Advertisement
12
  • 12 NOV

    Idag, tirsdag

    1. Wilson Leite - Daniel Altmaier

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    2. William Blumberg - Evan Song

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    3. Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa

      Se kampen her

      KHL
    4. L.Kubot / M.Melo - R.Klaasen / M.Venus

      Se kampen her

      ATP World Tour Finals - Doubles
    5. Anhelina Kalinina - Grace Min

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    6. Nadia Podoroska - Irina Falconi

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    7. Alexander Sarkissian - Diego Hidalgo

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    8. L.Ferri | J.Sinner - S.Arends / D.Pel

      Se kampen her

      ATP Challenger Ortisei Doubles
    9. Alexis Galarneau - Gerardo Lopez Villasenor

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    10. Katarina Jokic - Kayla Day

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    11. Brandon Holt - Colin Sinclair

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    12. Augsburger Panther - EHC Biel

      Se kampen her

      Champions Hockey League
    13. ratiopharm Ulm - MoraBanc Andorra

      Se kampen her

      EuroCup
    14. Dolomiti Energia Trento - Buducnost Voli Podgorica

      Se kampen her

      EuroCup
    15. Mikael Torpegaard - Zachary Svajda

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    16. Blaz Kavcic - Francisco Cerundolo

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    17. SC Bern - Luleå HF

      Se kampen her

      Champions Hockey League
    18. SC RASTA Vechta - Teksüt Bandirma

      Se kampen her

      Champions League
    19. KK Mornar - Peristeri

      Se kampen her

      Champions League
    20. Telekom Baskets Bonn - Klaipedos Neptunas

      Se kampen her

      Champions League
    21. O.Govortsova / M.Minella - F.Stollar / T.Townsend

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston Doubles
    22. Olga Danilovic - Ann Li

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    23. Varvara Lepchenko - Catherine Cartan Bellis

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    24. Govind Nanda - Michael Redlicki

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    25. Sekou Bangoura - Peter Heller

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    26. Pau Lacq Orthez - Hapoel Jerusalem

      Se kampen her

      Champions League
    27. CAI Zaragoza - Dijon

      Se kampen her

      Champions League
    28. Coco Vandeweghe - Sachia Vickery

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    29. Nanterre - Darüssafaka

      Se kampen her

      EuroCup
    30. Keegan Smith - Roy Smith

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    31. Kaichi Uchida - Lloyd Glasspool

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    32. Novak Djokovic - Dominic Thiem

      Se kampen her

      ATP World Tour Finals
    33. A.Danilina / I.Neel - E.Perez / L.Stefani

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston Doubles
    34. Caroline Dolehide - Giuliana Olmos

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    35. Rafael Matos - Gonzalo Villanueva

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    36. Liam Caruana - Ivo Karlovic

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    37. Filip Cristian Jianu - Alafia Ayeni

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    38. Sportivo Luqueño - River Plate Asunción

      Se kampen her

      Paraguay Primera División
    39. Sebastian Korda - Benjamin Sigouin

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    40. Ferrocarril Oeste - Piratas de los Lagos

      Se kampen her

      Liga Sudamericana
    41. J.Cako / O.Danilovic - G.Ce / J.Ponchet

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston Doubles
    42. Hailey Baptiste - Kirsten Flipkens

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    43. Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Mitchell Krueger

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston
    44. S.Bangoura / G.Nanda - M.Redlicki / A.Ritschard

      Se kampen her

      ATP Challenger Houston Doubles
    45. Botafogo - São Paulo

      Se kampen her

      Brazil NBB
    46. Deportivo Capiatá - Sol de América

      Se kampen her

      Paraguay Primera División
    47. Eugenie Bouchard - Francesca Di Lorenzo

      Se kampen her

      WTA Challenger Houston
    48. Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder

      Se kampen her

      NBA
    49. Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers

      Se kampen her

      NBA
    50. Peñarol - Hispano Americano

      Se kampen her

      Argentina Liga A
    51. Corinthians - Pinheiros

      Se kampen her

      Liga Sudamericana
    52. Martin Redlicki - Ezekiel Clark

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    53. Lucas Gerch - Emilio Gomez

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    54. Miami Heat - Detroit Pistons

      Se kampen her

      NBA
    55. Chicago Bulls - New York Knicks

      Se kampen her

      NBA
    56. JC Aragone - Jelle Sels

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    57. Alexander Brown - Blaz Rola

      Se kampen her

      ATP Challengers Champaign
    58. Denver Nuggets - Atlanta Hawks

      Se kampen her

      NBA
    59. Phoenix Suns - L.A. Lakers

      Se kampen her

      NBA
    60. Utah Jazz - Brooklyn Nets

      Se kampen her

      NBA
    61. Sacramento Kings - Portland Trail Blazers

      Se kampen her

      NBA
  • 13 NOV

    Imorgon, onsdag

    1. Amur Khabarovsk - SKA St. Petersburg

      Se kampen her

      KHL
    2. Seoul Samsung Thunders - Anyang KGC

      Se kampen her

      South Korea KBL
    3. FC Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Kursk

