TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 30 lør
  • 31 idag
  • 1 man
  • 2 tir
  • 3 ons
  • 4 tor
  • 5 fre
  • 6 lør
  • 7 søn
  • 8 man
  • 9 tir
  • 10 ons
  • 11 tor

Unibet på TV og Live Stream

30 mai

i går, lørdag

09:30

Gangwon FC – Jeonbuk Hyundai Motors

1-0

K-League 1

12:00

Gwangju FC – Ulsan Hyundai

Live 45' 1-1

K-League 1

13:00

SV Sandhausen – Hannover 96

0-0

Bundesliga 2

13:00

Karlsruher SC – FC St Pauli

0-0

Bundesliga 2

13:00

Nürnberg – Bochum

0-0

Bundesliga 2

13:00

Holstein Kiel – Arminia Bielefeld

0-0

Bundesliga 2

14:00

HB Køge – Hvidovre IF

0-0

Dansk 1. divisjon (21. runde)

15:30

Wolfsburg – Eintracht Frankfurt

0-0

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Augsburg

0-0

Bundesliga

15:30

Mainz – Hoffenheim

0-0

Bundesliga

15:30

Schalke 04 – Werder Bremen

0-0

Bundesliga

16:00

Fremad Amager – Kolding IF

0-0

Dansk 1. divisjon (21. runde)

18:00

Dinamo Minsk – Shakhtyor Soligorsk

0-0

Hviterussisk liga

31 mai

I dag, søndag

Tidligere kamper i dag
09:30

FC Seoul – Seongnam FC

0-1

K-League 1

12:00

Incheon United FC – Pohang Steelers

1-4

K-League 1

12:00

Nykøbing FC – FC Roskilde

2-2

Dansk 1. divisjon (21. runde)

12:30

Wisla Plock – Korona Kielce

1-4

Ekstraklasa

13:30

Hamburger SV – Wehen

3-2

Bundesliga 2

13:30

1. FC Heidenheim – FC Erzgebirge Aue

3-0

Bundesliga 2

13:30

Dynamo Dresden – Stuttgart

0-2

Bundesliga 2

14:00

Vejle BK – Næstved BK

1-1

Dansk 1. divisjon (21. runde)

15:00

Vendsyssel FF – FC Fredericia

0-1

Dansk 1. divisjon

15:30

Borussia Mönchengladbach – 1. FC Union Berlin

4-1

Bundesliga

17:00

Bate Borisov – Isloch

1-0

Hviterussisk liga

18:00

Paderborn – Borussia Dortmund

1-6

Bundesliga

18:00

Esbjerg – Aalborg BK

1-1

Superliga

19:00

Rukh Brest – Dinamo Brest

1-4

Hviterussisk liga

1 jun

i morgen, mandag

14:00

Randers – Hobro IK

Superliga

16:00

FC Midtjylland – AC Horsens

Superliga

17:00

FC Minsk – FK Slutsk

Hviterussisk liga

18:00

Lyngby – FC København

Superliga

20:00

Aarhus Gf – Odense BK

Superliga

20:30

Köln – Leipzig

Bundesliga

2 jun

tirsdag

19:00

Brøndby IF – SønderjyskE

Superliga

3 jun

onsdag

18:30

Hannover 96 – Dynamo Dresden

Bundesliga 2

20:30

Werder Bremen – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

5 jun

fredag

18:30

Bochum – FC St Pauli

Bundesliga 2

18:30

Spvgg Greuther Fürth – SV Sandhausen

Bundesliga 2

20:30

Freiburg – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

6 jun

lørdag

13:00

Arminia Bielefeld – Nürnberg

Bundesliga 2

13:00

SSV Jahn Regensburg – Darmstadt

Bundesliga 2

13:00

Wehen – Dynamo Dresden

Bundesliga 2

15:30

Leipzig – Paderborn

Bundesliga

15:30

Bayer Leverkusen – Bayern München

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Mainz

Bundesliga

15:30

Fortuna Düsseldorf – Hoffenheim

Bundesliga

18:30

Borussia Dortmund – Hertha Berlin

Bundesliga

7 jun

søndag

13:30

FC Erzgebirge Aue – Karlsruher SC

Bundesliga 2

13:30

Werder Bremen – Wolfsburg

Bundesliga

13:30

Stuttgart – Osnabrück

Bundesliga 2

13:30

Hannover 96 – 1. FC Heidenheim

Bundesliga 2

15:30

1. FC Union Berlin – Schalke 04

Bundesliga

18:00

Augsburg – Köln

Bundesliga

8 jun

mandag

20:30

Hamburger SV – Holstein Kiel

Bundesliga 2

9 jun

tirsdag

18:30

Dynamo Dresden – Spvgg Greuther Fürth

Bundesliga 2

12 jun

fredag

18:30

Dynamo Dresden – Hamburger SV

Bundesliga 2

18:30

SV Sandhausen – Arminia Bielefeld

Bundesliga 2

20:30

Hoffenheim – Leipzig

Bundesliga

13 jun

lørdag

13:00

Nürnberg – Spvgg Greuther Fürth

Bundesliga 2

13:00

1. FC Heidenheim – SSV Jahn Regensburg

Bundesliga 2

13:00

Holstein Kiel – Wehen

Bundesliga 2

13:00

Osnabrück – Bochum

Bundesliga 2

15:30

Wolfsburg – Freiburg

Bundesliga

15:30

Fortuna Düsseldorf – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Köln – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

