• 21 MAJ

    Idag, lørdag

    1. Al Jazira Abu Dhabi - Al Wahda Abu Dhabi (UAE)

      Se kampen her

      Arabian Gulf League
    2. Hashimoto, Hugo - Thompson, Chase

      Se kampen her

      USA
    3. Real Madrid Baloncesto - Anadolu Efes

      Se kampen her

      Euroleague
    4. Bellegy, Arthur - Hann, Thomas

      Se kampen her

      USA
    5. Eisenman, Lindsay - Ozerets, Alexandra

      Se kampen her

      USA
    6. McCray, Megan - Iyengar, Maya

      Se kampen her

      USA
    7. Italia - Slovakia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    8. Norge - Tsjekkia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    9. Rentistas - Cerro Largo FC

      Se kampen her

      Primera
    10. Universitatea Cluj - Dinamo Bucuresti

      Se kampen her

      Playoff om opprykk/nedrykk i Liga I
    11. FC Cartagena - SD Amorebieta

      Se kampen her

      La Liga 2
    12. Freiburg - RB Leipzig

      Se kampen her

      Tysk cup
    13. Dinamo Zagreb - Hajduk Split

      Se kampen her

      1. HNL-ligaen
    14. Fuenlabrada - Sporting de Gijón

      Se kampen her

      La Liga 2
    15. Heracles Almelo - Excelsior Rotterdam

      Se kampen her

      Jupiler League Sluttspill
    16. Málaga - Burgos CF

      Se kampen her

      La Liga 2
    17. Huesca - Real Sociedad B

      Se kampen her

      La Liga 2
    18. Universidad de San Martin de Porres - Carlos Stein

      Se kampen her

      Primera Division
    19. Aluminij - Tabor Sezana

      Se kampen her

      Prva Liga
    20. KV Mechelen - KRC Genk

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    21. AA Gent - Sporting de Charleroi

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    22. Lazio - Hellas Verona

      Se kampen her

      Serie A
    23. Atalanta - Empoli

      Se kampen her

      Serie A
    24. Fiorentina - Juventus

      Se kampen her

      Serie A
    25. East Riffa Club - Teshrin

      Se kampen her

      AFC Cup
    26. Antofagasta - Everton de Viña del Mar

      Se kampen her

      Primera
    27. Audax Italiano - Universidad Católica (CHI)

      Se kampen her

      Primera
    28. Jableh SC (SYR) - Al-Ansar SC (LEB)

