Advertisement
20
  • 20 FEB

    Idag, onsdag

    1. Alejandro Gonzalez - Evan King

      Se kampen her

      ATP Challenger Morelos
    2. Renzo Olivo - Roberto Cid Subervi

      Se kampen her

      ATP Challenger Morelos
    3. R.Albot/Y.Nishioka - N.Kyrgios/J.Withrow

      Se kampen her

      ATP Delray Beach - Doubles
    4. SuperSport United - Orlando Pirates

      Se kampen her

      South African Premier League
    5. Sorana Cirstea - Aleksandra Krunic

      Se kampen her

      WTA Budapest
    6. Adrian Mannarino - Denis Istomin

      Se kampen her

      ATP Delray Beach
    7. Bordeaux - Guingamp

      Se kampen her

      French Ligue 1
    8. L.Gomez | T.Kwiatkowski - H.Hach Verdugo | A.Pavic

      Se kampen her

      ATP Challenger Morelos Doubles
    9. Cem Ilkel - Stefano Napolitano

      Se kampen her

      ATP Challengers Bergamo
    10. Stefanos Tsitsipas - Hubert Hurkacz

      Se kampen her

      ATP Marseille
    11. Christian Harrison - Manuel Guinard

      Se kampen her

      ATP Challenger Morelos
    12. P.Lorenzi/A.Seppi - K.Skupski/N.Skupski

      Se kampen her

      ATP Delray Beach - Doubles
    13. R.Cid Subervi | P.Krstin - G.Escobar | LD.Martinez

      Se kampen her

      ATP Challenger Morelos Doubles
    14. E.King | H.Reese - E.Gomez R.Quiroz

      Se kampen her

      ATP Challenger Morelos Doubles
    15. Guabirá - Always Ready

      Se kampen her

      Bolivia Primera División
    16. Pauline Parmentier - Tereza Smitkova

      Se kampen her

      WTA Budapest
    17. Drzewiecki, K | Walkow, S - Brkic, T | Brown, Dustin

      Se kampen her

      ATP Challenger Bergamo Doubles
    18. Dinamica Mantovana - Fortitudo Bologna

      Se kampen her

      Italy Serie A2
    19. Peter Gojowczyk - Gilles Simon

      Se kampen her

      ATP Marseille
    20. Lloyd Harris - Daniel Evans

      Se kampen her

      ATP Delray Beach
    21. A.Mannarino/H.Nys - S.Johnson/T.Sandgren

      Se kampen her

      ATP Delray Beach - Doubles
    22. Paris SG - Montpellier

      Se kampen her

      French Ligue 1
    23. Cameron Norrie - Jaume Munar

      Se kampen her

      ATP Rio de Janeiro
    24. Hugo Dellien - Roberto Carballes Baena

      Se kampen her

      ATP Rio de Janeiro
    25. Aljaz Bedene - Thiago Monteiro

      Se kampen her

      ATP Rio de Janeiro
    26. Dennis Novikov - Manuel Sanchez

      Se kampen her

      ATP Challenger Morelos
    27. Lukas Lacko - John Isner

      Se kampen her

      ATP Delray Beach
    28. Christian Garin - Felix Auger-Aliassime

      Se kampen her

      ATP Rio de Janeiro
    29. Boca Juniors - Atlético Tucumán

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    30. Serra FC - Vasco Da Gama

      Se kampen her

      Copa do Brasil
    31. B.Bryan/M.Bryan - K.Krawietz/A.Mies

      Se kampen her

      ATP Delray Beach - Doubles
    32. Marathón - Santos Laguna

      Se kampen her

      CONCACAF Champions League
    33. Ernesto Escobedo - Gerardo Lopez Villasenor

      Se kampen her

      ATP Challenger Morelos
    34. Dimitar Kuzmanov - James Duckworth

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok
    35. Gianluca Mager - Ze Zhang

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok
  • 21 FEB

    Imorgon, torsdag

    1. Hiroki Moriya - Viktor Troicki

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok
    2. Dudi Sela - JC Aragone

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok
    3. Go Soeda - Thiemo De Bakker

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok
    4. Alejandro Davidovich Fokina - Yuichi Sugita

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok
    5. Prajnesh Gunneswaran - Soon-Woo Kwon

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok
    6. R.Gonzales | A.Lawson - M.Purcell | M.Reid

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok - Doubles
    7. FC.Alcantara | B.Saraiva - Z.Li | G.Oliveira

      Se kampen her

      ATP Challenger Bangkok - Doubles
    8. Iran - Japan

      Se kampen her

      FIBA World Championship
    9. Qatar - Philippines

      Se kampen her

      FIBA World Championship
    10. Bulgaria - Russia

      Se kampen her

      FIBA World Championship
    11. CSKA Moscow - Herbalife Gran Canaria

      Se kampen her

      Euroleague
    12. Estonia - Serbia

      Se kampen her

      FIBA World Championship
    13. Finland - France

      Se kampen her

      FIBA World Championship
    14. Anadolu Efes - Olympiakos

      Se kampen her

      Euroleague
    15. Israel - Germany

      Se kampen her

      FIBA World Championship
    16. TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

