TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 15 tor
  • 16 idag
  • 17 lør
  • 18 søn
  • 19 man
  • 20 tir
  • 21 ons
  • 22 tor
  • 23 fre
  • 24 lør
  • 25 søn
  • 26 man
  • 27 tir

Strive på TV og Live Stream

Strive Sport er en strømmetjeneste viser kamper fra La Liga, Serie A og MLS. Utvalgte kamper vises på Strive Sport TV. Se oversikt over kamper på Strive Sport her.
17 apr

i morgen, lørdag

20 apr

tirsdag

21 apr

onsdag

18:30

Milan – Sassuolo

Serie A

  • Strive
20:00

Real Betis – Athletic Bilbao

La Liga

20:45

Bologna – Torino

Serie A

  • Strive
20:45

Crotone – Sampdoria

Serie A

  • Strive
20:45

Genoa – Benevento

Serie A

  • Strive
20:45

Spezia Calcio – Inter

Serie A

  • Strive
20:45

Udinese – Cagliari

Serie A

  • Strive
20:45

Juventus – Parma

Serie A

  • Strive
21:00

Elche – Real Valladolid

La Liga

22 apr

torsdag

18:30

Roma – Atalanta

Serie A

  • Strive
19:00

Atlético Madrid – SD Huesca

La Liga

20:45

Napoli – Lazio

Serie A

  • Strive
21:00

Real Sociedad – Celta Vigo

La Liga

24 apr

lørdag

14:00

Elche – Levante

La Liga

15:00

Genoa – Spezia Calcio

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
16:15

Real Valladolid – CF Cadiz

La Liga

18:00

Parma – Crotone

Serie A

  • Strive
18:30

Valencia – Alaves

La Liga

20:45

Sassuolo – Sampdoria

Serie A

  • Strive
21:00

Real Madrid – Real Betis

La Liga

25 apr

søndag

12:30

Benevento – Udinese

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
14:00

SD Huesca – Getafe

La Liga

15:00

Fiorentina – Juventus

Serie A

  • Strive
15:00

Inter – Verona

Serie A

  • Strive
  • Strive Sport TV
17:00

Villarreal – Barcelona

La Liga

18:00

Cagliari – Roma

Serie A

  • Strive
18:30

Celta Vigo – Osasuna

La Liga

18:30

Sevilla – Granada

La Liga

19:30

Parma – Crotone

Serie A

  • Strive
20:45

Atalanta – Bologna

Serie A

  • Strive
21:00

Athletic Bilbao – Atlético Madrid

La Liga

26 apr

mandag

18:30

Torino – Napoli

Serie A

  • Strive
20:45

Lazio – Milan

Serie A

  • Strive
21:00

Eibar – Real Sociedad

La Liga

28 apr

onsdag

17:00

Athletic Bilbao – Real Valladolid

La Liga

17:00

Barcelona – Granada

La Liga

30 apr

fredag

21:00

Celta Vigo – Levante

La Liga

1 mai

lørdag

14:00

Eibar – Alaves

La Liga

15:00

Verona – Spezia Calcio

Serie A

  • Strive
16:15

Elche – Atlético Madrid

La Liga

18:00

Crotone – Inter

Serie A

  • Strive
18:30

SD Huesca – Real Sociedad

La Liga

20:45

Milan – Benevento

Serie A

  • Strive
21:00

Real Madrid – Osasuna

La Liga

2 mai

søndag

12:30

Lazio – Genoa

Serie A

  • Strive
14:00

Real Valladolid – Real Betis

La Liga

15:00

Bologna – Fiorentina

Serie A

  • Strive
15:00

Sassuolo – Atalanta

Serie A

  • Strive
15:00

Napoli – Cagliari

Serie A

  • Strive
16:15

Villarreal – Getafe

La Liga

18:00

Udinese – Juventus

Serie A

  • Strive
18:30

Granada – CF Cadiz

La Liga

20:45

Sampdoria – Roma

Serie A

  • Strive
21:00

Valencia – Barcelona

La Liga

3 mai

mandag

20:45

Torino – Parma

Serie A

  • Strive
21:00

Sevilla – Athletic Bilbao

La Liga

7 mai

fredag

21:00

Real Sociedad – Elche

La Liga

8 mai

lørdag

14:00

Alaves – Levante

La Liga

16:15

Barcelona – Atlético Madrid

La Liga

18:30

CF Cadiz – SD Huesca

La Liga

21:00

Athletic Bilbao – Osasuna

La Liga

9 mai