      Se kampen her

      AFC Cup
    29. Dhofar Salalah - Al Riffa

      Se kampen her

      AFC Cup
    30. Lambert, Marley - Warren, Jessica

      Se kampen her

      USA
    31. Sung, Maia - Cataldi, Taylor

      Se kampen her

      USA
    32. Kuan Yu Chen - Buxman, Sebastian

      Se kampen her

      USA
    33. Mayo, Keenan - Nidunjianzan, Top

      Se kampen her

      USA
    34. Las Vegas Aces - Phoenix Mercury

      Se kampen her

      WNBA
    35. Umana Reyer Venezia - Bertram Tortona

      Se kampen her

      Lega A
    36. The Strongest - Club Aurora

      Se kampen her

      Liga Profesional
    37. Nacional Potosí - Oriente Petrolero

      Se kampen her

      Liga Profesional
    38. Club Real Santa Cruz - Atletico Palmaflor

      Se kampen her

      Liga Profesional
    39. Angers - Montpellier

      Se kampen her

      Ligue 1
    40. Brest - Bordeaux

      Se kampen her

      Ligue 1
    41. Clermont - Lyon

      Se kampen her

      Ligue 1
    42. Lens - Monaco

      Se kampen her

      Ligue 1
    43. Reims - Nice

      Se kampen her

      Ligue 1
    44. Paris SG - Metz

      Se kampen her

      Ligue 1
    45. Lille - Rennes

      Se kampen her

      Ligue 1
    46. Lorient - Troyes

      Se kampen her

      Ligue 1
    47. Nantes - Saint-Étienne

      Se kampen her

      Ligue 1
    48. Marseille - Strasbourg

      Se kampen her

      Ligue 1
    49. Franca Basquetebol Clube - Sao Paulo FC

      Se kampen her

      NBB
    50. Atlético-GO - Coritiba-PR

      Se kampen her

      Série A
    51. Flamengo-RJ - Goiás EC-GO

      Se kampen her

      Série A
    52. Columbus Crew - Los Angeles FC

      Se kampen her

      MLS
    53. Eibar - Tenerife

      Se kampen her

      La Liga 2
    54. Girona FC - Mirandés

      Se kampen her

      La Liga 2
    55. Ponferradina - Leganés

      Se kampen her

      La Liga 2
    56. UD Almeria - Alcorcón

      Se kampen her

      La Liga 2
    57. UD Ibiza - Real Valladolid

      Se kampen her

      La Liga 2
    58. UD Las Palmas - Real Oviedo

      Se kampen her

      La Liga 2
    59. Nacional de Montevideo - Albion FC (URY)

      Se kampen her

      Primera
    60. Delfin SC - Gualaceo SC

      Se kampen her

      Primera A
    61. Resistencia Sport Club - Sol de América

      Se kampen her

      Primera
    62. Cienciano Cusco - UTC Cajamarca

      Se kampen her

      Primera Division
    63. Main, Tomi - Wolfe, Kaia

      Se kampen her

      USA
    64. Castillo Meza, Midori - Seha Yu

      Se kampen her

      USA
    65. Mayo, Aidan - Dhokia, Rahul

      Se kampen her

      USA
    66. Club Independiente Petrolero - Royal Pari FC

      Se kampen her

      Liga Profesional
    67. Santos-SP - Ceará-CE

      Se kampen her

      Série A
    68. Universidad de Chile - Huachipato

      Se kampen her

      Primera
    69. Flower City Union - Chattanooga

      Se kampen her

      NISA
    70. Juventude-RS - Palmeiras-SP

      Se kampen her

      Série A
    71. FC Cincinnati - New England Revolution

      Se kampen her

      MLS
    72. Emelec - Universidad Católica (ECU)

      Se kampen her

      Primera A
    73. D.C. United - Toronto FC

      Se kampen her

      MLS
    74. Peñarol Montevideo - CA Boston River

      Se kampen her

      Primera
    75. Club General Caballero JLM - Guaraní

      Se kampen her

      Primera
    76. Meraz, Kayla - Urata, Maya

      Se kampen her

      USA
    77. Jiayun Zhu - McPhillips, K

      Se kampen her

      USA
    78. Maryland Bobcats FC - Bay Cities FC

      Se kampen her

      NISA
    79. Nashville SC - Atlanta United FC

      Se kampen her

      MLS
    80. Universitario de Deportes - Sporting Cristal

      Se kampen her

      Primera Division
    81. Cuiabá-MT - Internacional-RS

      Se kampen her

      Série A
    82. América FC-MG - Botafogo-RJ

      Se kampen her

      Série A
    83. Dallas Wings - Minnesota Lynx

      Se kampen her

      WNBA
    84. St Louis Blues - Colorado Avalanche

      Se kampen her

      NHL
    85. Union La Calera - La Serena

      Se kampen her

      Primera
    86. Boston Celtics - Miami Heat

      Se kampen her

      NBA
    87. Guayaquil City FC - LDU Quito

      Se kampen her

      Primera A
    88. Valley United SC - ASC San Diego

      Se kampen her

      NISA
    89. Lake Macquarie City FC - Weston Workers

      Se kampen her

      Northern NSW Premier League
    90. Valentine Phoenix - Charlestown City Blues

      Se kampen her

      Northern NSW Premier League
    91. Melbourne City FC - Adelaide United

      Se kampen her

      A-League Herrer
    92. Edgeworth Eagles - Cooks Hill United

      Se kampen her

      Northern NSW Premier League
  • 22 MAJ

    Imorgon, søndag

    1. Machida Zelvia - Thespakusatsu Gunma

      Se kampen her

      J2-League
    2. Heidelberg United - South Melbourne

      Se kampen her

      Victorian Premier League
    3. Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki

