Terminliste Eliteserien 2019

Her finner du alt du trenger for Eliteserien 2020 på TV. Alle Eliteserien kamper i én fullstendig kampoversikt. Vær oppmerksom på at endringer i kamper og dager vil oppstå.

Slik ble Eliteserien 2019 spilt: 

Runde 1 30/03-01/04 Dag Tid Kanal
Vålerenga Mjøndalen Lør 18:00 ESN
Ranheim Tromsø Søn 18:00 ES+3
Sarpsborg Molde Søn 18:00 ESN
Odd Brann Lør 15:30 ES+1
Bodø/Glimt Rosenborg Søn 20:00 ESN
Strømsgodset Haugesund Søn 18:00 ES+2
Stabæk Lillestrøm Man 19:00 MAX
Viking Kristiansund Søn 18:00 ES+1
Runde 2 06/04-08/04
Rosenborg Odd Man 19:00 MAX
Molde Stabæk Søn 18:00 ES+2
Brann Strømsgodset Søn 20:00 ESN
Haugesund Sarpsborg Søn 18:00 ES+3
Kristiansund Vålerenga Søn 18:00 ESN
Tromsø Viking Søn 18:00 ES+1
Lillestrøm Ranheim Søn 18:00 ES+4
Mjøndalen Bodø/Glimt Lør 18:00 ESN
Runde 3 13/04-15/04
Vålerenga Tromsø Søn 20:00 ESN
Ranheim Haugesund Søn 18:00 ES+4
Sarpsborg Lillestrøm Søn 18:00 ESN
Odd Kristiansund Søn 18:00 ES+3
Bodø/Glimt Molde Søn 18:00 ES+2
Strømsgodset Mjøndalen Man 19:00 MAX
Stabæk Rosenborg Søn 18:00 ES+1
Viking Brann Lør 20:00 TVN
Runde 4 20/04-22/04
Rosenborg Strømsgodset Man 18:00 MAX
Brann Vålerenga Man 20:00 ESN
Haugesund Stabæk Man 18:00 ES+5
Kristiansund Ranheim Man 18:00 ES+4
Odd Viking Tirs 19:00 MAX
Bodø/Glimt Sarpsborg Man 18:00 ES+2
Lillestrøm Molde Man 18:00 ESN
Mjøndalen Tromsø Man 18:00 ES+3
Runde 5 27/04-29/04
Molde Rosenborg Søn 20:00 ESN
Vålerenga Odd Man 19:00 MAX
Ranheim Viking Søn 18:00 ES+2
Sarpsborg Mjøndalen Lør 18:00 ESN
Tromsø Brann Søn 18:00 ES+1
Lillestrøm Haugesund Søn 18:00 ESN
Strømsgodset Kristiansund Søn 18:00 ES+3
Stabæk Bodø/Glimt Søn 18:00 ES+4
Runde 6 04/05-06/05
Rosenborg Sarpsborg Søn 20:00 ESN
Brann Ranheim Søn 18:00 ESN
Haugesund Molde Søn 18:00 ES+4
Kristiansund Tromsø Søn 18:00 ES+2
Odd Strømsgodset Søn 18:00 ES+3
Bodø/Glimt Lillestrøm Søn 18:00 ES+1
Viking Vålerenga Man 19:00 MAX
Mjøndalen Stabæk Lør 18:00 ESN
Runde 7 11/05-13/05
Molde Mjøndalen Søn 18:00 ESN
Haugesund Bodø/Glimt Søn 18:00 ES+2
Ranheim Vålerenga Søn 18:00 ES+1
Sarpsborg Kristiansund Søn 18:00 ES+3
Tromsø Odd Søn 18:00 ES+4
Lillestrøm Rosenborg Lør 18:00 ESN
Strømsgodset Viking Man 19:00 MAX
Stabæk Brann Søn 20:00 ESN
Runde 8 16/05-16/05
Rosenborg Haugesund Tors 18:00 MAX
Brann Sarpsborg Tors 18:00 ESN
Kristiansund Molde Tors 18:00 ES+1
