singapore Slingers - Mono Vampire Basketball

      Se kampen her

      ASEAN League
    6. Sør-Korea U23 - Jordan U23

      Se kampen her

      AFC-mesterskapet U23
    7. Antalyaspor A.Ş. - Göztepe A.Ş.

      Se kampen her

      Süper Lig
    8. Mallorca - Valencia

      Se kampen her

      La Liga
    9. Elche - Alcorcón

      Se kampen her

      La Liga 2
    10. Juvecaserta - APU Old Wild West Udine

      Se kampen her

      Serie A2
    11. Jilin GBT Northeast Tigers - Bayi Fubang Rockets

      Se kampen her

      CBA
    12. VVV Venlo - PSV Eindhoven

      Se kampen her

      Eredivisie
    13. AC Milan - Udinese

      Se kampen her

      Serie A
    14. Montakit Fuenlabrada - FC Barcelona

      Se kampen her

      Liga ACB
    15. MoraBanc Andorra - Monbus Obradoiro

      Se kampen her

      Liga ACB
    16. Beijing Jinyu Ducks - Jiangsu Nangang Dragons

      Se kampen her

      CBA
    17. Guangdong Foshan Dralions - Sichuan Whale

      Se kampen her

      CBA
    18. Liaoning Panpan Dinosaurs - Xinjiang Flying Tigers

      Se kampen her

      CBA
    19. Zhejiang Guangsha Lions - Beikong Flying Dragons

      Se kampen her

      CBA
    20. Nottingham Forest - Luton

      Se kampen her

      The Championship
    21. BC Khimki Moscow - Enisey Krasnoyarsk

      Se kampen her

      VTB United League
    22. Real Betis - Real Sociedad

      Se kampen her

      La Liga
    23. Galatasaray A.Ş. - Denizlispor

      Se kampen her

      Süper Lig
    24. Trabzonspor A.Ş. - Kasımpaşa

      Se kampen her

      Süper Lig
    25. De forente arabiske emirater U23 - Uzbekistan U23

      Se kampen her

      AFC-mesterskapet U23
    26. Cercle Brugge - Royal Antwerp FC

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    27. Ajax - Sparta Rotterdam

      Se kampen her

      Eredivisie
    28. FC Emmen - Heracles Almelo

      Se kampen her

      Eredivisie
    29. BC Oostende - Antwerp Giants

      Se kampen her

      Pro Basketball League
    30. Bologna - Hellas Verona

      Se kampen her

      Serie A
    31. Brescia - Cagliari

      Se kampen her

      Serie A
    32. Lecce - Inter

      Se kampen her

      Serie A
    33. Pescara - Salernitana

      Se kampen her

      Serie B
    34. Spezia - Cittadella

      Se kampen her

      Serie B
    35. Jamshedpur FC - Kerala Blasters

      Se kampen her

      Super League
    36. Hertha BSC - Bayern München

      Se kampen her

      Bundesliga
    37. Villarreal - Espanyol

      Se kampen her

      La Liga
    38. Deportivo La Coruña - Cadiz

      Se kampen her

      La Liga 2
    39. Dundee United - Hibernian

      Se kampen her

      Scottish Cup
    40. Paços Ferreira - Gil Vicente

      Se kampen her

      Primeira Liga
    41. Asvel Lyon-Villeurbanne - Bourg-en-Bresse

      Se kampen her

      LNB Pro A
    42. Edilnol Pallacanestro Biella - Leonis Roma

      Se kampen her

      Serie A2
    43. Skycop Prienai - BC Pieno žvaigždės

      Se kampen her

      LKL
    44. Žalgiris Kaunas - BC Šiauliai

      Se kampen her

      LKL
    45. ADO Den Haag - RKC Waalwijk

      Se kampen her

      Eredivisie
    46. Beşiktaş A.Ş. - Sivasspor

      Se kampen her

      Süper Lig
    47. Sheffield Sharks - London Lions

      Se kampen her

      BBL
    48. Openjobmetis Varese - Allianz Trieste

      Se kampen her

      Lega A
    49. Bilbao Basket - BAXI Manresa

      Se kampen her

      Liga ACB
    50. Athlético Marseille - Rennes

      Se kampen her

      Coupe de France
    51. Dijon - Nîmes Olympique

      Se kampen her

      Coupe de France
    52. FC Rouen 1899 - Angers

      Se kampen her

      Coupe de France
    53. Montpellier - Caen

      Se kampen her

      Coupe de France
    54. Happy Casa Brindisi - Virtus Roma

      Se kampen her

      Lega A
    55. BC Dzūkija - BC Nevėžis

      Se kampen her

      LKL
    56. Genoa - Roma

      Se kampen her

      Serie A
    57. SC Paderborn 07 - Bayer Leverkusen

      Se kampen her

      Bundesliga
    58. Anderlecht - Club Brugge

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    59. Manchester Giants - Newcastle Eagles

