Advertisement
25
  • 25 AUG

    Idag, søndag

    1. Trabzonspor - Yeni Malatyaspor

      Se kampen her

      Turkey - Süper Lig
    2. Çaykur Rizespor - Sivasspor

      Se kampen her

      Turkey - Süper Lig
    3. Universidad San Martín - Pirata FC

      Se kampen her

      Peru Liga 1 - Clausura
    4. Unión de Santa Fe - Lanús

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    5. Leganés - Atlético Madrid

      Se kampen her

      Spain - La Liga
    6. Slovan Liberec - Sparta Praha

      Se kampen her

      Czech First League
    7. Huesca - Dep La Coruña

      Se kampen her

      Spain - Segunda División
    8. El Nacional - Universidad Católica

      Se kampen her

      Ecuador Primera A
    9. Portimonense - Sporting CP

      Se kampen her

      Portuguese Super League
    10. Bate Borisov - Slavia Mozyr

      Se kampen her

      Belarus Premier League
    11. R. Mouscron-Peruwelz - Eupen

      Se kampen her

      Belgian Jupiler League
    12. Strømsgodset - Sarpsborg 08

      Se kampen her

      Norway - Eliteserien
    13. Juventud - Nacional

      Se kampen her

      Uruguay Primera División
    14. Defensor Sporting - Danubio

      Se kampen her

      Uruguay Primera División
    15. Osijek - Hajduk Split

      Se kampen her

      Croatian 1. HNL
    16. FC København - FC Nordsjælland

      Se kampen her

      Denmark Super League
    17. Tenerife - Numancia

      Se kampen her

      Spain - Segunda División
    18. Maribor - AŠK Bravo

      Se kampen her

      Slovenian Prva Liga
    19. FH - Breidablik

      Se kampen her

      Icelandic Liga
    20. Central Cordoba SE - Racing Club

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    21. Unión Comercio - Sporting Cristal

      Se kampen her

      Peru Liga 1 - Clausura
    22. Galatasaray - Konyaspor

      Se kampen her

      Turkey - Süper Lig
    23. Antalyaspor - Denizlispor

      Se kampen her

      Turkey - Süper Lig
    24. Verona - Bologna

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    25. SPAL - Atalanta

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    26. Sampdoria - Lazio

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    27. Cagliari - Brescia

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    28. Roma - Genoa

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    29. Torino - Sassuolo

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    30. Aurora - Bolívar

      Se kampen her

      Bolivia Primera División
    31. The Strongest - Jorge Wilstermann

      Se kampen her

      Bolivia Primera División
    32. Universidad de Chile - Universidad Católica

      Se kampen her

      Chile Primera Division
    33. Washington Mystics - New York Liberty

      Se kampen her

      WNBA
    34. Perugia - Chievo

      Se kampen her

      Italy - Serie B
    35. Extremadura - Fuenlabrada

      Se kampen her

      Spain - Segunda División
    36. Barcelona - Real Betis

      Se kampen her

      Spain - La Liga
    37. Paris SG - Toulouse

      Se kampen her

      French Ligue 1
    38. Vikingur R. - Grindavík

      Se kampen her

      Icelandic Liga
    39. Gil Vicente - Sporting Braga

      Se kampen her

      Portuguese Super League
    40. Forge - Cavalry

      Se kampen her

      Canada Football
    41. Vitoria Guimarães - Famalicao

      Se kampen her

      Portuguese Super League
    42. Dallas Wings - Atlanta Dream

      Se kampen her

      WNBA
    43. General Díaz - Libertad

      Se kampen her

      Paraguay Primera División
    44. River Plate - Talleres de Córdoba

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    45. Trujillanos FC - Caracas FC