      Se kampen her

      J2-League
    4. Júbilo Iwata - Consadole Sapporo

      Se kampen her

      J1-League
    5. Rockdale City Suns - Blacktown City FC

      Se kampen her

      New South Wales Premier League
    6. Daegu - Gangwon

      Se kampen her

      K-League 1
    7. Jeju United - Suwon Bluewings

      Se kampen her

      K-League 1
    8. Osorio Serrano, Maria Camila - Tan, Harmony

      Se kampen her

      French Open - Damer
    9. Altmaier, Daniel - Munar, Jaume

      Se kampen her

      French Open
    10. Dellien, Hugo - Thiem, Dominic

      Se kampen her

      French Open
    11. Wollongong Wolves - Sydney United

      Se kampen her

      New South Wales Premier League
    12. Jabeur, Ons - Linette, Magda

      Se kampen her

      French Open - Damer
    13. Haddad Maia, Beatriz - Bucsa, Cristina

      Se kampen her

      French Open - Damer
    14. Stephens, Sloane - Niemeier, Jule

      Se kampen her

      French Open - Damer
    15. Bedene, Aljaž - O'Connell, Christopher

      Se kampen her

      French Open
    16. Cirstea, Sorana - Maria, Tatjana

      Se kampen her

      French Open - Damer
    17. Coric, Borna - Taberner, Carlos

      Se kampen her

      French Open
    18. Dimitrov, Grigor - Giron, Marcos

      Se kampen her

      French Open
    19. Suwon City - Jeonbuk Motors

      Se kampen her

      K-League 1
    20. Spezia - Napoli

      Se kampen her

      Serie A
    21. Siniakova, Katerina - Martic, Petra

      Se kampen her

      French Open - Damer
    22. Monnet, Carole - Muchova, Karolina

      Se kampen her

      French Open - Damer
    23. Kanepi, Kaia - Muguruza, Garbiñe

      Se kampen her

      French Open - Damer
    24. Buriram United - Nakhon Ratchasima

      Se kampen her

      FA Cup
    25. Sasnovich, A - Xinyu Wang

      Se kampen her

      French Open - Damer
    26. Dalkurd FF - Västerås SK FK

      Se kampen her

      Superettan
    27. Landskrona BoIS - IK Brage

      Se kampen her

      Superettan
    28. Cuevas, Pablo - Brooksby, Jenson

      Se kampen her

      French Open
    29. Jammerbugt FC - Fremad Amager

      Se kampen her

      1. Divisjon
    30. Vendsyssel FF - HB Køge

      Se kampen her

      1. Divisjon
    31. Hobro - Esbjerg

      Se kampen her

      1. Divisjon
    32. AZ Alkmaar - SC Heerenveen

      Se kampen her

      Sluttspill i Eredivisie
    33. Varbergs BoIS - Degerfors IF

      Se kampen her

      Allsvenskan
    34. IF Elfsborg - IFK Göteborg

      Se kampen her

      Allsvenskan
    35. İstanbul Başakşehir - Trabzonspor A.Ş.

      Se kampen her

      Süper Lig
    36. Hammarby IF - IFK Norrköping

      Se kampen her

      Allsvenskan
    37. Saburtalo Tbilisi - FC Dila Gori

      Se kampen her

      Umaglesi Liga
    38. Sharma, Astra - Gracheva, Varvara

      Se kampen her

      French Open - Damer
    39. Fatih Karagümrük - Alanyaspor

      Se kampen her

      Süper Lig
    40. Trelleborgs FF - Östers IF

      Se kampen her

      Superettan
    41. FC Lahti - AC Oulu

      Se kampen her

      Veikkausliiga
    42. Storbritannia - Latvia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    43. Kazakhstan - Tyskland

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    44. Union Saint-Gilloise - Royal Antwerp FC

