TVkampen.com TVkampen.com

Tour De France

  • 13 tir
  • 14 idag
  • 15 tor
  • 16 fre
  • 17 lør
  • 18 søn
  • 19 man
  • 20 tir
  • 21 ons
  • 22 tor
  • 23 fre
  • 24 lør
  • 25 søn

Betsson på TV og Live Stream

13 apr

i går, tirsdag

19:00

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL (Kamp 6)

19:00

Frölunda – Rögle BK

SHL (Kamp 6)

14 apr

I dag, onsdag

19:00

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL (Kamp 7)

19:00

Frölunda – Rögle BK

SHL (Kamp 7) · NordicBet 3.75 | 4.40 | 1.75 NordicBet

19:00

Luleå HF – Skellefteå AIK

SHL (Kamp 6) · NordicBet 2.15 | 3.90 | 2.90 NordicBet

19:00

Örebro Hockey – Leksands IF

SHL (Kamp 6) · NordicBet 2.12 | 4.00 | 2.95 NordicBet

15 apr

i morgen, torsdag

19:00

Luleå HF – Skellefteå AIK

SHL (Kamp 7)

19:00

Örebro Hockey – Leksands IF

SHL (Kamp 7)

19:30
16 apr

fredag

16:00

Fenerbahce – UMMC Ekaterinburg

Euroleague, kvinner (Semifinale)

19:00

Växjö Lakers – Färjestad BK

SHL (Kamp 8)

19:00

Rögle BK – Frölunda

SHL (Kamp 8)

20:00

Perfumerias Avenida – Sopron Basket

Euroleague, kvinner (Semifinale)

17 apr

lørdag

15:15

Leksands IF – Örebro Hockey

SHL (Kvartfinale)

15:15

Skellefteå AIK – Luleå HF

SHL (Kvartfinale)

17:00
18 apr

søndag

14:00

Frölunda – Rögle BK

SHL (Kamp 9)

14:00

Färjestad BK – Växjö Lakers

SHL (Kamp 9)

16:15
18:00

Brynäs – HV 71

SHL

19 apr

mandag

20:00

Luleå HF – Skellefteå AIK

SHL (Kvartfinale)

20:00

Örebro Hockey – Leksands IF

SHL (Kvartfinale)

20 apr

tirsdag

19:00

Skellefteå AIK – Luleå HF

SHL (Kvartfinale)

19:00

Leksands IF – Örebro Hockey

SHL (Kvartfinale)

19:00

Rögle BK – Frölunda

SHL (Kamp 10)

19:00

Växjö Lakers – Färjestad BK

SHL (Kamp 10)

22 apr

torsdag

19:00

Atlético Madrid – SD Huesca

La Liga

21:00
23 apr

fredag

21:00

Stade Reims – Olympique Marseille

Ligue 1 · NordicBet 2.75 | 3.30 | 2.60 NordicBet

24 apr

lørdag

13:00

Saint Etienne – Stade Brest

Ligue 1

14:00

Elche – Levante

La Liga

16:15

Real Valladolid – CF Cadiz

La Liga

17:00
18:30

Valencia – Alaves

La Liga

21:00

Real Madrid – Real Betis

La Liga

25 apr

søndag

14:00

SD Huesca – Getafe

La Liga

15:00

Lens – Olympique Nimes

Ligue 1

15:00
17:00

Villarreal – Barcelona

La Liga

18:30

Celta Vigo – Osasuna

La Liga

18:30

Sevilla – Granada

La Liga

21:00

Athletic Bilbao – Atlético Madrid

La Liga

26 apr

mandag

21:00

Eibar – Real Sociedad

La Liga

28 apr

onsdag

17:00

Athletic Bilbao – Real Valladolid

La Liga

17:00

Barcelona – Granada

La Liga

29 apr

torsdag

18:20

Norge – Latvia

Håndball-EM (Kvalifisering)