      Se kampen her

      Russia 1st Division
    4. HC Red Star Kunlun - Jokerit

      Se kampen her

      KHL
    5. Malawi - South Sudan

      Se kampen her

      African Cup of Nations
    6. Central African Republic - Burundi

      Se kampen her

      African Cup of Nations
    7. Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi

      Se kampen her

      KHL
    8. Namibia - Chad

      Se kampen her

      African Cup of Nations
    9. Chayka Yubileyny - FC Mordovia

      Se kampen her

      Russia 1st Division
    10. Khimki - Rotor Volgograd

      Se kampen her

      Russia 1st Division
    11. Shinnik - Luch Energiya

      Se kampen her

      Russia 1st Division
    12. BC Nizhny Novgorod - CEZ Basketball Nymburk

      Se kampen her

      Champions League
    13. Chertanovo - Baltika

      Se kampen her

      Russia 1st Division
    14. Prienai - Šiauliai

      Se kampen her

      Lithuania Cup
    15. Cameroon - Cape Verde

      Se kampen her

      African Cup of Nations
    16. Guinea Bissau - Swaziland

      Se kampen her

      African Cup of Nations
    17. Sierra Leone - Lesotho

      Se kampen her

      African Cup of Nations
    18. Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk

      Se kampen her

      KHL
    19. FC Torpedo Moskva - FC Volga-Olimpiyets

      Se kampen her

      Russia 1st Division
    20. Mountfield Hradec Kralove - Adler Mannheim

      Se kampen her

      Champions Hockey League
    21. Tofas - Partizan NIS

      Se kampen her

      EuroCup
    22. Lietuvos Rytas - Limoges

      Se kampen her

      EuroCup
    23. Türk Telekom - BC Telenet Oostende

      Se kampen her

      Champions League
    24. AEK Athens - San Pablo Burgos

      Se kampen her

      Champions League
    25. VEF Riga - Brose Bamberg BK

      Se kampen her

      Champions League
    26. KK Cedevita Olimpija - Unics

      Se kampen her

      EuroCup
    27. Maccabi Rishon Lezion - Segafredo Bologna

      Se kampen her

      EuroCup
    28. Anwil Wloclawek - Port of Antwerp Giants

      Se kampen her

      Champions League
    29. Monaco - Promitheas Patras

      Se kampen her

      EuroCup
    30. Umana Reyer Venezia - Lokomotiv Kuban

      Se kampen her

      EuroCup
    31. EWE Baskets Oldenburg - Galatasaray

      Se kampen her

      EuroCup
    32. Hapoel Holon - BAXI Manresa

      Se kampen her

      Champions League
    33. Sudan - Sao Tome e Principe

      Se kampen her

      African Cup of Nations
    34. Senegal - Congo

      Se kampen her

      African Cup of Nations
    35. Thor Thorl - Grindavík

      Se kampen her

      Iceland Premier League
    36. Banco di Sardegna Sassari - Strasbourg

      Se kampen her

      Champions League
    37. Iberostar Tenerife - Gaziantep

      Se kampen her

      Champions League
    38. Basket Brescia Leonessa - FIATC Joventut

      Se kampen her

      EuroCup
    39. Unicaja Baloncesto - Asseco Gdynia

      Se kampen her

      EuroCup
  • 14 NOV

    torsdag

    1. Uzbekistan - Saudi Arabia

      Se kampen her

      Qualification - AFC
    2. Malaysia - Thailand

      Se kampen her

      Qualification - AFC
    3. Lebanon - South Korea

      Se kampen her

      Qualification - AFC
    4. AK Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk

      Se kampen her

      KHL
    5. Severstal Cherepovets - Avangard Omsk

      Se kampen her

      KHL
    6. Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk

      Se kampen her

      KHL
    7. CSKA Moskva - Salavat Yulaev Ufa

      Se kampen her

      KHL
    8. Dynamo Moskva - Barys Nur-Sultan

      Se kampen her

      KHL
    9. Khimky - Armani Exchange Olimpia Milan

      Se kampen her

      Euroleague
    10. Dynamo Riga - Spartak Moskva

      Se kampen her

      KHL
    11. Anadolu Efes - Zenit

      Se kampen her

      Euroleague
    12. Romania-U21 - Finland-U21

      Se kampen her

      U21 European Championship
    13. Grizzly Adams Wolfsburg - Dusseldorfer EG

      Se kampen her

      German DEL Bundesliga
    14. Panathinaikos - Alba Berlin

      Se kampen her

      Euroleague
    15. Real Madrid - FC Barcelona Lassa

      Se kampen her

      Euroleague
    16. Kirolbet Baskonia VG - Maccabi Tel Aviv

      Se kampen her

      Euroleague