15

Terminliste Eliteserien 2019

Her finner du alt du trenger for Eliteserien 2019 på TV. Alle Eliteserien kamper i én fullstendig kampoversikt. Vær oppmerksom på at endringer i kamper og dager vil oppstå.

 

Slik spilles Eliteserien i 2019:

Runde 1 (30/03-01/04)
Vålerenga – Mjøndalen Lør 18 ESN
Ranheim – Tromsø Søn 18 ES+3
Sarpsborg – Molde Søn 18 ESN
Odd – Brann Lør 1530 ES+1
Bodø/Glimt – Rosenborg Søn 20 ESN
Strømsgodset – Haugesund Søn 18 ES+2
Stabæk – Lillestrøm Man 19 MAX
Viking – Kristiansund Søn 18 ES+1

Runde 2 (06/04-08/04)
Rosenborg – Odd Man 19 MAX
Molde – Stabæk Søn 18 ES+2
Brann – Strømsgodset Søn 20 ESN
Haugesund – Sarpsborg Søn 18 ES+3
Kristiansund – Vålerenga Søn 18 ESN
Tromsø – Viking Søn 18 ES+1
Lillestrøm – Ranheim Søn 18 ES+4
Mjøndalen – Bodø/Glimt Lør 18 ESN

Runde 3 (13/04-15/04)
Vålerenga – Tromsø Søn 20 ESN
Ranheim – Haugesund Søn 18 ES+4
Sarpsborg – Lillestrøm Søn 18 ESN
Odd – Kristiansund Søn 18 ES+3
Bodø/Glimt – Molde Søn 18 ES+2
Strømsgodset – Mjøndalen Man 19 MAX
Stabæk – Rosenborg Søn 18 ES+1
Viking – Brann Lør 20 TVN

Runde 4 (20/04-22/04)
Rosenborg – Strømsgodset Man 18 MAX
Brann – Vålerenga Man 20 ESN
Haugesund – Stabæk Man 18 ES+5
Kristiansund – Ranheim Man 18 ES+4
Odd – Viking Tirs 19 MAX
Bodø/Glimt – Sarpsborg Man 18 ES+2
Lillestrøm – Molde Man 18 ESN
Mjøndalen – Tromsø Man 18 ES+3

Runde 5 (27/04-29/04)
Molde – Rosenborg Søn 20 ESN
Vålerenga – Odd Man 19 MAX
Ranheim – Viking Søn 18 ES+2
Sarpsborg – Mjøndalen Lør 18 ESN
Tromsø – Brann Søn 18 ES+1
Lillestrøm – Haugesund Søn 18 ESN
Strømsgodset – Kristiansund Søn 18 ES+3
Stabæk – Bodø/Glimt Søn 18 ES+4

Runde 6 (04/05-06/05)
Rosenborg – Sarpsborg Søn 20 ESN
Brann – Ranheim Søn 18 ESN
Haugesund – Molde Søn 18 ES+4
Kristiansund – Tromsø Søn 18 ES+2
Odd – Strømsgodset Søn 18 ES+3
Bodø/Glimt – Lillestrøm Søn 18 ES+1
Viking – Vålerenga Man 19 MAX
Mjøndalen – Stabæk Lør 18 ESN

Runde 7 (11/05-13/05)
Molde – Mjøndalen Søn 18 ESN
Haugesund – Bodø/Glimt Søn 18 ES+2
Ranheim – Vålerenga Søn 18 ES+1
Sarpsborg – Kristiansund Søn 18 ES+3
Tromsø – Odd Søn 18 ES+4
Lillestrøm – Rosenborg Lør 18 ESN
Strømsgodset – Viking Man 19 MAX
Stabæk – Brann Søn 20 ESN

Runde 8 (16/05-16/05)
Rosenborg – Haugesund Tors 18 MAX
Brann – Sarpsborg Tors 18 ESN
Kristiansund – Molde Tors 18 ES+1
Vålerenga – Strømsgodset Tors 20 ESN
Odd – Ranheim Tors 18 ES+4
Tromsø – Bodø/Glimt Tors 18 ES+3
Viking – Stabæk Tors 18 ES+2
Mjøndalen – Lillestrøm Tors 18 ES+5