søndag

14:00

Getafe – Eibar

La Liga

16:15

Valencia – Real Valladolid

La Liga

18:30

Villarreal – Celta Vigo

La Liga

19:30

Benevento – Cagliari

Serie A

  • Strive
19:30

Fiorentina – Lazio

Serie A

  • Strive
19:30

Genoa – Sassuolo

Serie A

  • Strive
19:30

Verona – Torino

Serie A

  • Strive
19:30

Inter – Sampdoria

Serie A

  • Strive
19:30

Roma – Crotone

Serie A

  • Strive
19:30

Spezia Calcio – Napoli

Serie A

  • Strive
19:30

Udinese – Bologna

Serie A

  • Strive
19:30

Parma – Atalanta

Serie A

  • Strive
20:45

Juventus – Milan

Serie A

  • Strive
21:00

Real Madrid – Sevilla

La Liga

10 mai

mandag

21:00

Real Betis – Granada

La Liga

11 mai

tirsdag

19:00

Osasuna – CF Cadiz

La Liga

20:00

Elche – Alaves

La Liga

22:00

Levante – Barcelona

La Liga

12 mai

onsdag

19:00

Sevilla – Valencia

La Liga

20:00

Celta Vigo – Getafe

La Liga

20:00

SD Huesca – Athletic Bilbao

La Liga

20:45

Inter – Roma

Serie A

  • Strive
21:45

Napoli – Udinese

Serie A

  • Strive
21:45

Torino – Milan

Serie A

  • Strive
21:45

Atalanta – Benevento

Serie A

  • Strive
21:45

Bologna – Genoa

Serie A

  • Strive
21:45

Cagliari – Fiorentina

Serie A

  • Strive
21:45

Crotone – Verona

Serie A

  • Strive
21:45

Sampdoria – Spezia Calcio

Serie A

  • Strive
21:45

Sassuolo – Juventus

Serie A

  • Strive
21:45

Lazio – Parma

Serie A

  • Strive
22:00

Atlético Madrid – Real Sociedad

La Liga

13 mai

torsdag

19:00

Real Valladolid – Villarreal

La Liga

20:00

Eibar – Real Betis

La Liga

22:00

Granada – Real Madrid

La Liga

16 mai

søndag

17:00

Valencia – Eibar

La Liga

17:00

Villarreal – Sevilla

La Liga

17:00

Athletic Bilbao – Real Madrid

La Liga

17:00

Atlético Madrid – Osasuna

La Liga

17:00

Barcelona – Celta Vigo

La Liga

17:00

CF Cadiz – Elche

La Liga

17:00

Alaves – Granada

La Liga

17:00

Getafe – Levante

La Liga

17:00

Real Betis – SD Huesca

La Liga

17:00

Real Sociedad – Real Valladolid

La Liga

19:30

Spezia Calcio – Torino

Serie A

  • Strive
19:30

Udinese – Sampdoria

Serie A

  • Strive
19:30

Milan – Cagliari

Serie A

  • Strive
19:30

Benevento – Crotone

Serie A

  • Strive
19:30

Fiorentina – Napoli

Serie A

  • Strive
19:30

Genoa – Atalanta

Serie A

  • Strive
19:30

Verona – Bologna

Serie A

  • Strive
19:30

Roma – Lazio

Serie A

  • Strive
19:30

Parma – Sassuolo

Serie A

  • Strive
20:45

Juventus – Inter

Serie A

  • Strive
23 mai

søndag

17:00

Celta Vigo – Real Betis

La Liga

17:00

Eibar – Barcelona

La Liga

17:00

Elche – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Granada – Getafe

La Liga

17:00

Levante – CF Cadiz

La Liga

17:00

Osasuna – Real Sociedad

La Liga

17:00

Real Madrid – Villarreal

La Liga

17:00

Real Valladolid – Atlético Madrid

La Liga

17:00

SD Huesca – Valencia

La Liga

17:00

Sevilla – Alaves

La Liga

19:30

Atalanta – Milan

Serie A

  • Strive
19:30

Bologna – Juventus

Serie A

  • Strive
19:30

Cagliari – Genoa

Serie A

  • Strive
19:30

Crotone – Fiorentina

Serie A

  • Strive
19:30

Inter – Udinese

Serie A

  • Strive
19:30

Sassuolo – Lazio

Serie A

  • Strive
19:30

Spezia Calcio – Roma

Serie A

  • Strive
19:30

Napoli – Verona

Serie A

  • Strive
19:30

Torino – Benevento

Serie A

  • Strive
19:30

Sampdoria – Parma

Serie A

  • Strive