      Se kampen her

      German 1.Bundesliga
    17. Greece - Georgia

      Se kampen her

      FIBA World Championship
    18. Armani Exchange Olimpia Milan - Maccabi Tel Aviv

      Se kampen her

      Euroleague
    19. FC Barcelona Lassa - Kirolbet Baskonia VG

      Se kampen her

      Euroleague
    20. Dominican Republic - Venezuela

      Se kampen her

      FIBA World Championship
    21. Sporting Kansas City - Toluca

      Se kampen her

      CONCACAF Champions League
    22. Herediano - Atlanta United

      Se kampen her

      CONCACAF Champions League
  • 22 FEB

    fredag

    1. Central Coast Mariners FC - Brisbane Roar FC

      Se kampen her

      Australia A-League
    2. HC Red Star Kunlun - Barys Astana

      Se kampen her

      KHL
    3. Metallurg Magnitogorsk - AK Bars Kazan

      Se kampen her

      KHL
    4. Traktor Chelyabinsk - SKA St. Petersburg

      Se kampen her

      KHL
    5. Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk

      Se kampen her

      KHL
    6. CSKA Moskva - Dinamo Riga

      Se kampen her

      KHL
    7. Jokerit - Dinamo Minsk

      Se kampen her

      KHL
    8. HC Sochi - HC Slovan Bratislava

      Se kampen her

      KHL
    9. Arka Gdynia - Piast Gliwice

      Se kampen her

      Poland - Ekstraklasa
    10. Slovan Liberec - Dukla Praha

      Se kampen her

      Czech First League
    11. Darüssafaka - Fenerbahçe

      Se kampen her

      Euroleague
    12. 1. FC Union Berlin - DSC Arminia Bielefeld

      Se kampen her

      German 2.Bundesliga
    13. SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim 1846

      Se kampen her

      German 2.Bundesliga
    14. AaB - SønderjyskE

      Se kampen her

      Denmark Super League
    15. Dijon - Saint-Étienne

      Se kampen her

      French Ligue 1
    16. Zalgiris - Buducnost Voli Podgorica

      Se kampen her

      Euroleague
    17. BW Linz - SC Wiener Neustadt

      Se kampen her

      Austrian Erste Liga
    18. FC Liefering - SV Horn

      Se kampen her

      Austrian Erste Liga
    19. SV Lafnitz - WSG Wattens

      Se kampen her

      Austrian Erste Liga
    20. FK Austria Wien Amateure - Kapfenberger SV 1919

      Se kampen her

      Austrian Erste Liga
    21. FAC Team fur Wien - SKU Amstetten

      Se kampen her

      Austrian Erste Liga
    22. VVV Venlo - Heracles Almelo

      Se kampen her

      Dutch Eredivisie
    23. SC Cambuur - FC Dordrecht

      Se kampen her

      Dutch Keuken Kampioen Division
    24. RKC Waalwijk - FC Volendam

      Se kampen her

      Dutch Keuken Kampioen Division
    25. FC Den Bosch - MVV

      Se kampen her

      Dutch Keuken Kampioen Division
    26. NEC - Almere City FC

      Se kampen her

      Dutch Keuken Kampioen Division
    27. SC Telstar - Jong Ajax

      Se kampen her

      Dutch Keuken Kampioen Division
    28. FC Twente - FC Eindhoven

      Se kampen her

      Dutch Keuken Kampioen Division
    29. Panathinaikos - Khimky

      Se kampen her

      Euroleague
    30. Sporting Braga - Belenenses

      Se kampen her

      Portuguese Super League
    31. AC Ajaccio - Auxerre

      Se kampen her

      French Ligue 2
    32. Béziers - Châteauroux

      Se kampen her

      French Ligue 2
    33. Brest - Grenoble

      Se kampen her

      French Ligue 2
    34. Clermont - Lorient

      Se kampen her

      French Ligue 2
    35. Nancy - GFC Ajaccio

      Se kampen her

      French Ligue 2
    36. Orléans - Sochaux

      Se kampen her

      French Ligue 2
    37. Red Star - Valenciennes

      Se kampen her

      French Ligue 2
    38. Troyes - Le Havre

      Se kampen her

      French Ligue 2
    39. Korona Kielce - Pogon Szczecin

      Se kampen her

      Poland - Ekstraklasa
    40. Werder Bremen - VfB Stuttgart

      Se kampen her

      Germany - Bundesliga
    41. AC Milan - Empoli

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    42. KAA Gent - Standard de Liege

      Se kampen her

      Belgian Jupiler League
    43. Strasbourg - Lille

      Se kampen her

      French Ligue 1
    44. Dundee FC - Hibernian

      Se kampen her

      Scottish Premier League
    45. Cork City - Waterford

      Se kampen her

      Irish Airtricity Premier Division
    46. UCD - Bohemians

      Se kampen her

      Irish Airtricity Premier Division
    47. Crusaders - Glenavon

      Se kampen her

      Northern Ireland Premiership
    48. Espanyol - Huesca

      Se kampen her

      Spain - La Liga
    49. Hellas Verona - Salernitana

      Se kampen her

      Italy - Serie B
    50. Tenerife - Mallorca

      Se kampen her

      Spain - Segunda División
    51. Finn Harps - Dundalk

      Se kampen her

      Irish Airtricity Premier Division
    52. Shamrock Rovers - Derry City

      Se kampen her

      Irish Airtricity Premier Division
    53. Real Madrid - FC Bayern München

      Se kampen her

      Euroleague
    54. Tondela - FC Porto

      Se kampen her

      Portuguese Super League
    55. Tigre - Patronato

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    56. Colón de Santa Fe - Banfield

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    57. Lanús - Rosario Central

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    58. Veracruz - Cruz Azul

      Se kampen her

      Mexico Liga MX
    59. Atlas - Tigres UANL

      Se kampen her

      Mexico Liga MX