      Se kampen her

      Venezuela Primera Division
    46. Los Angeles Sparks - Connecticut Sun

      Se kampen her

      WNBA
    47. Carlos A. Manucci - Universitario

      Se kampen her

      Peru Liga 1 - Clausura
    48. Nacional Potosí - Oriente Petrolero

      Se kampen her

      Bolivia Primera División
    49. Huachipato - Antofagasta

      Se kampen her

      Chile Primera Division
    50. Macará - Emelec

      Se kampen her

      Ecuador Primera A
    51. Phoenix Mercury - Chicago Sky

      Se kampen her

      WNBA
    52. FC Cincinnati - Columbus Crew

      Se kampen her

      USA Major League Soccer
    53. FC Edmonton - York9

      Se kampen her

      Canada Football
    54. Olimpia - Deportivo Santaní

      Se kampen her

      Paraguay Primera División
    55. Banfield - Boca Juniors

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    56. Minnesota Lynx - Las Vegas Aces

      Se kampen her

      WNBA
    57. Seattle Storm - Indiana Fever

      Se kampen her

      WNBA
    58. Blooming - Always Ready

      Se kampen her

      Bolivia Primera División
    59. FC Dallas - Houston Dynamo

      Se kampen her

      USA Major League Soccer
    60. Jacob Grills - Di Wu

      Se kampen her

      ATP Challenger Baotou
    61. Los Angeles FC - LA Galaxy

      Se kampen her

      USA Major League Soccer
  • 26 AUG

    Imorgon, mandag

    1. Hanyi Liu - Fajing Sun

      Se kampen her

      ATP Challenger Baotou
    2. Lucas Catarina - Maxime Hamou

      Se kampen her

      ATP Challenger Baotou
    3. Jie Cui - Sidharth Rawat

      Se kampen her

      ATP Challenger Baotou
    4. Chukang Wang - Zhizhen Zhang

      Se kampen her

      ATP Challenger Baotou
    5. Min-Kyu Song - Luke Saville

      Se kampen her

      ATP Challenger Baotou
    6. Izhstal Izhevsk - CSK VVS Samara

      Se kampen her

      Club Friendlies
    7. Gwangju FC - Daejeon Citizen

      Se kampen her

      South Korea K-League Challenge
    8. Asan Mugunghwa FC - Suwon City

      Se kampen her

      South Korea K-League Challenge
    9. Spartak Moskva-2 - Rotor Volgograd

      Se kampen her

      Russia 1st Division
    10. FC Inter - KPV

      Se kampen her

      Finnish Veikkausliiga
    11. MKS Pogon Szczecin - Wisla Plock

      Se kampen her

      Poland - Ekstraklasa
    12. AC Horsens - AaB

      Se kampen her

      Denmark Super League
    13. Falkenbergs FF - Hammarby

      Se kampen her

      Swedish Allsvenskan
    14. IFK Göteborg - Kalmar FF

      Se kampen her

      Swedish Allsvenskan
    15. GIF Sundsvall - IF Elfsborg

      Se kampen her

      Swedish Allsvenskan
    16. Gazişehir Gaziantep - Genclerbirligi

      Se kampen her

      Turkey - Süper Lig
    17. Norrby IF - Brage IK

      Se kampen her

      Swedish Superettan
    18. Trelleborgs FF - Varbergs BoIS

      Se kampen her

      Swedish Superettan
    19. Bodo/Glimt - Vålerenga

      Se kampen her

      Norway - Eliteserien
    20. FC St. Pauli - Holstein Kiel

      Se kampen her

      2.Bundesliga
    21. Guingamp - Valenciennes

      Se kampen her

      French Ligue 2
    22. Inter - Lecce

      Se kampen her

      Italy - Serie A
    23. Solihull - Eastleigh

      Se kampen her

      England - National League
    24. Pordenone - Frosinone

      Se kampen her

      Italy - Serie B
    25. Fylkir - HK

      Se kampen her

      Icelandic Liga
    26. Valur - Stjarnan

      Se kampen her

      Icelandic Liga
    27. Aldosivi - Atlético Tucumán

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    28. Nacional FC - Cerro Porteño

      Se kampen her

      Paraguay Primera División
    29. Huracán - Argentinos Juniors

      Se kampen her

      Argentina Primera División
    30. Sport Boys - Universidad César Vallejo

      Se kampen her

      Peru Liga 1 - Clausura
  • 8 SEP

    søndag

    1. Rio Ave - Vitoria Guimarães

      Se kampen her

      Portuguese Super League