Vålerenga Strømsgodset Tors 20:00 ESN
Odd Ranheim Tors 18:00 ES+4
Tromsø Bodø/Glimt Tors 18:00 ES+3
Viking Stabæk Tors 18:00 ES+2
Mjøndalen Lillestrøm Tors 18:00 ES+5
Runde 9 18/05-20/05
Rosenborg Mjøndalen Søn 18:00 MAX
Molde Viking Man 19:00 MAX
Haugesund Kristiansund Søn 18:00 ES+1
Sarpsborg Ranheim Søn 18:00 ES+2
Bodø/Glimt Brann Søn 18:00 ESN
Lillestrøm Odd Søn 18:00 ES+3
Strømsgodset Tromsø Søn 18:00 ES+4
Stabæk Vålerenga Søn 20:00 ESN
Runde 10 25/05-27/05
Brann Rosenborg Søn 20:00 TVN
Kristiansund Bodø/Glimt Søn 18:00 ES+2
Vålerenga Lillestrøm Lør 18:00 ESN
Ranheim Strømsgodset Søn 18:00 ES+3
Odd Stabæk Søn 18:00 ES+4
Tromsø Molde Søn 18:00 ES+1
Viking Sarpsborg Man 19:00 MAX
Mjøndalen Haugesund Søn 18:00 ESN
Runde 11 15/06-17/06
Rosenborg Vålerenga Søn 20:00 TVN
Molde Ranheim Søn 18:00 ES+1
Haugesund Brann Lør 18:00 ESN
Sarpsborg Odd Søn 18:00 ES+2
Bodø/Glimt Strømsgodset Søn 18:00 ES+3
Lillestrøm Viking Søn 18:00 ESN
Stabæk Tromsø Man 19:00 MAX
Mjøndalen Kristiansund Søn 18:00 ES+4
Runde 12 22/06-24/06
Brann Lillestrøm Søn 20:00 ESN
Kristiansund Stabæk Søn 18:00 ES+2
Vålerenga Sarpsborg Søn 15:00 ESN
Ranheim Mjøndalen Søn 18:00 ES+3
Odd Haugesund Søn 18:00 ES+1
Tromsø Rosenborg Søn 18:00 ES+4
Strømsgodset Molde Lør 18:00 ESN
Viking Bodø/Glimt Søn 18:00 ESN
Runde 13 29/06-01/07
Rosenborg Kristiansund Lør 18:00 ESN
Molde Brann Søn 20:00 ESN
Haugesund Vålerenga Søn 18:00 ES+1
Sarpsborg Strømsgodset Man 19:00 MAX
Bodø/Glimt Odd Søn 18:00 ES+2
Lillestrøm Tromsø Søn 18:00 ES+3
Stabæk Ranheim Søn 18:00 ES+4
Mjøndalen Viking Søn 18:00 ESN
Runde 14 04/07-05/07
Brann Mjøndalen Fre 19:00 MAX
Kristiansund Lillestrøm Fre 19:00 ES+2
Vålerenga Bodø/Glimt Fre 19:00 ESN
Ranheim Rosenborg Tors 20:00 TVN
Odd Molde Fre 19:00 ES+1
Tromsø Sarpsborg Fre 19:00 ES+4
Strømsgodset Stabæk Fre 19:00 ES+5
Viking Haugesund Fre 21:00 ESN
Runde 15 13/07-15/07
Rosenborg Viking Lør 18:30 ESN
Molde Vålerenga Søn 20:00 ESN
Brann Kristiansund Søn 18:00 ES+1
Haugesund Tromsø Søn 18:00 ES+2
Bodø/Glimt Ranheim Lør 21:00 ESN
Lillestrøm Strømsgodset Søn 18:00 ES+3
Stabæk Sarpsborg Man 19:00 MAX
Mjøndalen Odd Søn 18:00 ESN
Runde 16 03/08-05/08
Vålerenga Kristiansund
Ranheim Brann
Sarpsborg Rosenborg
Odd Lillestrøm
Tromsø Mjøndalen
Strømsgodset Bodø/Glimt
Stabæk Haugesund
Viking Molde
Runde 17 10/08-12/08
Rosenborg Tromsø
Molde Sarpsborg
Brann Stabæk