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    45. Cruzeiro-MG - Sampaio Correa-MA

      Se kampen her

      Série B
    46. BC Rytas Vilnius - BC Šiauliai

      Se kampen her

      LKL
    47. FC Midtjylland - Randers FC

      Se kampen her

      Superligaen
    48. Brøndby IF - Silkeborg IF

      Se kampen her

      Superligaen
    49. Ruse, Elena Gabriela - Mertens, Elise

      Se kampen her

      French Open - Damer
    50. FC København - AaB Aalborg

      Se kampen her

      Superligaen
    51. Kubler, Jason - Kudla, Denis

      Se kampen her

      French Open
    52. Londero, Juan Ignacio - Alcaraz, Carlos

      Se kampen her

      French Open
    53. Ramos-Viñolas, Albert - Kokkinakis, Thanasi

      Se kampen her

      French Open
    54. Bencic, B - Jani, Réka-Luca

      Se kampen her

      French Open - Damer
    55. Mladenovic, Kristina - Fernandez, Leylah Annie

      Se kampen her

      French Open - Damer
    56. Bjorklund, Mirjam - Vekic, Donna

      Se kampen her

      French Open - Damer
    57. Davis, Lauren - Bouzkova, Marie

      Se kampen her

      French Open - Damer
    58. Gauff, Cori - Marino, Rebecca

      Se kampen her

      French Open - Damer
    59. Kalmar FF - Djurgårdens IF

      Se kampen her

      Allsvenskan
    60. HJK - FC Haka

      Se kampen her

      Veikkausliiga
    61. Elche - Getafe

      Se kampen her

      La Liga
    62. Malmö FF - BK Häcken

      Se kampen her

      Allsvenskan
    63. Sassuolo - AC Milan

      Se kampen her

      Serie A
    64. Liverpool FC Montevideo - CA River Plate (URU)

      Se kampen her

      Primera
    65. Adana Demirspor - Göztepe A.Ş.

      Se kampen her

      Süper Lig
    66. Inter - Sampdoria

      Se kampen her

      Serie A
    67. Palestino - Cobresal

      Se kampen her

      Primera
    68. Deportivo Municipal - Alianza Lima

      Se kampen her

      Primera Division
    69. Hatayspor - Giresunspor

      Se kampen her

      Süper Lig
    70. Vitesse - FC Utrecht

      Se kampen her

      Sluttspill i Eredivisie
    71. Panathinaikos - Aris

      Se kampen her

      A1
    72. Club Brugge - Anderlecht

      Se kampen her

      Jupiler Pro League
    73. Sveits - Frankrike

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    74. Sverige - Norge

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    75. Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