Runde 9 (18/05-20/05)
Rosenborg – Mjøndalen Søn 18 MAX
Molde – Viking Man 19 MAX
Haugesund – Kristiansund Søn 18 ES+1
Sarpsborg – Ranheim Søn 18 ES+2
Bodø/Glimt – Brann Søn 18 ESN
Lillestrøm – Odd Søn 18 ES+3
Strømsgodset – Tromsø Søn 18 ES+4
Stabæk – Vålerenga Søn 20 ESN

Runde 10 (25/05-27/05)
Brann – Rosenborg Søn 20 TVN
Kristiansund – Bodø/Glimt Søn 18 ES+2
Vålerenga – Lillestrøm Lør 18 ESN
Ranheim – Strømsgodset Søn 18 ES+3
Odd – Stabæk Søn 18 ES+4
Tromsø – Molde Søn 18 ES+1
Viking – Sarpsborg Man 19 MAX
Mjøndalen – Haugesund Søn 18 ESN

Runde 11 (15/06-17/06)
Rosenborg – Vålerenga Søn 20 TVN
Molde – Ranheim Søn 18 ES+1
Haugesund – Brann Lør 18 ESN
Sarpsborg – Odd Søn 18 ES+2
Bodø/Glimt – Strømsgodset Søn 18 ES+3
Lillestrøm – Viking Søn 18 ESN
Stabæk – Tromsø Man 19 MAX
Mjøndalen – Kristiansund Søn 18 ES+4

Runde 12 (22/06-24/06)
Brann – Lillestrøm Søn 20 ESN
Kristiansund – Stabæk Søn 18 ES+2
Vålerenga – Sarpsborg Søn 15 ESN
Ranheim – Mjøndalen Søn 18 ES+3
Odd – Haugesund Søn 18 ES+1
Tromsø – Rosenborg Søn 18 ES+4
Strømsgodset – Molde Lør 18 ESN
Viking – Bodø/Glimt Søn 18 ESN

Runde 13 (29/06-01/07)
Rosenborg – Kristiansund Lør 18 ESN
Molde – Brann Søn 20 ESN
Haugesund – Vålerenga Søn 18 ES+1
Sarpsborg – Strømsgodset Man 19 MAX
Bodø/Glimt – Odd Søn 18 ES+2
Lillestrøm – Tromsø Søn 18 ES+3
Stabæk – Ranheim Søn 18 ES+4
Mjøndalen – Viking Søn 18 ESN

Runde 14 (04/07-05/07)
Brann – Mjøndalen Fre 19 MAX
Kristiansund – Lillestrøm Fre 19 ES+2
Vålerenga – Bodø/Glimt Fre 19 ESN
Ranheim – Rosenborg Tors 20 TVN
Odd – Molde Fre 19 ES+1
Tromsø – Sarpsborg Fre 19 ES+4
Strømsgodset – Stabæk Fre 19 ES+5
Viking – Haugesund Fre 21 ESN

Runde 15 (13/07-15/07)
Rosenborg – Viking Lør 1830 ESN
Molde – Vålerenga Søn 20 ESN
Brann – Kristiansund Søn 18 ES+1
Haugesund – Tromsø Søn 18 ES+2
Bodø/Glimt – Ranheim Lør 21 ESN
Lillestrøm – Strømsgodset Søn 18 ES+3
Stabæk – Sarpsborg Man 19 MAX
Mjøndalen – Odd Søn 18 ESN

Runde 16 (03/08-05/08)
Vålerenga – Kristiansund
Ranheim – Brann
Sarpsborg – Rosenborg
Odd – Lillestrøm
Tromsø – Mjøndalen
Strømsgodset – Bodø/Glimt
Stabæk – Haugesund
Viking – Molde