Haugesund Ranheim
Kristiansund Odd
Bodø/Glimt Viking
Lillestrøm Mjøndalen
Strømsgodset Vålerenga
Runde 18 17/08-19/08
Vålerenga Haugesund
Ranheim Molde
Sarpsborg Bodø/Glimt
Odd Rosenborg
Tromsø Lillestrøm
Stabæk Kristiansund
Viking Strømsgodset
Mjøndalen Brann
Runde 19 24/08-26/08
Rosenborg Stabæk
Molde Odd
Brann Tromsø
Haugesund Lillestrøm
Kristiansund Mjøndalen
Bodø/Glimt Vålerenga
Strømsgodset Sarpsborg
Viking Ranheim
Runde 20 31/08-02/09
Vålerenga Rosenborg
Ranheim Kristiansund
Sarpsborg Viking
Odd Bodø/Glimt
Tromsø Haugesund
Lillestrøm Brann
Stabæk Strømsgodset
Mjøndalen Molde
Runde 21 14/09-16/09
Rosenborg Lillestrøm
Molde Tromsø
Haugesund Mjøndalen
Kristiansund Brann
Sarpsborg Vålerenga
Bodø/Glimt Stabæk
Strømsgodset Ranheim
Viking Odd
Runde 22 21/09-23/09
Brann Haugesund
Vålerenga Viking
Ranheim Bodø/Glimt
Odd Sarpsborg
Tromsø Strømsgodset
Lillestrøm Kristiansund
Stabæk Molde
Mjøndalen Rosenborg
Runde 23 28/09-30/09
Rosenborg Brann
Molde Lillestrøm
Kristiansund Haugesund
Vålerenga Ranheim
Sarpsborg Stabæk
Bodø/Glimt Tromsø
Strømsgodset Odd
Viking Mjøndalen
Runde 24 05/10-07/10
Brann Molde
Haugesund Rosenborg
Ranheim Sarpsborg
Odd Vålerenga
Tromsø Kristiansund
Lillestrøm Bodø/Glimt
Stabæk Viking
Mjøndalen Strømsgodset
Runde 25 19/10-21/10
Molde Haugesund
Kristiansund Rosenborg
Vålerenga Stabæk
Ranheim Odd
Sarpsborg Brann
Bodø/Glimt Mjøndalen
Strømsgodset Lillestrøm
Viking Tromsø
Runde 26 26/10-28/10
Rosenborg Molde
Brann Bodø/Glimt
Haugesund Strømsgodset
Kristiansund Viking
Tromsø Ranheim
Lillestrøm Vålerenga
Stabæk Odd
Mjøndalen Sarpsborg
Runde 27 02/11-04/11
Molde Kristiansund
Vålerenga Brann
Ranheim Stabæk
Sarpsborg Tromsø
Odd Mjøndalen
Bodø/Glimt Haugesund
Strømsgodset Rosenborg
Viking Lillestrøm
Runde 28 09/11-11/11
Rosenborg Bodø/Glimt
Molde Strømsgodset
Brann Odd
Haugesund Viking
Kristiansund Sarpsborg
Tromsø Vålerenga
Lillestrøm Stabæk
Mjøndalen Ranheim
Runde 29 (24/11)
Vålerenga Molde
Ranheim Lillestrøm
Sarpsborg Haugesund
Odd Tromsø
Bodø/Glimt Kristiansund
Strømsgodset Brann
Stabæk Mjøndalen
Viking Rosenborg
Runde 30 (1/12)
Rosenborg Ranheim
Molde Bodø/Glimt
Brann Viking
Haugesund Odd
Kristiansund Strømsgodset
Tromsø Stabæk
Lillestrøm Sarpsborg
Mjøndalen Vålerenga

Molde vant i 2019, og det blir spennende å se hvem som tar seieren i år. Følg Eliteserien 2020 på tv og live stream her.