      Se kampen her

      NHL
    76. Osasuna - Mallorca

      Se kampen her

      La Liga
    77. Alaves - Cadiz

      Se kampen her

      La Liga
    78. Granada CF - Espanyol

      Se kampen her

      La Liga
    79. Indiana Fever - Connecticut Sun

      Se kampen her

      WNBA
    80. Sport Boys - Carlos A. Manucci

      Se kampen her

      Primera Division
    81. Danubio FC - Defensor Sporting

      Se kampen her

      Primera
    82. FCSB - CFR Cluj

      Se kampen her

      Liga I
    83. Blooming - Real Tomayapo

      Se kampen her

      Liga Profesional
    84. Jorge Wilstermann - Club Bolívar

      Se kampen her

      Liga Profesional
    85. Salernitana - Udinese

      Se kampen her

      Serie A
    86. Monza - Brescia

      Se kampen her

      Serie B
    87. Fortaleza-CE - Fluminense-RJ

      Se kampen her

      Série A
    88. Univ De Vinto - Always Ready

      Se kampen her

      Liga Profesional
    89. Washington Mystics - Chicago Sky

      Se kampen her

      WNBA
    90. Venezia - Cagliari

      Se kampen her

      Serie A
    91. Corinthians-SP - São Paulo-SP

      Se kampen her

      Série A
    92. Banco di Sardegna Sassari - Germani Basket Brescia

      Se kampen her

      Lega A
    93. O'Higgins - Colo Colo

      Se kampen her

      Primera
    94. New York Rangers - Carolina Hurricanes

      Se kampen her

      NHL
    95. CF Montreal - Real Salt Lake

      Se kampen her

      MLS
    96. FC Barcelona - Villarreal

      Se kampen her

      La Liga
    97. Real Sociedad - Atlético Madrid

      Se kampen her

      La Liga
    98. Sevilla - Athletic Club Bilbao

      Se kampen her

      La Liga
    99. Olimpia Asuncion - Cerro Porteño

      Se kampen her

      Primera
    100. Ayacucho FC - FBC Melgar

      Se kampen her

      Primera Division
    101. CS Cerrito - Montevideo Wanderers

      Se kampen her

      Primera
    102. New York City FC - Chicago Fire

      Se kampen her

      MLS
    103. Charlotte FC - Vancouver Whitecaps

      Se kampen her

      MLS
    104. Macará - Técnico Universitario

      Se kampen her

      Primera A
    105. Inter Miami CF - New York Red Bulls

      Se kampen her

      MLS
    106. Athletico Paranaense-PR - Avaí-SC

      Se kampen her

      Série A
    107. EM Deportivo Binacional - Sport Huancayo

      Se kampen her

      Primera Division
    108. FC Dallas - Minnesota United FC

      Se kampen her

      MLS
    109. Libertad Asuncion - Nacional Asunción (PAR)

      Se kampen her

      Primera
    110. San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City

      Se kampen her

      MLS
    111. Aucas - Barcelona SC

      Se kampen her

      Primera A
    112. Independiente del Valle - Mushuc Runa

      Se kampen her

      Primera A
    113. Edmonton Oilers - Calgary Flames

      Se kampen her

      NHL
    114. Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo

      Se kampen her

      MLS
    115. Colorado Rapids - Seattle Sounders

      Se kampen her

      MLS
    116. Austin FC - Orlando City

      Se kampen her

      MLS
    117. Ñublense - Curicó Unido

      Se kampen her

      Primera
    118. Dallas Mavericks - Golden State Warriors

      Se kampen her

      NBA
    119. CF Pachuca - Club América

      Se kampen her

      Liga MX
    120. Portland Timbers - Philadelphia Union

      Se kampen her

      MLS
  • 23 MAJ

    mandag

    1. Kazakhstan - Italia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    2. USA - Tsjekkia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    3. HIFK - KuPS

      Se kampen her

      Veikkausliiga
    4. AEK B.C. - ASP Promitheas

      Se kampen her

      A1
    5. FC Fredericia - AC Horsens

      Se kampen her

      1. Divisjon
    6. Hvidovre - FC Helsingør

      Se kampen her

      1. Divisjon
    7. GIF Sundsvall - Mjällby AIF

      Se kampen her

      Allsvenskan
    8. Nykøbing FC - Lyngby

      Se kampen her

      1. Divisjon
    9. Halmstads BK - IF Brommapojkarna

      Se kampen her

      Superettan
    10. Norrby IF - Utsiktens BK

      Se kampen her

      Superettan
    11. Örebro SK - AFC Eskilstuna

      Se kampen her

      Superettan
    12. Østerrike - Storbritannia

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    13. Canada - Danmark

      Se kampen her

      VM i Ishockey
    14. FC Argeş - SC FC Voluntari SA

      Se kampen her

      Liga I
    15. Bertram Tortona - Umana Reyer Venezia

      Se kampen her

      Lega A
    16. Hamburger SV - Hertha BSC

      Se kampen her

      Bundesliga Play-Off
    17. St Johnstone - Inverness CT

      Se kampen her

      Premiership Play Off
    18. Montevideo City Torque - Plaza Colonia

      Se kampen her

      Primera
    19. Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

      Se kampen her

      NHL
    20. Sport Recife-PE - CRB-AL

      Se kampen her

      Série B