      Se kampen her

      BBL
    60. Glasgow Rocks - Cheshire Phoenix

      Se kampen her

      BBL-trofé
    61. Agribertocchi Orzinuovi - Assigeco Piacenza

      Se kampen her

      Serie A2
    62. GeVi Napoli - 2B Control Trapani

      Se kampen her

      Serie A2
    63. Givova Scafati - Bertram Tortona

      Se kampen her

      Serie A2
    64. Novipiù Casale Monferrato - BCC Blu Basket Treviglio

      Se kampen her

      Serie A2
    65. XL Extralight Montegranaro - Urania Milano

      Se kampen her

      Serie A2
    66. Racing Santander - UD Las Palmas

      Se kampen her

      La Liga 2
    67. Real Oviedo - Huesca

      Se kampen her

      La Liga 2
    68. Athletic Club Bilbao - Celta Vigo

      Se kampen her

      La Liga
    69. Famalicão - Marítimo Funchal

      Se kampen her

      Primeira Liga
    70. Real Madrid - Kirolbet Baskonia

      Se kampen her

      Liga ACB
    71. Deportivo Toluca FC - Club Necaxa

      Se kampen her

      Liga MX
    72. Zulte Waregem - KRC Genk

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    73. Valencia Basket Club - UCAM Murcia

      Se kampen her

      Liga ACB
    74. Extremadura UD - UD Almeria

      Se kampen her

      La Liga 2
    75. Tenerife - Girona FC

      Se kampen her

      La Liga 2
    76. Juventus - Parma

      Se kampen her

      Serie A
    77. Germani Basket Brescia - AX Armani Exchange Olimpia Milano

      Se kampen her

      Lega A
    78. Lorient - Paris SG

      Se kampen her

      Coupe de France
    79. Benevento - Pisa

      Se kampen her

      Serie B
    80. Rio Ave - Boavista

      Se kampen her

      Primeira Liga
    81. San Antonio Spurs - Miami Heat

      Se kampen her

      NBA
    82. 12 de Octubre de Itaugua - Libertad Asuncion

      Se kampen her

      Primera
    83. Querétaro FC - Club Tijuana

      Se kampen her

      Liga MX
    84. CA Independiente Avellaneda - River Plate

      Se kampen her

      Primera Division
    85. Flamengo - Fuerza Regia de Monterey

      Se kampen her

      FIBA Americas League
    86. Olimpia Asuncion - General Díaz

      Se kampen her

      Primera
    87. Santos Laguna - Club León

      Se kampen her

      Liga MX
    88. Quimsa - Mogi das Cruzes

      Se kampen her

      FIBA Americas League
    89. Regatas Corrientes - Obras Sanitarias

      Se kampen her

      LNB
    90. Denver Nuggets - Indiana Pacers

      Se kampen her

      NBA
  • 20 JAN

    mandag

    1. Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği SK

      Se kampen her

      Süper Lig
    2. BC Zenit Saint Petersburg - CSKA Moskva

      Se kampen her

      VTB United League
    3. Ajax Reserves - FC Dordrecht

      Se kampen her

      Eerste Divisie
    4. FC Utrecht U23 - Roda JC Kerkrade

      Se kampen her

      Eerste Divisie
    5. Washington Wizards - Detroit Pistons

      Se kampen her

      NBA
    6. Atlanta Hawks - Toronto Raptors

      Se kampen her

      NBA
    7. Atalanta - Spal

      Se kampen her

      Serie A
    8. St Pryvé St Hilaire - Monaco

      Se kampen her

      Coupe de France
    9. West Bromwich - Stoke City

      Se kampen her

      The Championship
    10. Cosenza - Crotone

      Se kampen her

      Serie B
    11. Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers

      Se kampen her

      NBA
    12. Charlotte Hornets - Orlando Magic

      Se kampen her

      NBA
    13. Cleveland Cavaliers - New York Knicks

      Se kampen her

      NBA
    14. Houston Rockets - Oklahoma City Thunder

      Se kampen her

      NBA
    15. Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans

      Se kampen her

      NBA
    16. Miami Heat - Sacramento Kings

      Se kampen her

      NBA
    17. Milwaukee Bucks - Chicago Bulls

      Se kampen her

      NBA
    18. Comunicaciones - Deportivo Hispano Americano

      Se kampen her

      LNB