30 apr

fredag

21:00

Celta Vigo – Levante

La Liga

1 mai

lørdag

14:00

Eibar – Alaves

La Liga

16:15

Elche – Atlético Madrid

La Liga

18:30

SD Huesca – Real Sociedad

La Liga

21:00

Real Madrid – Osasuna

La Liga

2 mai

søndag

13:00

Bordeaux – Rennes

Ligue 1

14:00

Real Valladolid – Real Betis

La Liga

15:00

Stade Brest – Nantes

Ligue 1

15:00

Dijon FCO – Metz

Ligue 1

15:00

Lorient – Angers

Ligue 1

15:00

Olympique Nimes – Stade Reims

Ligue 1

16:15

Villarreal – Getafe

La Liga

18:30

Granada – CF Cadiz

La Liga

20:00

Lille – Nice

Ligue 1

20:00

Olympique Marseille – Racing Strasbourg

Ligue 1

20:00

Monaco – Lyon

Ligue 1

20:00

Montpellier – Saint Etienne

Ligue 1

20:00

Paris Saint-Germain – Lens

Ligue 1

21:00

Valencia – Barcelona

La Liga

3 mai

mandag

21:00

Sevilla – Athletic Bilbao

La Liga

7 mai

fredag

21:00

Real Sociedad – Elche

La Liga

8 mai

lørdag

14:00

Alaves – Levante

La Liga

16:15

Barcelona – Atlético Madrid

La Liga

18:30

CF Cadiz – SD Huesca

La Liga

21:00

Athletic Bilbao – Osasuna

La Liga

9 mai

søndag

14:00

Getafe – Eibar

La Liga

16:15

Valencia – Real Valladolid

La Liga

18:30

Villarreal – Celta Vigo

La Liga

20:00

Angers – Dijon FCO

Ligue 1

20:00

Lens – Lille

Ligue 1

20:00

Lyon – Lorient

Ligue 1

20:00

Metz – Olympique Nimes

Ligue 1

20:00

Nantes – Bordeaux

Ligue 1

20:00

Nice – Stade Brest

Ligue 1

20:00

Stade Reims – Monaco

Ligue 1

20:00

Saint Etienne – Olympique Marseille

Ligue 1

20:00

Racing Strasbourg – Montpellier

Ligue 1

20:00

Rennes – Paris Saint-Germain

Ligue 1

21:00

Real Madrid – Sevilla

La Liga

10 mai

mandag

21:00

Real Betis – Granada

La Liga

11 mai

tirsdag

19:00

Osasuna – CF Cadiz

La Liga

20:00

Elche – Alaves

La Liga

22:00

Levante – Barcelona

La Liga

12 mai

onsdag

19:00

Sevilla – Valencia

La Liga

20:00

Celta Vigo – Getafe

La Liga

20:00

SD Huesca – Athletic Bilbao

La Liga

22:00

Atlético Madrid – Real Sociedad

La Liga

13 mai

torsdag

19:00

Real Valladolid – Villarreal

La Liga

20:00

Eibar – Real Betis

La Liga

22:00

Granada – Real Madrid

La Liga

16 mai

søndag

17:00

Valencia – Eibar

La Liga

17:00

Villarreal – Sevilla

La Liga

17:00

Athletic Bilbao – Real Madrid

La Liga

17:00

Atlético Madrid – Osasuna

La Liga

17:00

Barcelona – Celta Vigo

La Liga

17:00

CF Cadiz – Elche

La Liga

17:00

Alaves – Granada

La Liga

17:00

Getafe – Levante

La Liga

17:00

Real Betis – SD Huesca

La Liga

17:00

Real Sociedad – Real Valladolid

La Liga

21:00

Bordeaux – Lens

Ligue 1

21:00

Dijon FCO – Nantes

Ligue 1

21:00

Lille – Saint Etienne

Ligue 1

21:00

Lorient – Metz

Ligue 1

21:00

Olympique Marseille – Angers

Ligue 1

21:00

Monaco – Rennes

Ligue 1

21:00

Montpellier – Stade Brest

Ligue 1

21:00

Nice – Racing Strasbourg

Ligue 1

21:00

Olympique Nimes – Lyon

Ligue 1

21:00

Paris Saint-Germain – Stade Reims

Ligue 1

23 mai

søndag

17:00

Celta Vigo – Real Betis

La Liga

17:00

Eibar – Barcelona

La Liga

17:00

Elche – Athletic Bilbao

La Liga

17:00

Granada – Getafe

La Liga

17:00

Levante – CF Cadiz

La Liga

17:00

Osasuna – Real Sociedad

La Liga

17:00

Real Madrid – Villarreal

La Liga

17:00

Real Valladolid – Atlético Madrid

La Liga

17:00

SD Huesca – Valencia

La Liga

17:00

Sevilla – Alaves

La Liga

21:00

Angers – Lille

Ligue 1

21:00

Lens – Monaco

Ligue 1

21:00

Lyon – Nice

Ligue 1

21:00

Metz – Olympique Marseille

Ligue 1

21:00

Nantes – Montpellier

Ligue 1

21:00

Stade Reims – Bordeaux

Ligue 1

21:00

Rennes – Olympique Nimes

Ligue 1

21:00

Racing Strasbourg – Lorient

Ligue 1

21:00

Stade Brest – Paris Saint-Germain

Ligue 1

21:00

Saint Etienne – Dijon FCO

Ligue 1