15:30

Paderborn – Werder Bremen

Bundesliga

18:30

Bayern München – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

14 jun

søndag

13:30

FC St Pauli – FC Erzgebirge Aue

Bundesliga 2

13:30

Darmstadt – Hannover 96

Bundesliga 2

13:30

Karlsruher SC – Stuttgart

Bundesliga 2

15:30

Mainz – Augsburg

Bundesliga

18:00

Schalke 04 – Bayer Leverkusen

Bundesliga

15 jun

mandag

20:30

Arminia Bielefeld – Dynamo Dresden

Bundesliga 2

16 jun

tirsdag

18:30

Hamburger SV – Osnabrück

Bundesliga 2

18:30

Spvgg Greuther Fürth – 1. FC Heidenheim

Bundesliga 2

18:30

Wehen – Nürnberg

Bundesliga 2

18:30

Borussia Mönchengladbach – Wolfsburg

Bundesliga

20:30

Werder Bremen – Bayern München

Bundesliga

20:30

Freiburg – Hertha Berlin

Bundesliga

20:30

1. FC Union Berlin – Paderborn

Bundesliga

17 jun

onsdag

18:30

Stuttgart – SV Sandhausen

Bundesliga 2

18:30

Hannover 96 – FC St Pauli

Bundesliga 2

18:30

SSV Jahn Regensburg – Karlsruher SC

Bundesliga 2

18:30

FC Erzgebirge Aue – Bochum

Bundesliga 2

18:30

Eintracht Frankfurt – Schalke 04

Bundesliga

20:30

Borussia Dortmund – Mainz

Bundesliga

20:30

Leipzig – Fortuna Düsseldorf

Bundesliga

20:30

Bayer Leverkusen – Köln

Bundesliga

20:30

Augsburg – Hoffenheim

Bundesliga

18 jun

torsdag

18:30

Holstein Kiel – Dynamo Dresden

Bundesliga 2

20:30

Arminia Bielefeld – Darmstadt

Bundesliga 2

20 jun

lørdag

15:30

Bayern München – Freiburg

Bundesliga

15:30

Leipzig – Borussia Dortmund

Bundesliga

15:30

Hoffenheim – 1. FC Union Berlin

Bundesliga

15:30

Fortuna Düsseldorf – Augsburg

Bundesliga

15:30

Hertha Berlin – Bayer Leverkusen

Bundesliga

15:30

Mainz – Werder Bremen

Bundesliga

15:30

Schalke 04 – Wolfsburg

Bundesliga

15:30

Köln – Eintracht Frankfurt

Bundesliga

15:30

Paderborn – Borussia Mönchengladbach

Bundesliga

21 jun

søndag

15:30

Nürnberg – Stuttgart

Bundesliga 2

15:30

1. FC Heidenheim – Hamburger SV

Bundesliga 2

15:30

FC St Pauli – SSV Jahn Regensburg

Bundesliga 2

15:30

Darmstadt – Wehen

Bundesliga 2

15:30

Bochum – Spvgg Greuther Fürth

Bundesliga 2

15:30

FC Erzgebirge Aue – Hannover 96

Bundesliga 2

15:30

SV Sandhausen – Dynamo Dresden

Bundesliga 2

15:30

Osnabrück – Holstein Kiel

Bundesliga 2

15:30

Karlsruher SC – Arminia Bielefeld

Bundesliga 2

27 jun

lørdag

15:30

Borussia Dortmund – Hoffenheim

Bundesliga

15:30

Bayer Leverkusen – Mainz

Bundesliga

15:30

Borussia Mönchengladbach – Hertha Berlin

Bundesliga

15:30

Wolfsburg – Bayern München

Bundesliga

15:30

Eintracht Frankfurt – Paderborn

Bundesliga

15:30

Werder Bremen – Köln

Bundesliga

15:30

Freiburg – Schalke 04

Bundesliga

15:30

Augsburg – Leipzig

Bundesliga

15:30

1. FC Union Berlin – Fortuna Düsseldorf

Bundesliga

28 jun

søndag

15:30

Stuttgart – Darmstadt

Bundesliga 2

15:30

Hannover 96 – Bochum

Bundesliga 2

15:30

Hamburger SV – SV Sandhausen

Bundesliga 2

15:30

Holstein Kiel – Nürnberg

Bundesliga 2

15:30

Arminia Bielefeld – 1. FC Heidenheim

Bundesliga 2

15:30

SSV Jahn Regensburg – FC Erzgebirge Aue

Bundesliga 2

15:30

Dynamo Dresden – Osnabrück

Bundesliga 2

15:30

Spvgg Greuther Fürth – Karlsruher SC

Bundesliga 2

15:30

Wehen – FC St Pauli

Bundesliga 2

    Annonse
    Annonse
    Annonse
    Annonce