Runde 17 (10/08-12/08)
Rosenborg – Tromsø
Molde – Sarpsborg
Brann – Stabæk
Haugesund – Ranheim
Kristiansund – Odd
Bodø/Glimt – Viking
Lillestrøm – Mjøndalen
Strømsgodset – Vålerenga

Runde 18 (17/08-19/08)
Vålerenga – Haugesund
Ranheim – Molde
Sarpsborg – Bodø/Glimt
Odd – Rosenborg
Tromsø – Lillestrøm
Stabæk – Kristiansund
Viking – Strømsgodset
Mjøndalen – Brann

Runde 19 (24/08-26/08)
Rosenborg – Stabæk
Molde – Odd
Brann – Tromsø
Haugesund – Lillestrøm
Kristiansund – Mjøndalen
Bodø/Glimt – Vålerenga
Strømsgodset – Sarpsborg
Viking – Ranheim

Runde 20 (31/08-02/09)
Vålerenga – Rosenborg
Ranheim – Kristiansund
Sarpsborg – Viking
Odd – Bodø/Glimt
Tromsø – Haugesund
Lillestrøm – Brann
Stabæk – Strømsgodset
Mjøndalen – Molde

Runde 21 (14/09-16/09)
Rosenborg – Lillestrøm
Molde – Tromsø
Haugesund – Mjøndalen
Kristiansund – Brann
Sarpsborg – Vålerenga
Bodø/Glimt – Stabæk
Strømsgodset – Ranheim
Viking – Odd

Runde 22 (21/09-23/09)
Brann – Haugesund
Vålerenga – Viking
Ranheim – Bodø/Glimt
Odd – Sarpsborg
Tromsø – Strømsgodset
Lillestrøm – Kristiansund
Stabæk – Molde
Mjøndalen – Rosenborg

Runde 23 (28/09-30/09)
Rosenborg – Brann
Molde – Lillestrøm
Kristiansund – Haugesund
Vålerenga – Ranheim
Sarpsborg – Stabæk
Bodø/Glimt – Tromsø
Strømsgodset – Odd
Viking – Mjøndalen

Runde 24 (05/10-07/10)
Brann – Molde
Haugesund – Rosenborg
Ranheim – Sarpsborg
Odd – Vålerenga
Tromsø – Kristiansund
Lillestrøm – Bodø/Glimt
Stabæk – Viking
Mjøndalen – Strømsgodset

Runde 25 (19/10-21/10)
Molde – Haugesund
Kristiansund – Rosenborg
Vålerenga – Stabæk
Ranheim – Odd
Sarpsborg – Brann
Bodø/Glimt – Mjøndalen
Strømsgodset – Lillestrøm
Viking – Tromsø

Runde 26 (26/10-28/10)
Rosenborg – Molde
Brann – Bodø/Glimt
Haugesund – Strømsgodset
Kristiansund – Viking
Tromsø – Ranheim
Lillestrøm – Vålerenga
Stabæk – Odd
Mjøndalen – Sarpsborg

Runde 27 (02/11-04/11)
Molde – Kristiansund
Vålerenga – Brann
Ranheim – Stabæk
Sarpsborg – Tromsø
Odd – Mjøndalen
Bodø/Glimt – Haugesund
Strømsgodset – Rosenborg
Viking – Lillestrøm

Runde 28 (09/11-11/11)
Rosenborg – Bodø/Glimt
Molde – Strømsgodset
Brann – Odd
Haugesund – Viking
Kristiansund – Sarpsborg
Tromsø – Vålerenga
Lillestrøm – Stabæk
Mjøndalen – Ranheim

Runde 29 (24/11)
Vålerenga – Molde
Ranheim – Lillestrøm
Sarpsborg – Haugesund
Odd – Tromsø
Bodø/Glimt – Kristiansund
Strømsgodset – Brann
Stabæk – Mjøndalen
Viking – Rosenborg

Runde 30 (1/12)
Rosenborg – Ranheim
Molde – Bodø/Glimt
Brann – Viking
Haugesund – Odd
Kristiansund – Strømsgodset
Tromsø – Stabæk
Lillestrøm – Sarpsborg
Mjøndalen – Vålerenga